18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kitesurfing

CrazyEdek • 2019-05-30, 05:54
No to lecimy


KieldW

2019-05-30, 08:26
I tu dokładnie widać, ze podwozie też było złe :p

arekkomp

2019-05-30, 09:08
O k***a, pięćdziesiąt groszy!

Gamera

2019-05-30, 16:41
Byłem tylko raz w Polsce nad morzem. Spotkałem masę takich debili, nie znających podstaw, ale już udających specjalistów.
Typ z filmu nawet nie chce wyczuć Zenitu, ustawia się do bani w oknie wiatrowym pod prawy hals... wkurzają mnie takie debile, bo później spotykam na wodzie takich debili, którzy nie mają pojęcia kto ma pierwszeństwo. Zamiast cieszyć się z wiatru, to człowiek ogląda innych, co barany robią, bo trzeba być za nich odpowiedzialny.

Cz...........as

2019-05-30, 20:05
@Gamera Nie zesraj się, bo Ty się k***a urodziłeś na kajcie. Lekarz też napie**alał na desce, położna wpław a stary odcinał pępowinę rybą piłą. Każdy musi się gdzieś nauczyć. Na sucho w lesie mają nak***iać??

Gamera

2019-05-30, 20:21
AyCaramba napisał/a:

@Gamera Nie zesraj się, bo Ty się k***a urodziłeś na kajcie. Lekarz też napie**alał na desce, położna wpław a stary odcinał pępowinę rybą piłą. Każdy musi się gdzieś nauczyć. Na sucho w lesie mają nak***iać??



Wal się debilu synu kretyna.
Często śmigam w Brighton Beach, NYC i jestem szkoła New York Kiteboarding. Nigdy nie widziałem takich debili, jak z filmiku i tych z Polskich plaż.
Gdybyś znał się na Kitesurfingu, to wiedziałbyś, że kolo z filmu popełnia najprostsze błędy i nadaje się na lekcje teorii. Dobrze, że jeszcze nie stanął 100m dalej od morza HAHAHHAHA

Cz...........as

2019-05-30, 20:31
Gamera napisał/a:

Wal się debilu synu kretyna.



Słabe ciołku, słabe...


Gamera napisał/a:

Często śmigam w Brighton Beach, NYC i jestem szkoła New York Kiteboarding. Nigdy nie widziałem takich debili, jak z filmiku i tych z Polskich plaż.



A co nas obchodzi gdzie "śmigasz"? Wypowiadasz się jak znaffca co w dupie był i już wie że żodyn ale to żodyn nie umie tak "śmigać" jak ja. Powtórzę bo nie dotarło: Każdy musi się gdzieś nauczyć.

Gamera

2019-05-30, 21:26
AyCaramba napisał/a:

Słabe ciołku, słabe...
A co nas obchodzi gdzie "śmigasz"? Wypowiadasz się jak znaffca co w dupie był i już wie że żodyn ale to żodyn nie umie tak "śmigać" jak ja. Powtórzę bo nie dotarło: Każdy musi się gdzieś nauczyć.



Widzę, że mało rozumiesz z tego co przeczytasz. Często widuję osoby, które się uczą na plażach Brighton Beach i Seagate Brooklyn(popularne miejsca pod Kiteboarding. Nie widziałem żadnej osoby, jak na filmie lub na Polskich plażach, żeby startowała bez wiedzy, PODSTAWOWEJ WIEDZY!! Akcje z Polskiego morza to jak z horroru. Goście nie kumając sterowania Bar-em, już skaczą w górę i to na deska typu Race. Nie ustępują pierwszeństwa i podczas kolizji, typy się tłumaczą, że to ich np 2dzień z żaglem. Dramat!! Niedługo w Polsce ludzie jak kogoś przejadą to będą się tłumaczyć, że są drugi dzień za kółkiem i nie do końca kumają na czym polegają znaki pionowe.

utrOne

2019-05-31, 10:20
„No i w p*zdu wylądował!”