18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kłótnia na balkonie...

Halman • 2021-11-09, 06:51

zakończona na kazachstańskiej ziemi...

Krakus36

2021-11-09, 08:19
życie z kobietą przez wiele lat to męczarnia one szukają zwady a faceci monotonii spokoju i spokoju k***a .... znowu c**a wlazła kurze ścierać z fochem pod nosem...

spike2222

2021-11-09, 08:33
Krakus36 napisał/a:

życie z kobietą przez wiele lat to męczarnia one szukają zwady a faceci monotonii spokoju i spokoju k***a .... znowu c**a wlazła kurze ścierać z fochem pod nosem...



Przypadkowo dałem ci piwo i nie mogę go usunąć. Trzeba było sobie znaleść...normalną kobietę. Ja z mojąą 8 lat po ślubie, kłócimy się raz na ruski rok, świetnie spędza się nam czas razem, a wieczorem gdy córka zaśnie, gramy razem w cs'a (mamy 2 kompy). Generalnie, fajnie sie razem bawimy życiem :-)

Driver19cm

2021-11-09, 08:47
Cytat:

Przypadkowo dałem ci piwo i nie mogę go usunąć. Trzeba było sobie znaleść...normalną kobietę. Ja z mojąą 8 lat po ślubie, kłócimy się raz na ruski rok, świetnie spędza się nam czas razem, a wieczorem gdy córka zaśnie, gramy razem w cs'a (mamy 2 kompy). Generalnie, fajnie sie razem bawimy życiem



Masz tak fajnie tylko dlatego, że żona wali się z sąsiadem, jak jestes w pracy :ciasteczkowy:

Także przed Toba zakup trzeciego kompa :amused:

gorillaz25

2021-11-09, 09:28
Lądowanie z telemarkiem podparte głową.

7wporzondku

2021-11-09, 09:43
Thennomad napisał/a:

Whats uuuup!!



Whaaazaaaaa!

janlew

2021-11-09, 10:41
spike2222 napisał/a:

Przypadkowo dałem ci piwo i nie mogę go usunąć. Trzeba było sobie znaleść...normalną kobietę. Ja z mojąą 8 lat po ślubie, kłócimy się raz na ruski rok, świetnie spędza się nam czas razem, a wieczorem gdy córka zaśnie, gramy razem w cs'a (mamy 2 kompy). Generalnie, fajnie sie razem bawimy życiem


...wait for it

spike2222

2021-11-09, 10:50
Driver19cm napisał/a:

Masz tak fajnie tylko dlatego, że żona wali się z sąsiadem, jak jestes w pracy
Także przed Toba zakup trzeciego kompa





Driver19cm napisał/a:

Masz tak fajnie tylko dlatego, że żona wali się z sąsiadem, jak jestes w pracy
Także przed Toba zakup trzeciego kompa



Wiem, że dla wielu to abstrakcja, że można mieć fajną żone, żwłaszcza, że wśród znajomych zapanowała moda na rozwody.

Karboksylator

2021-11-09, 12:35
spike2222 napisał/a:

Wiem, że dla wielu to abstrakcja, że można mieć fajną żone, żwłaszcza, że wśród znajomych zapanowała moda na rozwody.



mieć fajną żonę, która gra z Tobą w CS to nie jest tak trudno. Co nie znaczy, że z sąsiadem nie gra w gry lotnicze, sterując jego drążkiem

FeeGiee

2021-11-09, 13:21
Karboksylator napisał/a:

mieć fajną żonę, która gra z Tobą w CS to nie jest tak trudno. Co nie znaczy, że z sąsiadem nie gra w gry lotnicze, sterując jego drążkiem



Widziały gały co brały, jak szukasz kobiet przy drodze, to się nie dziw, że k***e znalazłeś

CrookerS

2021-11-09, 13:51
Ale siadla jak lalka szmaciana rzucona w konciku pokoju :krejzi:

Raczej przezyla, co najwyzej p*zde bedzie miala wieksza od rozerwania :krejzi:

Karboksylator

2021-11-09, 15:26
FeeGiee napisał/a:

Widziały gały co brały, jak szukasz kobiet przy drodze, to się nie dziw, że k***e znalazłeś



to nie tak jak myślisz. ja jestem tym sąsiadem:P

San_Escobarro

2021-11-09, 16:03
spike2222 napisał/a:

Wiem, że dla wielu to abstrakcja, że można mieć fajną żone, żwłaszcza, że wśród znajomych zapanowała moda na rozwody.



spokojnie lol XD na prawdę myślisz, że DZISIAJ są spoko kobiety? ;D no może i są, ale na pewno niezamężne i nie na długo