18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kinga rusiń ciśnie bekę ze zmarłego synka Filipka Hajzera

Nikczemny_Płód • 2018-12-24, 09:06
Solidna porcja humoru w śmietance towarzyskiej tvn 8-)


ellsworth

2018-12-24, 18:16
Prze szmata! Aż nie wierzę w to co usłyszałem!

jason99

2018-12-24, 18:35
A reklama heyah nie świadczy o tym ze jest to z przed kilku lat?

dreams955

2018-12-24, 20:13
Te chwila. A czy przypadkiem, to nie jest jakiś w ch*j stary materiał ? No bo k***a, kiedy ostatnio widział ktoś heyah, gdziekolwiek reklamującego się?

~DMT

2018-12-24, 21:03
dreams955 napisał/a:

kiedy ostatnio widział ktoś heyah, gdziekolwiek reklamującego się?



Ja dziś na Sadolu... :amused:

Sprawa świeża, sprawdziłem...

endrju132

2018-12-24, 21:26
k***a . syn chajzera nie żyje bodajże od kilku lat ale ma jeszcze dwóch żywych . Kto miał się przyj***ć o ten tekst to się przyj***ł ;)

Dillll

2018-12-25, 00:40
Ja pie**ole k***y gwiazdki telewizyjne bronią karpi,drzew,homoseksualistów są oburzone każdym zdaniem na temat ten który nie mieści się w ich kanonie postrzegania świata ale śmieszkować ze śmierci dziecka to już jest ok dla nich sp***oliny celebryckie poprosu ;-)

Judasz z IKEI

2018-12-25, 09:36
Weźcie wszyscy wyjebcie telewizor i zajmijcie się swoimi problemami. Polemizujecie nad szambem i oceniacie gówno. Po co?

killua

2018-12-25, 09:57
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Ludzie, co Wam odpie**ala? Interesujecie się jakimś ludzkim ścierwem, które jest sławne tylko dlatego, że jest sławne?

Kto to k***a jest Kinga Rusin? Co ona zrobiła dla ludzkości? Wiem co może zrobić - zdechnąć, jak każdy pracownik propagandowych rozgłośni.



Uuu pochwal się co ty zrobiłeś dla świata? nic ? to co Ciebie też trzeba odj***ć ? No raczej... :) Kingę ludzie znają, choćby ze świerszczyków jak kolega już wspomniał więc jakiś tam swój wkład dla przyjemności ludzi wniosła. Ty za to wyglądasz na frustrata schizofrenistę widzącego wszędzie spiski.

kolosasz napisał/a:



"Dzień Dobry TVN" to program rozrywkowy - tak jak i TVN w ogóle.
A poziom rozrywki jest taki jaki chcą widzowie.

Dziś chyba jedynym program nierozrywkowym w TVN jest ich dziennik, czyli "Fakty". Tu poziom jest wysoki. Na poparcie mojej oceny daję link do filmiku w ktorym widać redaktora TVN w akcji:




Świetne pytania dziennikarz zadał, może przetłumaczę Ci prościej bo mogłeś nie zrozumieć : Panie kaczyński czy zdolny jest pan dogadać się z każdym, niezależnie jak niezgodnie z pana światopoglądem czyni byle by to panu przyniosło korzyści ?

Natomiast odpowiedź... cóż tyle się można po tej partii właśnie spodziewać... choć może niektórzy raczej spodziweali sie jakieś inteligentnej na miarę wypowiadającego sie riposty typu: sp***alaj lewaku :D

Nikczemny_Płód

2018-12-25, 12:22
Nie wiem czy to stary materiał. Wiele wskazuje po obsadzie, że nie ale nie jestem specem.

Jednak o tym wczoraj mówili w jakiejś TV na satelicie, że nie popisała się pani kinga.

Co do reklamy heyah, wypowiem się jednak jako ekspert. Ostatnio widzę ich reklamy, i sporo bilbordów.

danielbv

2018-12-25, 13:15
Odcinek 265 sezon 4

tnt1

2018-12-25, 16:19
@jacek44 weż nie pie**ol

mateuszsadoltzr

2018-12-25, 23:47
k***a....serio??? Profesjonalna dziennikarka i taka wtopa ja pie**ole... to jest naprawdę brak słów