18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Kler"

nowynick • 2019-05-21, 11:57
Przypadek? Nie sądzę :mrgreen:



Ni...........ny

2019-05-21, 13:53
poligon6 napisał/a:

Wyjscie z UE i skupienie sie na handlu z Rosja. Zerwanie sojuszy z USA...



Dokładnie to chodzi o to żeby zjednoczyć się z bratnim narodem radzieckim tfu rosyjskim, a ta nowość i coś innego to GRU zamiast KGB.

poligon6 napisał/a:

Nie wiem kim trzeba byc by popierać samodestrukcje



Ja wiem ! fachowo to się nazywa użyteczny idiota ;-)

A biorąc pod uwagę ich wschodnie ciągoty to nazwa Konfederacja targowicka pasuje do tej bandy ruskich przydupasów zajebiście.

TB303

2019-05-21, 13:57
To zabawne, kiedy o moralności mówi ktoś, kto wykorzystuje tragiczną śmierć własnego brata, do własnych celów politycznych.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-05-21, 14:04
poligon6 napisał/a:

@up, czyli kaczor chce pograzyc kościół. Cholera mzoe na niego zagłosuje, nie wiedziałem.
No i nie wiedziałem że Pis zakazał sprzedarzy jabłek Rosjanom, albo że kupuje od Putina wegiel. Lepsze pie**olenie niż KOD-omitów



To że ch*ja wiesz nie znaczy,że to się nie dzieje,kupują węgiel od ruskich i to jeszcze z Donbasu.Wiesz możesz mnie przyklejać do każdych grup społecznych,mam na to wyj***ne,ale ja po prostu nie jestem taką ameba,jak k***a ty,że jak Kaczynski nasra mi na talerz,to przez łzy będę dar mordę że pyszne,dla mnie gówno pozostanie gównem.Ciebie nie interesuje co naprawdę robi Jarosław,bo k***a wyznajesz kult jednostki na jego osobie.Krytykowałem zawsze wszystkich polityków i też za pewne rzeczy pochwalałem co zrobił JK,ale Jarek ma za dużo dziwnych powiązań,a do tego atakuję wolny rynek co dla mnie jako konserwatysty jest nie do pomyślenia,jak i dla innych prawdziwych Polaków ty sk***ysynu ty

:mrgreen:



:mrgreen:

poligon6

2019-05-21, 14:16
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

To że ch*ja wiesz nie znaczy,że to się nie dzieje,kupują węgiel od ruskich i to jeszcze z Donbasu.W



PiS nie kupował wegla z donbasu. Był to zwykły przemyt, na skale europejską, na sfałszowanych dokumentach. Nie bede ci tłumaczył oczywistej rzeczy że jak nieswiadomie kupiłes towar pochodzacy z przestepstwa to sam jestes ofiara, pospolity łachudro.

https://gornictwo.wnp.pl/do-polski-trafia-nielegalny-wegiel-z-donbasu,307605_1_0_0.html

Tak wiec nie licze łachudro pospolity że odszczekasz swoje wybroczyny, lepiej sie udław swoja zółcią.

I jakby rzadziło PO to pisałbym tak samo, pewnie byłbym lemingiem, ale nigdy nie popre kogos kto jawnie kolaboruje z wrogiem Polski.

https://wiadomosci.wp.pl/kontrowersyjna-kandydatka-konfederacji-lilija-moshechkova-przeswietlono-jej-zyciorys-6375624779745409a

Ni...........ny

2019-05-21, 14:23
poligon6 napisał/a:

PiS nie kupował wegla z donbasu. Był to zwykły przemyt, na skale europejską, na sfałszowanych dokumentach. Nie bede ci tłumaczył oczywistej rzeczy że jak nieswiadomie kupiłes towar pochodzacy z przestepstwa to sam jestes ofiara, pospolity łachudro.


Ty wiesz że jest z donbasu, ja też to wiem, wszyscy k***a wiedzą, pisowcy nie wiedzą, jo cię prosza ;-)

Do tego w poprzedniej kadencji to im ruski węgiel śmierdział

saves

2019-05-21, 14:28
r061071 napisał/a:

najgorsze w demokracji jest to ze jesika i sebix maja 50 %wiecej do powiedzenia przy urnie niz profesor politologii
z tego pierwszych sa miliony a drugich tylko setki



A mnie śmieszą takie teksty. Posłuchaj profesor Płatek o dzieciach w pedalskich zwiazkach. I co? Jej głos jest mądrzejszy i więcej wart niż Sebixa?

sqnk

2019-05-21, 14:35
to na kogo głosować ?

poligon6

2019-05-21, 14:41
Niezwyciężony napisał/a:

Ty wiesz że jest z donbasu, ja też to wiem, wszyscy k***a wiedzą, pisowcy nie wiedzą, jo cię prosza

Do tego w poprzedniej kadencji to im ruski węgiel śmierdział



Wszyscy dowiedzieli sie po fakcie, równie dobrze mozna pisac że amerykanie kupuja gaz od ruskich. Wegiel też szedł na zachód.
https://energia.rp.pl/surowce-i-paliwa/gaz/9774-amerykanski-gaz-rosyjskiego-pochodzenia

Jak ktoś nie wie jak sie robi machloje to potem wypisuje takie głupoty. Nie wspomne że w Europie tez sie nabrali.

Po drugie embargo jest na Donbas, nie na Rosje, a ze trzeba sie uniezależnić od rosyjskich surowców energetycznych to zwykły fakt.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-05-21, 14:43
poligon6 napisał/a:

PiS nie kupował wegla z donbasu. Był to zwykły przemyt, na skale europejską, na sfałszowanych dokumentach. Nie bede ci tłumaczył oczywistej rzeczy że jak nieswiadomie kupiłes towar pochodzacy z przestepstwa to sam jestes ofiara, pospolity łachudro.
Tak wiec nie licze łachudro pospolity że odszczekasz swoje wybroczyny, lepiej sie udław swoja zółcią.
I jakby rzadziło PO to pisałbym tak samo, pewnie byłbym lemingiem, ale nigdy nie popre kogos kto jawnie kolaboruje z wrogiem Polski.



Ty wierzysz w to że można zrobić przemyt,na tak ogromne ilości??Za taką górę pieniędzy?Wiesz co się dzieje jak kupisz kradziony samochód,a przyjdzie do ciebie Policja?Może Cię ukarzą,ale samochód zabiorą i pieniędzy nie odzyskasz,a to jest już kara sama w sobie,a ofiar nie powinno się chyba karać tak w ogóle,nie będziesz potraktowany.JK biegnie do sądów o wszystko,jak to jest fake,to dlaczego odpuścił takie pomówienie,to trochę do niego nie podobne,nie odpuściłby tego na pewno,jakby mógł wygrać sprawę.

Ni...........ny

2019-05-21, 14:43
poligon6 napisał/a:

...Jak ktoś nie wie jak sie robi machloje to potem wypisuje takie głupoty...



Dokładnie, jestem uczciwym człowiekiem. nie wiem jak się robi machloje ;-)

poligon6

2019-05-21, 14:59
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Ty wierzysz w to że można zrobić przemyt,na tak ogromne ilości??Za taką górę pieniędzy?Wiesz co się dzieje jak kupisz kradziony samochód,a przyjdzie do ciebie Policja?Może Cię ukarzą,ale samochód zabiorą i pieniędzy nie odzyskasz,a to jest już kara sama w sobie,a ofiar nie powinno się chyba karać tak w ogóle,nie będziesz potraktowany.JK biegnie do sądów o wszystko,jak to jest fake,to dlaczego odpuścił takie pomówienie,to trochę do niego nie podobne,nie odpuściłby tego na pewno,jakby mógł wygrać sprawę.



Skończy sie jak w Astrii.

https://www.wprost.pl/swiat/10218358/austria-afera-z-udzialem-politykow-i-rosyjska-inwestorka-w-tle-sa-zmiany-w-rzadzie.html

Wszystkie skrajne partie tego typu sa wspierane przez Rosje. Le Pean dostała 5 baniek ojro kredytu w moskiewskim banku. Inni odwdzieczaja sie zniesieniem sankcji(Włochy). Wszystko to jest w interesie Moskwy i godzi w polska racje stanu. Nie ważne kto rzadzi.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-05-21, 15:14
saves napisał/a:

A mnie śmieszą takie teksty. Posłuchaj profesor Płatek o dzieciach w pedalskich zwiazkach. I co? Jej głos jest mądrzejszy i więcej wart niż Sebixa?



To jest tekst powtarzany od zawsze przez Korwina,że dwóch żuli może przegłosować profesora od lat wielu...Jescze tam był taki drugi o wybiciu polskiej inteligencji i że teraz wystarczy dosypywać mieszanki do korytka,a ludziom to wystarczy.To jego takie chwytające teksty dzieci za serce,oczywiście nie jego własne,bo wyczytane z książek pewnych,trochę przerobione.Już dawno o tym Churchill mówił,że demokracja to nie jest wcale dobry system,ale dodawał że lepszego nikt nie wymyślił i miał racje bo albo masz rządy większej tam liczby ludzi,albo jednego człowieka.Korwin by się widział jako takiego Polskiego Łukaszenkę.Łukaszenka rządzi tylko dlatego,że w najważniejszych kwestiach słucha Putina.musi trzymać się daleko od zachodu.Białoruś z jakimś takim krajem w śpiączce,który wiecznie śpi i jest kompletnie nieobecny.

kulawiec

2019-05-21, 16:10
Nie sądzicie, że to jakieś takie gejowskie, mieć logo jabłka na komputerze?

Zastanawia mnie po co ludzie marnują czas na politykę i przekonywanie w internecie, zamiast po prostu zająć się swoim życiem.

Reasumując, dupie, zawsze będzie źle, choćby rządził i sam Salomon. A zaradny da sobie radę i w Brazylii. No, dobra, da sobie radę wszędzie poza Brazylią.

nowynick

2019-05-21, 16:36
Jak tak nie wiecie na kogo głosować to stwórzmy partię i głosujcie na sadistic.pl. mamy tu specjalistów od dosłownie k***a wszystkiego :) i to wcale nie żart. Angel jak coś na premiera ja (absolwent SGGW) mogę się zajać sektorem spożywczym (przynajmniej mam kompetencje), a JanLew na ambasadora w Izraelu :megalol: