18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Klient najwyraźniej nie był zainteresowany zakupem

Barnellini • 2020-06-30, 22:54
Gdzieś w Azji pan stwierdził, że nie chce skorzystać z oferty handlu obnośnego. Zadziwiające, że mimo wielu świadków tak dobitnie to wyraził. Lepiej przewinąć pierwsze 15 sekund.


rayner1790

2020-06-30, 22:57
za takiego fronta, zawsze piwko

katrzyk3

2020-06-30, 23:01
juz k***a myslalem ze typ oko wyciagnie nosem

mazga50

2020-07-01, 05:20
Pani chyba musiała ubliżyć karatece.

Juzwa

2020-07-01, 08:44
Niektórzy nie pojmują słowa "NIE" przylepionego do słów "kupię", "chcę", życzę sobie", "potrzebuję" itp. Wciskają swoje gówno, naruszają prywatność, nie odejdą na prośbę nagabywanego. Nie popieram kopania kobiety w twarz, ale jak inaczej przekonać taką p*zdę, że nie chcę nic od niej kupić.

piter52

2020-07-01, 10:00
Pan stojący tyłem wydłubał sobie z nosa wszystkie kozy z bieżącego roku....

robsonx79

2020-07-01, 10:01
Juzwa napisał/a:

Niektórzy nie pojmują słowa "NIE" przylepionego do słów "kupię", "chcę", życzę sobie", "potrzebuję" itp. Wciskają swoje gówno, naruszają prywatność, nie odejdą na prośbę nagabywanego. Nie popieram kopania kobiety w twarz, ale jak inaczej przekonać taką p*zdę, że nie chcę nic od niej kupić.



W życiu napotkasz sporo osób, które nie rozumieją słowa NIE. Np połowa sadoli. To nie powód, żeby komuś łamać szczękę, i to jeszcze w tak tchórzliwy sposób. To jest po prostu bezmyślne, bo w końcu albo wylądujesz w pierdlu jak ktoś głową źle o ziemie uderzy, albo będziesz płacić rentę za uszczerbek na zdrowiu. No i ludzie wokół będą wiedzieć, że jesteś jebnięty i bez samokontroli.

Pawehan

2020-07-01, 10:09
Karate ćwiczył.

Barnellini

2020-07-01, 11:58
robsonx79 napisał/a:

W życiu napotkasz sporo osób, które nie rozumieją słowa NIE. Np połowa sadoli. To nie powód, żeby komuś łamać szczękę, i to jeszcze w tak tchórzliwy sposób. To jest po prostu bezmyślne, bo w końcu albo wylądujesz w pierdlu jak ktoś głową źle o ziemie uderzy, albo będziesz płacić rentę za uszczerbek na zdrowiu. No i ludzie wokół będą wiedzieć, że jesteś jebnięty i bez samokontroli.



Prawda. Z jednej strony Juzwa ma rację, że czasami stopień wk***iania przez namolnych sprzedawców jest trudny do zniesienia ale kopanie kogoś w twarz, szczególnie starszej kobiety, też nie jest najlepszym rozwiązaniem. Są jeszcze sposoby pośrednie pomiędzy rozmową a butem na mordę. ;)

tycho

2020-07-01, 13:26
Barnellini napisał/a:

Prawda. Z jednej strony Juzwa ma rację, że czasami stopień wk***iania przez namolnych sprzedawców jest trudny do zniesienia ale kopanie kogoś w twarz, szczególnie starszej kobiety, też nie jest najlepszym rozwiązaniem. Są jeszcze sposoby pośrednie pomiędzy rozmową a butem na mordę.



Zgadzam się solidny liść w zupełności by tu wystarczył okraszony kilkoma wyzwiskami.

AdamBrown

2020-07-01, 16:01
Barnellini napisał/a:

Prawda. Z jednej strony Juzwa ma rację, że czasami stopień wk***iania przez namolnych sprzedawców jest trudny do zniesienia ale kopanie kogoś w twarz, szczególnie starszej kobiety, też nie jest najlepszym rozwiązaniem. Są jeszcze sposoby pośrednie pomiędzy rozmową a butem na mordę.



Chiny tam nie ma stanów pośrednich.

polakwrocek

2020-07-01, 17:57
Chinach życie nie ma wartości.
Uroki socjalizmu. Gdzie aby wszyscy byli sobie równi , to wszyscy muszą być nikim.

Giery

2020-07-01, 23:16
Mam nadzieję, że wszystkich sk***ysynów odwiedzających tę stronę spotka kiedyś takie upokorzenie.

Korcipała

2020-07-03, 09:45
Giery napisał/a:

Mam nadzieję, że wszystkich sk***ysynów odwiedzających tę stronę spotka kiedyś takie upokorzenie.



Samemu sobie nóż w plecy wbić jakie to SADYSTYCZNE

:mrgreen: