18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kłoda

zwierzak30 • 2021-05-15, 19:12
Żydkom zawsze kłody pod nogi.



Halman

2021-05-15, 19:15

aaaaaaaaaaaaaa

2021-05-15, 19:45
@Halman

Mieszkam od Łodzi 70 km. k***a jak wieje od Łodzi to okna zamykam. Bywam czasem, jest klient, to się jedzie. k***a najpaskudniejsze miasto w Polsce po Sosnowcu. Zgierz to samo....

A co do filmu, jak tam wszedł Palestyńczyk...

JaTylkonaChwile

2021-05-15, 20:07
Polaki to muszą trzymać dystans i nosic kagance na mordach - ich wirus nie rusza...

Zasysacz

2021-05-15, 20:28
NiemiecWaszPan napisał/a:

Niech zrobi tak samo tylko przed TIRem.



Fakt było by lepiej jak by ta grupa Żydów przewróciła się przed jadącym tirem i na jutuba pod hasłem śmieszne :)

radek225

2021-05-15, 20:39
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

@Halman
Mieszkam od Łodzi 70 km. k***a jak wieje od Łodzi to okna zamykam. Bywam czasem, jest klient, to się jedzie. k***a najpaskudniejsze miasto w Polsce po Sosnowcu. Zgierz to samo....
A co do filmu, jak tam wszedł Palestyńczyk...



Potiwerdzam. Najpaskudniejsze miasto w jakimkolwiek byłem. Myślałem, że Inowrocław jest brzydszy, ale Łódź jednak wygrywa.


marcino_zly

2021-05-15, 21:49
radek225 napisał/a:

Potiwerdzam. Najpaskudniejsze miasto w jakimkolwiek byłem. Myślałem, że Inowrocław jest brzydszy, ale Łódź jednak wygrywa.



Tak zajebisty jesteś pajacu, to się zainteresuj dlaczego tak jest.
Wiedza którą posiadasz odzwierciedla to kim jesteś i co reprezentujesz sobą.
Dla mnie NIC.
Hiroszima? usa płaci za atomówkę do dzisiaj.
Polska? j***ne niemcy nic nie zapłacili za ropie**olenie Polski.
A ty cwe*u?
Masz dwóch tatusiów pewno.
Walą cię na dwa baty.

mdamlmodikwa

2021-05-15, 21:52
marcino_zly napisał/a:

bisty jesteś pajacu, to się zainteresuj dlaczego tak jest.
Wiedza którą posiadasz odzwierciedla to kim jesteś i co reprezentujesz sobą.
Dla mnie NIC.
Hiroszima? usa płaci za atomówkę do dzisiaj.
Polska? j***ne niemcy nic nie zapłacili za ropie**olenie Polski.
A ty cwe*u?
Masz dwóch tatusiów pewno.



Jakiś jebnięty jesteś albo z Łodzi

marcino_zly

2021-05-15, 22:11
mdamlmodikwa napisał/a:

Jakiś jebnięty jesteś albo z Łodzi



Jestem z Polski cwe*u j***ny.
Jak nie rozumiesz i nie wiesz gdzie to jest - chętnie wytłumaczę.

Mogę być i jebniety i z Łodzi, lepsze to niż dwóch tatusiów.

ruddie

2021-05-15, 22:15
marcino_zly napisał/a:

Jestem z Polski cwe*u j***ny.
Jak nie rozumiesz i nie wiesz gdzie to jest - chętnie wytłumaczę.
Mogę być i jebniety i z Łodzi, lepsze to niż dwóch tatusiów.



czyli jednak z Łodzi

radek225

2021-05-15, 22:17
marcino_zly napisał/a:

Tak zajebisty jesteś pajacu, to się zainteresuj dlaczego tak jest.
Wiedza którą posiadasz odzwierciedla to kim jesteś i co reprezentujesz sobą.
Dla mnie NIC.
Hiroszima? usa płaci za atomówkę do dzisiaj.
Polska? j***ne niemcy nic nie zapłacili za ropie**olenie Polski.
A ty cwe*u?
Masz dwóch tatusiów pewno.
Walą cię na dwa baty.



Dwóch tatusiów to masz ty. Skąd możesz wiedzieć, że nic sobą nie reprezentuję? Znamy się? Za to patrząc po twoich wypowiedziach widać, że dwoje twoich tatusiów biorą cię na dwa baty przy akompaniamencie Akcentu. Wyjechałeś dalej niż poza swoje Parzyszewo Dolne? Ja trochę Polski i Europy zwiedziłem, i są miasta w Polsce po których aż przyjemnie się przejść. Ładnymi miastami są Wrocław, Poznań, Trójmiasto, Warszawa, Zamość. Rynek Zamościa został kilka lat temu zrewitalizowany i jest dosłownie PRZEPIĘKNY. Nawet mój rodziny włocławek kiedyś straszył, a od kilku lat straszyć przestał. A Łódź, która jest bardzo licznym miastem, bo ma prawie 700.000 oficjalnych mieszkańców nadal wygląda, jak warszawa 10 lat po wojnie. Jest to 3 miasto w Polsce pod względem liczebności mieszkańców. 700.000 osób to wielkie miasto nawet jak na standardy Europy Zachodniej. Czemu wspominam tu o ludności? Bo 700.000 osób mieszkając w Łodzi płaci tam podatki, które albo są spuszczane w kiblu, albo rozkradane, defraudowane,albo nie mają pomysłu na rewitalizację, bo jak obrzydliwe i szare to miasto było, tak obrzydliwe i szare jest do dziś. Oprócz podatków można nabrać jeszcze mnóstwo dotacji, chociażby z unii? Ale po jaki ch*j, skoro lepiej wyjść na ulicę i się zrzygać od wszechobecnej szarości, syfu i przeciętności dookoła.

marcino_zly napisał/a:

Jestem z Polski cwe*u j***ny.
Jak nie rozumiesz i nie wiesz gdzie to jest - chętnie wytłumaczę.
Mogę być i jebniety i z Łodzi, lepsze to niż dwóch tatusiów.



Chyba rzeczywiście dwóch pedałów jedzie z tobą na dwa baty w piwnicy, skoro masz aż taki uraz do dwóch tatusiów.

intermag

2021-05-15, 22:44
Ale ze k***a nic nie wybuchło ? Szkoda

23456789

2021-05-16, 00:19
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

@Halman
Mieszkam od Łodzi 70 km. k***a jak wieje od Łodzi to okna zamykam. Bywam czasem, jest klient, to się jedzie. k***a najpaskudniejsze miasto w Polsce po Sosnowcu. Zgierz to samo....
A co do filmu, jak tam wszedł Palestyńczyk...



A ja mieszkam w Łodzi i potwierdzam to chyba najgorsze miasto w całym kraju. Gdy tylko wyjeżdżam z Łódzkiego to dosłownie inny świat..

Ps. Kropa był pijakiem i nic nie zrobił, zdanowska tez pijaczka co prawda ''zburzyła'' kilka kamienic ale usiadła na laurach i od dawna nic nie robi.
Dziury większe jak na księżycu, pół roku i zawieszenie wytłuczone.
Dla kierowców to tylko fotoradary stawiają a pedalarzom liżą dupy robią co chcą.
Parkingi usuwają, wszędzie tylko płatny postój jakbym mało już w podatkach im oddał.
Jedną drogę remontują 1000 dni i końca nie widać co lepsze ta sama firma wygrała przetarg na kolejny remont.. Ogólnie rozkopane pół centrum i uj.
Podobno według statystyk mamy największe korki.
Za śmieci mamy płacić od zużytej wody, co maja śmieci do podlewania ogrodu ?


I tak by można było pisać.