18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kilka słów z okazji oddania do użytku progu zwalniającego

~Sunday • 2019-10-22, 12:32

Proszę tylko spojrzeć jak skuteczne działania podjęliśmy w celu ograniczenia prędkości na tym odcinku. :ciasteczkowy:

~Velture

2019-10-22, 12:40
Liczyłem na 2gie auto które się rozpie**oli :szloch:

oso

2019-10-22, 12:45
~Velture napisał/a:

Liczyłem na 2gie auto które się rozpie**oli



Na pocieszenie


Andrzejas

2019-10-22, 12:54
Progi zwalniające to jedna z największych głupot na tej planecie.

Sajlenthill

2019-10-22, 13:10
oso napisał/a:

Na pocieszenie



Ale z kierowcą

:roll:

meloox

2019-10-22, 14:06
I to " Yeeeehooooł" kierowcy w tle :D Widac ze dobrze sie bawi :D Wsluchajcie sie dobrze

Rejti

2019-10-22, 15:16
Andrzejas napisał/a:

Progi zwalniające to jedna z największych głupot na tej planecie.



Debilowi wszystko wydaje się być głupie. Są właśnie po to, żeby zmusić debili do wciśnięcia hamulca. A jak nie, to szybka karma i rozj***ne podwozie jak na filmiku. Gdyby to zależało ode mnie, to montowaliby czujki prędkości, i na takich półmózgów wyskakiwałyba kolczatka :kawa:

Imperator_Jan

2019-10-22, 15:25
@up

Ktoś tu sie minął z prawkiem o kilometr.

dashadow

2019-10-22, 15:57
defesa civil munic**al jest tłumaczone przez google jako miejska obrona cywilna - oni się progami zajmują?

BigDaddyD

2019-10-22, 16:01
Katie napisał/a:

Debilowi wszystko wydaje się być głupie. Są właśnie po to, żeby zmusić debili do wciśnięcia hamulca. A jak nie, to szybka karma i rozj***ne podwozie jak na filmiku. Gdyby to zależało ode mnie, to montowaliby czujki prędkości, i na takich półmózgów wyskakiwałyba kolczatka



Ja bym w ogóle odebrał wszystkim prawa jazdy i zdelegalizował pojazdy mechaniczne, 0 dostępu poza służbami . Samochody są niebezpieczne i giną przez nie setki ludzi rocznie, a jaki się znajdzie jakiś szaleniec celowo rozjeżdżający ludzi, jak w Niemczech? O smogu nie wspominam i efekcie cieplarnianym.
Niech w końcu ktoś zadba o bezpieczeństwo ludzi i przyszłych pokoleń!

:krejzi:

el_kadafi

2019-10-22, 16:11
Próg tak stary że aż czarny. Kolesie sobie fajnego fejka nakręcili.

zdun

2019-10-22, 18:33
Katie napisał/a:

Debilowi wszystko wydaje się być głupie. Są właśnie po to, żeby zmusić debili do wciśnięcia hamulca. A jak nie, to szybka karma i rozj***ne podwozie jak na filmiku. Gdyby to zależało ode mnie, to montowaliby czujki prędkości, i na takich półmózgów wyskakiwałyba kolczatka


Umyj fure niedziela się zbliża... k***a kolejny Polaczek maniak tłuczenia zawieszenia na nowej drodze... Niech jeszcze zaczną je montować na A i na S najlepiej co 30m. Rozumiem przy szkołach ale czasami to ludzi poj***ło..

Henboh

2019-10-22, 20:21
Katie napisał/a:

Debilowi wszystko wydaje się być głupie. Są właśnie po to, żeby zmusić debili do wciśnięcia hamulca. A jak nie, to szybka karma i rozj***ne podwozie jak na filmiku. Gdyby to zależało ode mnie, to montowaliby czujki prędkości, i na takich półmózgów wyskakiwałyba kolczatka



Pierwszą część przemilczę, ale druga ma o tyle sensu, że nie każe przepisowych kierowców kosztami naprawy zawieszenia co pół roku. Co to k***a ma być za sprawiedliwość, że za kilku debili łamiących przepisy, płacić muszą wszyscy. Do tego montują wszędzie te cholerne plastikowe, które najbardziej zawieszenie niszczą.

M00nSpeLL

2019-10-22, 20:53
BigDaddyD napisał/a:

Ja bym w ogóle odebrał wszystkim prawa jazdy i zdelegalizował pojazdy mechaniczne, 0 dostępu poza służbami . Samochody są niebezpieczne i giną przez nie setki ludzi rocznie, a jaki się znajdzie jakiś szaleniec celowo rozjeżdżający ludzi, jak w Niemczech? O smogu nie wspominam i efekcie cieplarnianym.
Niech w końcu ktoś zadba o bezpieczeństwo ludzi i przyszłych pokoleń!



Zgadzam się z tym nieironicznie.