18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kłótnia drwali z dzbanem

pieldolnik • 2021-03-25, 14:54
Starszy dzban ma problemy do robotników, którzy wykonywali tylko zlecenie.




Halman

2021-03-25, 15:01
jechać z nimi równo... (zostawiam wam wybór z którymi) :krejzi:

konradkonradkonrad

2021-03-25, 15:06
społeczniaki zasrane a żeby im te drzewo na ryj spadło skoro chcą być tak blisko z naturą

wwo19994

2021-03-25, 15:20
Takim ludziom powinno się odebrać prawa obywatelskie żeby nie mogli głosować. Wiem że może poruszę niektórych ale tak mnie wk***ia te pokolenie żydo komuny ze głowa mała. k***y j***ne ograniczone umysłowo.

Borys

2021-03-25, 15:56
Po ch*j sie w dyskusje wdawac.. Robi swoje i do domu. Jakby jakis kundel ujadal przez balkon to tez by sie zajal uspokajaniem. Wyj***ne wiecej powinni miec

PieronJasnySzlag

2021-03-25, 16:02
To oczywiście wina lewicy że przygłupy walczą o każde drzewo żeby nie wycinać. Od razu skrajne argumenty w stylu: drzewa dają tlen, zaniedługo będziemy pustynią, wszędzie ten beton...
A gdy jakieś drzewo złamie się i kogoś zabije to ten sam przygłup powie: łooo matko, czemu tego nie wycieli wcześniej...
Albo jak ze swoją grażyną będzie stał w korku jadąc na wakacje to będzie psioczył: ło matko, jedna droga nad morze i znowu korki, w tej polsce to nic sie nie buduje...

robsonx79

2021-03-25, 16:25
Coraz więcej tych starych ormowców ostatnio. Swoje przeżyli, a teraz młodszym chcą zasrać ich młodość z zazdrości. I jeszcze waloryzacje emeryturek co chwila. Od kiedy wiem, że moja emerytura to będzie max połowa tego co mają obecnie emeryci, to nie żal mi ich w ogóle.

razak

2021-03-25, 16:40
mógł im powiedzieć, że drzewa miały kontakt z covidem, mohery odrazu zaj***ły by kagańce na swoje sztuczne szczęki i poszły sie modlić tam gdzie nie ma virusa :D

pawel1106

2021-03-25, 16:50
Ah te Kłodzko coraz bardziej widać sk***ienie umysłowe tubylców :mrgreen:

ra0mir

2021-03-25, 19:06
No stare chłopy, ci drwalowie a w dyskusję z dziadkami uderzają... Po co?
Nie wiem, ja chyba za stary już jestem żeby się z debilami na debilny temat kłócić. Ja na wszelkie zaczepki odpowiadam "tak" :)

BrunerOvned

2021-03-25, 19:13
Jakby tak się przysłuchać dobrze w pierwszym filmie, to mam skojarzenie z przemawiającym Hitlerem...

PsikutaBezS

2021-03-25, 19:17
Niemcy też tylko wykonywali rozkazy....

Z drzew robi się pelet, czyli zarabia niezłą kase, proste....

medyklujleczywchuj

2021-03-25, 19:23
Czyzby Klodzko? Najwieksze po świebodzicach gniazdo cyganow na dolnym slasku? :D

ar...........up

2021-03-25, 20:03
Ten sam kaliber co debil w parku polujący z kamerką na auto z przyczepą. Niektórzy mają taką ubecką naturę, że muszą się do czegoś przypie**olić, inaczej dzień stracony.

Ten sam kaliber co debil w parku polujący z kamerką na auto z przyczepą. Niektórzy mają taką ubecką naturę, że muszą się do czegoś przypie**olić, inaczej dzień stracony.

robsonx79 napisał/a:

Coraz więcej tych starych ormowców ostatnio. Swoje przeżyli, a teraz młodszym chcą zasrać ich młodość z zazdrości. I jeszcze waloryzacje emeryturek co chwila. Od kiedy wiem, że moja emerytura to będzie max połowa tego co mają obecnie emeryci, to nie żal mi ich w ogóle.



Spokojnie, na szczęście jest covid. Wszystko wyrówna. 8-)