18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kłamstwa D. Tuska

lemo1029 • 2014-04-13, 21:12
Nie wiem, czy oglądaliście to, czy nie. Chodzi o ustawę dot. chorych dzieci i sytuacji z okupacji sejmu (w dobrym tego słowa znaczeniu) przez rodziców chorych dzieci oraz same chore dzieci.

Obejrzyjcie i powiedzcie mi, kto się speszył :-|





Ork.Fajny

2014-04-13, 21:19
Co do nazwy tematu: Lepiej wymienić słowa prawdy Tuska. Będzie tego mniej. O wiele mniej...

lemo1029

2014-04-13, 21:21
Ork.Fajny napisał/a:

Co do nazwy tematu: Lepiej wymienić słowa prawdy Tuska. Będzie tego mniej. O wiele mniej...



regulamin wymaga wpisania tematu oraz opisu materiału

Black-Sheep

2014-04-13, 21:33
Wk***ia mnie, że poprzez taki szantaż ludzie mogą wyłudzać od władzy większy socjal. Jednak to nie jest słabość tej konkretnej władzy jaką mamy (imo premier poradził sobie z tym najlepiej jak mógł, czyli zwiększył im te zasiłki, ale nie aż tak jak oni żądali), a demokracji. Ten, kto wymyślił tę akcję z sejmu powinien zawisnąć, a przynajmniej dostać dożywotni zakaz brania udziału w życiu politycznym.

I jeszcze kawał, który był kiedyś na sadolu:
-Czym się różni gej od matki z niepełnosprawnym dzieckiem?
-Gej ma partnera.

Ti...........ch

2014-04-13, 21:47
Jakim prawem oni chcą trzymać te warzywa przy życiu za moje pieniądze? Ja na to zgody nie wyrażam!

RockyWood

2014-04-13, 22:08
@up

to uważaj żeby teraz ktoś nie doniósł o chęć popełnienia morderstwa :D

ks.Zenon

2014-04-13, 22:23
dokąd ten świat zmierza

lemo1029

2014-04-13, 22:30
czarna-owco a dlaczego ich pensje i diety są w ch*j wysokie?
dlaczego każdy, kto dopcha się do rządowego koryta ma darmowe helikoptery, samoloty, własnych szoferów, nie płacą za taxi i jeszcze mają immunitet?

jeśli mi odpowiesz na te wszystkie pytania z sensem, przyznam Ci rację i postawię zimne piwo, ba flaszkę

Black-Sheep

2014-04-13, 23:59
lemo1029, założenie jest takie, że jeśli będą mieli legalny hajs, to nie będzie ich kusić do brania łapówek.

Wracając jeszcze do tematu: przeanalizujmy co premier mógł w tej sytuacji zrobić kiedy w sejmie pojawili się ci rodzice:
a) Powiedzieć: "ch*ja dostaniecie" i nie dać ani grosza, to potem wszystkie media by na nim psy wieszały jaki to nieczuły na ludzką krzywdę, matki by tam siedziały do oporu, aż w końcu policja musiałaby interweniować, a wtedy, to już polityczny koniec dla wszystkich ludzi, którzy kiedykolwiek uścisnęli mu rękę.
b) Zgodzić się na wszystko co postulują - też by stracił, bo się ugiął i przyznałby, że jednak zapomniał o jakiejś grupie społecznej, dodatkowo pod sejm zaczęli by przychodzić inni poszkodowani przez los. Plus kolejny wydatek z budżetu. Gdyby był on chociaż jednorazowy, ale to trzeba będzie płacić im dożywotnio i nic się nie zanosi, by liczba takich rodzin się miała zmniejszyć, wręcz przeciwnie. A myślicie, że kiedykolwiek jakaś demokratyczna władza w Polsce odważy się tknąć te zasiłki i znowu obniżyć, bo budżet nie wyrabia? :P
c) Rozwiązanie pośrednie, na które się zdecydował, czyli zminimalizowanie strat.

Takie już uroki demokracji (a nie konkretnych ludzi sprawujących władzę), nie mam pojęcia jak Polska może wyjść z tego błędnego koła. :(

lemo1029

2014-04-14, 07:20
To odpowiedz mi jeszcze na jedno - biorą kasę, miliardy na duperele, nic nie wnoszące ustawy, igrzyska olimpijskie, które są u nas zbędne. A dług publiczny rośnie. Który jednak i ty spłacasz.

A co do łapówek i legalnego hajsu. Czy legalnym jest okradanie, mnie, ciebie, innego sadola, babki o kulach lub twojego rodzica? Aby tylko im się żyło lepiej?
Nawet nie potrafi nasz premier odpowiedzieć o swoich dochodach, odpowiedź zdawkowa, że on pani do kieszeni nie zagląda.

Jednak premier, prezydent oraz rząd powinni dawać dobry przykład i dobrze kierować państwem, a nie kraść na prawo i lewo i bronić się immunitetem.

Gdyby byli tacy dobrzy jak oni mówią takie coś jak immunitet byłby im niepotrzebny.