18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Klasyka

~_Yarko_ • 2022-12-09, 19:31

Dobrze, że miał kakask.

Albert_Z

2022-12-09, 20:44
Szkoda że mu głowy nie ucięło, na przyszłość by wiedział jak jeździć

AndyDy

2022-12-09, 21:10
Klient czeka do dziś na obiad.

Alonso

2022-12-09, 21:49
Jak widać lepiej kasków nie zapinać.

smc

2022-12-09, 22:06
Kask należy zapinać. Nie należy zapinać kolegi :lol:

sothis

2022-12-09, 22:17
Jako, że w ruchu drogowym mam udział jedynie tuptajac przejściem dla pieszych lub wk***iajac puszkarzy rowerowaniem poboczem jeśli kompletnie nie mam innej możliwości przejechania danego odcinka, to spytam.


A) jak on, k***a jego mac, nie widział tej blachy? Ślepy? Niedoj***ny? Samobójca?

B) co ten eee.. UDT? robił na jezdni z czymś takim? Czy to nie jest normalna jezdnia tylko jakiś nie wiem, plac firmy budowlanej? Teren budowy? Co tam się odj***ło?

przewodnik_elektryczny

2022-12-09, 22:45
sothis napisał/a:

Jako, że w ruchu drogowym mam udział jedynie tuptajac przejściem dla pieszych lub wk***iajac puszkarzy rowerowaniem poboczem jeśli kompletnie nie mam innej możliwości przejechania danego odcinka, to spytam.
A) jak on, k***a jego mac, nie widział tej blachy? Ślepy? Niedoj***ny? Samobójca?
B) co ten eee.. UDT? robił na jezdni z czymś takim? Czy to nie jest normalna jezdnia tylko jakiś nie wiem, plac firmy budowlanej? Teren budowy? Co tam się odj***ło?



Jako niedzielny ekspert postaram się wypowiedzieć mimo że ch*ja wiem : A - był to ślepy niedoj***ny samobójca B - To są Chiny, czyli komunizm. Ponieważ w komunizmie wszystko jest wspólne czyli zarazem niczyje to każdy może sobie robić co chce. Facet w UDT ( Uniesieniowy Dyliżans Towarowy ) założył firmę budowlaną na jezdni. No i wtedy skuterkowiec widząc prywatny teren budowy na wspólnej jezdni uznał go za teren niczyj i postanowił popełnić samobójstwo

Hetman_Wielki

2022-12-09, 22:49
Albert_Jerzy napisał/a:

Szkoda że mu głowy nie ucięło, na przyszłość by wiedział jak jeździć



jakby widział ? przecież nie będzie miał głowy inteligencie ;-)

~_Yarko_

2022-12-10, 00:03
Sothis, wszystko jest napisane na filmie ;-)

Cazzy

2022-12-10, 00:21
Hetman_Wielki napisał/a:

jakby widział ? przecież nie będzie miał głowy inteligencie



a ty oczu, bo łeb zachował.

bobbob23

2022-12-10, 02:16
dobrze że chinole takie tępe bo było by ich 2 razy tyle

Casperish

2022-12-10, 04:30
A jak mial ta blache widziec barany jedne? Wy widzicie to z kamery, wyobraznie sobie jego punkt siedzenia. Ja pie**ole

Neptun

2022-12-10, 08:13
Albert_Jerzy napisał/a:

Szkoda że mu głowy nie ucięło, na przyszłość by wiedział jak jeździć




sothis

2022-12-10, 09:31
Casperish napisał/a:

A jak mial ta blache widziec barany jedne? Wy widzicie to z kamery, wyobraznie sobie jego punkt siedzenia. Ja pie**ole



No wyobrażam sobie.
Trochę gejowe uczucie, trochę jak dziewica, w sumie dziwne ale ok, wyobrażone.
Nie wpłynęło to na blache, która nadal nie zrobiła się przezroczysta. A że te x warstw ma z 5cm grubosci jakoś nic nie zmienia przy tej zawrotnej prędkości.
No i zakładamy, że widzi je idealnie na wprost, a nie będąc ciut niżej lub ciut wyżej :p



_Yarko_ napisał/a:

Sothis, wszystko jest napisane na filmie



Faktycznie, dzięki za zwrócenie uwagi :D