18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Klepanie po pianinie

~PowerBoBass • 2015-07-27, 00:20
Przy poszukiwaniu nowych natchnień muzycznych, trafiłem na cover coveru grany przez pianistę z jakiegoś hotelu w Austrii. Fajnie popie**ala paluchami :-D



spoiler

Szczam_na_Zakrystii

2015-07-27, 00:35
Gość musi mistrzowsko palcówkę robić, daje gdzieś lekcje? :amused:

TB303

2015-07-27, 00:54
Za pianino zawsze dam piwo, to najwspanialszy instrument jaki istnieje :D

Ptoon

2015-07-27, 01:04
Nie żebym się przypie**alał, ale się przypie**alam. To jest fortepian.

kuba149

2015-07-27, 01:17
ale co to k***a za muzyka?

michciur

2015-07-27, 01:24
Typowy pianista, na utworach keyboardowych pewnie lewą ręką w wiolinach będzie grał :amused:


Aureora

2015-07-27, 02:05
Ja też tak umiem.
....tylko, że bez melodii :D


Szczerze to ja nigdy w życiu nie widzialem zeby ktos tak napie**alał na klawiszach :O
j***ny.
Piwerko sie nalezy.

cheisyang

2015-07-27, 09:03
Muahahhahaha. Wreszcie temat,w ktorym jestem ekspertem ( mam dyplom ukonczenia II st szkoly muzycznej) I ch*j wam wszystkim w c*pke :D Po pierwsze - to nie pianino,tylko fortepian,po drugie - Michciur,o czym ty mowisz ? Normalny pianista "zapie**ala" lewa reka w kluczu basowym ,i nie widze powodu dla ktorego osoba grajaca na tym filmia mialaby tego klucza nie znac.
Po trzecie i najwazniejsze. To jest efektowne,ale nie efektywne ! Lewa reka chodzi o wyznaczonych akordach,rozlozonych w tak zwane arpegio. Jesli byscie pocwiczyli,to mozecie taki sam efekt osiagnac -prawa tylko dogrywa melodie,a lewa stanowi podstawe harmoniczną.
k***a,podniecacie sie tym,jakby to byla etiuda Chopina,ktora miedzy innymi gralem na dyplomie czy ogolnie podczas nauki w szkole.
Chcecie zapie**alania rączek i szybkiej gry ? Az se k***a przypomne Etiude C-dur i wstawie,bo nie moge zrozumiec,co wy w tej łupance widzicie. to tak jakby porownac ulicznego bębniarza ( nie z tych dobrych,utalentowanych,ktorzy graja na ulicy przez to ze im cos nie wyszlo w zespole/orkiestrze) ,do takiego,ktory gra zawodowo na bębnach,moze wystukiwac wiele roznych rytmow w obu rękach i ma w glowie zapisane wszystkie wartosci metronomiczne i potrafi odtworzyc kazdy rytm - TO jest prawdziwy bębniarz. To samo tutaj. Ale dobra,bo widze,ze zachwalacie cos i wystawiacie piwa czemus,czego ,jak mowicie,nigdy na oczy nie widzieliscie,a ja gralem szybciej i bardziej skomplikowane melodie ( serio ) ,w 1 liceum. Ehh

lotnik_1

2015-07-27, 09:15
Jazda ziomeczkowie.
las84500 napisał/a: