18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Smartghetto

2022-08-04, 23:33
Prawda jak zwykle okazała sie brutalna - na harda z tym !!11one1!1

nowynick

2022-08-04, 23:38
żyd nie zajebie Ci wprost pieniędzy tylko pożyczy na pierdylion procent...

Yolanda

2022-08-04, 23:52
Rozbił żydomat.

Saika

2022-08-05, 01:13
Może i nie sadystyczne, ale całkiem fajne.
Tak, czekałem co się stanie po 3 "jew"... Zaraza, całkiem realistyczne.

Buddaa09

2022-08-05, 06:25
nowynick napisał/a:

Pożyczanie na pierdylion procent to nie kradzież, tylko głupota tego który chce pożyczyć.
Żydzi nie kradną małych sum. Oni kradną miliardy z podatków niczego nieświadomych ludzi. Kradną też wykorzystując głupote ludzi na przykład wprowadzając szczepionkę na wyimaginowanego wirusa, którego sami sobie wyreklamowali, bo media głownego ścieku są własnością ptfu żydów. Żydzi to kłamcy, złodzieje i mordercy z manią wyższości - psychopaci. Pooglądaj sobie chociażby na żydowskim youtubie co radykalni żydzi myślą o innych ludziach tzw. gojach. Żydostwo to najgorsza plaga jaka nawiedziła ziemie.

FREE PALESTINE

Jarosławkaczyński

2022-08-05, 06:44
Buddaa09 napisał/a:

Pożyczanie na pierdylion procent to nie kradzież, tylko głupota tego który chce pożyczyć.
Żydzi nie kradną małych sum. Oni kradną miliardy z podatków niczego nieświadomych ludzi. Kradną też wykorzystując głupote ludzi na przykład wprowadzając szczepionkę na wyimaginowanego wirusa, którego sami sobie wyreklamowali, bo media głownego ścieku są własnością ptfu żydów. Żydzi to kłamcy, złodzieje i mordercy z manią wyższości - psychopaci. Pooglądaj sobie chociażby na żydowskim youtubie co radykalni żydzi myślą o innych ludziach tzw. gojach. Żydostwo to najgorsza plaga jaka nawiedziła ziemie.
FREE PALESTINE

I dlatego uważam że wujek Hitler powinien sobie jeszcze trochę porządzić na tym świecie, może by wytluk do cna to dziadostwo

phrontch

2022-08-05, 07:14
nie poznaję już tej strony

htp

2022-08-05, 07:29
nowynick napisał/a:

Dlatego nie pożycza się od obcych, tylko w polskim Bocianie. RSO drobne 170%. Wprawdzie u Żyda mniej, ale Polak lubi być r*chany przez rodaków.

simon20042

2022-08-05, 10:47
Jarosławkaczyński napisał/a:

I dlatego uważam że wujek Hitler powinien sobie jeszcze trochę porządzić na tym świecie, może by wytluk do cna to dziadostwo

Wujek Ci coś poradzi: skasuj lepiej ten komentarz bo kłopotów jeszcze narobisz mamie i tacie. Są organizacje, które karmią się takimi komentarzami synu, a w internecie nie jesteś anonimowy. Poza tym żal mi trochę twoich rodziców, to na pewno porządni ludzie.

Siriuz

2022-08-05, 11:56
simon20042 napisał/a:

Wujek Ci coś poradzi: skasuj lepiej ten komentarz bo kłopotów jeszcze narobisz mamie i tacie. Są organizacje, które karmią się takimi komentarzami synu, a w internecie nie jesteś anonimowy. Poza tym żal mi trochę twoich rodziców, to na pewno porządni ludzie.

oo! wojna gangów! :D

simon20042

2022-08-05, 12:40
Siriuz napisał/a:

oo! wojna gangów!

A skąd :) po co sobie ma chłopak kłopotów narobić. Chyba, że to jakiś cyfrowo wykluczony nieświadomy niczego dziadek, któremu podłączyli internet dopiero siedzi sobie w swoim bezpiecznym pokoiku i dzieli się swoimi opiniami po raz pierwszy z kimś innym niż z babcią - też mi szkoda. Albo może trzydziesto-czterdziestoletni byk- w takim razie gratuluję odwagi, ale nadal nie uważam, żeby było warto.

GaryP

2022-08-05, 15:47
Cała prawda, całą dobę a nie tam to tego nie puszczą

Jarosławkaczyński

2022-08-05, 16:23
simon20042 napisał/a:

Posrałem się że strachu.