18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kłótnia na rajdzie

~Velture • 2023-04-23, 18:07
Szkoda, że 2 sekundy dłużej tam k***a się nie przepychali... swoją drogą zabezpieczenie wyścigu majstersztyk :ok:


Quassar

2023-04-23, 18:13
I takie wyścigi to ja szanuje każdy jedzie osobno bez zawadzania ...

Nie to co te padalskie wyścigi Formuły gdzie zawodnik przepycha sie swoim autem/bolidem z drugim, a drugi nie chce ustąpić po mimo tego że jedzie wolniej i zaniża wynik na złość rywalowi.. a i tak większość roboty robi tam formuła.. w WRC jest limit na pojemność i moc tak że nie ma oszukiwania.

Szkoda że publiczność taka sp***olona.... możę nawet i dobrze że typa nie jebło chociaż mu sie na leży ch*j wie jak by zareagował kierowca mógł by wypaść z jezdni po zderzeniu i zginać na drzewie przez debili.

shoe5maker

2023-04-23, 18:39
Ruska flaga? Czyżby konflikt na tle narodowościowym? W sumie zachowywał się jak rodowity kacap, więc nie wykluczone.

turor

2023-04-23, 18:52
Quassar napisał/a:

I takie wyścigi to ja szanuje każdy jedzie osobno bez zawadzania ...
Nie to co te padalskie wyścigi Formuły gdzie zawodnik przepycha sie swoim autem/bolidem z drugim, a drugi nie chce ustąpić po mimo tego że jedzie wolniej i zaniża wynik na złość rywalowi.. a i tak większość roboty robi tam formuła.. w WRC jest limit na pojemność i moc tak że nie ma oszukiwania.
Szkoda że publiczność taka sp***olona.... możę nawet i dobrze że typa nie jebło chociaż mu sie na leży ch*j wie jak by zareagował kierowca mógł by wypaść z jezdni po zderzeniu i zginać na drzewie przez debili.



ch*j mnie to obchodzi.

bleblebator1

2023-04-23, 19:24
turor napisał/a:

ch*j mnie to obchodzi.



ale się uzewnętrzniłeś. Normalnie napisaleś epopeję narodową

Quassar

2023-04-23, 19:31
bleblebator1 napisał/a:

ale się uzewnętrzniłeś. Normalnie napisałeś epopeję narodową



Może jest fanem formuły jeden i dowiaduje sie jakie są realia tego gówno sportu w porównianiu do WRC.
Trochę jak z tymi j***nymi pedlaskim sportem piłki nożnej, która zrzesza bardziej patodresiarzów czyli zjebów i gangsterów..
I nie dlatego że jest popularny to więcej jest zamieszania... siatkówka też jest tak popularna a mimo to nie widziałem aby monitowali klatki i specjalne zagrody aby nie doszło do ludobójstwa wśród fanatyków innego koloru szalika tu Ewidentnie widać różnice..

PabloSkills

2023-04-23, 20:21
Łeeee kierowiec się spóźnił.

Mez

2023-04-23, 20:22
Nic by się nie stało jakby byli w parterze
Co nie

metyoo

2023-04-23, 20:24
Quassar napisał/a:

I takie wyścigi to ja szanuje każdy jedzie osobno bez zawadzania ...
Nie to co te padalskie wyścigi Formuły gdzie zawodnik przepycha sie swoim autem/bolidem z drugim, a drugi nie chce ustąpić po mimo tego że jedzie wolniej i zaniża wynik na złość rywalowi.. a i tak większość roboty robi tam formuła.. w WRC jest limit na pojemność i moc tak że nie ma oszukiwania.
Szkoda że publiczność taka sp***olona.... możę nawet i dobrze że typa nie jebło chociaż mu sie na leży ch*j wie jak by zareagował kierowca mógł by wypaść z jezdni po zderzeniu i zginać na drzewie przez debili.



z ciebie fan motorsportu jak z koziej dupy trąbka, skoro nie odróżniasz rajdu od wyścigów! wyścig ma to do siebie, że jadą wszyscy w tym samym czasie i nie dotyczy to tylko f1!

Quassar

2023-04-23, 20:32
metyoo napisał/a:

z ciebie fan motorsportu jak z koziej dupy trąbka, skoro nie odróżniasz rajdu od wyścigów! wyścig ma to do siebie, że jadą wszyscy w tym samym czasie i nie dotyczy to tylko f1!



Oczywiście nie tylko w formule jest takie sp***olenie aż mi sie przypomniał ten j***ny pedalarz co sie wj***ł przed szereg i wyj***ł połowe ekipy :D

MiszMasz

2023-04-23, 20:44
k***a myślałem. że ten Colin McRae przypie**oli w tych zjebów :D

Ogórek

2023-04-23, 20:44
Dużo jeździłem po polskich rajdach i nie takie akcje się odpie**alały.

silwerbalk

2023-04-23, 21:37
shoe5maker napisał/a:

Ruska flaga? Czyżby konflikt na tle narodowościowym? W sumie zachowywał się jak rodowity kacap, więc nie wykluczone.



Jeśli to oni to bym zostawił ich tam .... I podziwiał jak WRC rozpłaszcza dwóch robaków ..

8-)

darek1234

2023-04-23, 21:39
shoe5maker napisał/a:

Ruska flaga? Czyżby konflikt na tle narodowościowym? W sumie zachowywał się jak rodowity kacap, więc nie wykluczone.



To nie flaga tylko kacapSSka szmata do podcierania dupy

Siriuz

2023-04-23, 22:19
darek1234 napisał/a:

To nie flaga tylko kacapSSka szmata do podcierania dupy



Wstawaj Darek! Zesrałeś się!