18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

kilka idiotycznych (a może przemyślanych) wypowiedzi lewaków

AaronSzechter • 2016-07-27, 10:07
kilka wybranych lewackich, życiowych wypowiedzi z miesiąca lipca :lol:

lider KOD-u mateusz kijowski (w radiu TOK FM):
„Kiedy mówimy o terrorystach islamskich, to wydaje mi się, że w Polsce tego nie rozumiemy. Jeżeli popatrzymy na liczbę ofiar terroryzmu islamskiego w Polsce i Europie i na liczbę terroryzmu chrześcijańskich czy innych wydarzeń, to okazuje się, że terroryzm islamski nie jest zagrożeniem.”

Renata Dancewicz (aktorka )
,, Nie widzę w tej chwili różnicy między kalifatem islamskim, a Polską"

Barbra Sörman z Partii Lewicy (szwecja):
,,gorszy niż gwałt imigrantów jest gwałt dokonany przez Szweda. Szwed, który gwałci, robi to pomimo istniejącej równości. Dokonuje wyboru. Według mnie jest to gorsze”.

Renata Künast (niemcy) posłanka do Bundestagu :
„To tragedia i martwimy się o los rannych. Ale dlaczego nie dało się napastnika postrzelić tak, by go ubezwłasnowolnić???? Pytania!”

Joanna Scheuring-Wielgus (posłanka na sejm RP):
,,Zagrożeniem nie są terroryści czy uchodźcy. Jest nim rodząca się nienawiść i przyzwolenie na radykalizowanie się języka, jest nim także przyzwolenie na istnienie takich radykalnych ruchów jak ONR "

Daniel Cohn-Bendit (Niemiecki polityk i jeden z liderów Zielonych)
„Brexit uzasadniano tym, że do kraju zjechać mogą miliony Turków. Ale już w trakcie samej kampanii referendalnej to nie uchodźcy byli problemem, ale Polacy. To nie miało związku z uchodźcami, ale ze swobodnym przepływem ludzi wewnątrz Unii Europejskiej i ze społecznymi nierównościami. Chodziło o to, że ludzie w Wielkiej Brytanii, Francji czy Niemczech mieliby rzekomo pracować za dumpingowe płace, jak w Polsce. To przeciw temu skierowana była kampania”

kard. Kazimierz Nycz
Za parę tygodni Papież Franciszek przyjedzie do Polski i upomni się o uchodźców, którzy są u bram Europy .
Jesteśmy tu, by obudzić naszą wrażliwość na potrzeby ludzi, którzy są wśród nas, ale też tych, którzy są u naszych bram.

niektóre nazwiska i kraje specjalnie z małej litery.

janlew

2016-07-27, 10:11
Głównie laiccy żydzi, potomkowie bolszewików ze zmienionymi nazwiskami, wyszkoleni na naukach niemieckiego żyda Karola Marksa! Zadeklarowani antykatolicy i antypolacy.
Ot cały obraz KODu i lewactwa.
A jeden z ich guru Daniel Cohn-Bendit to zadeklarowany pedofil.

samon

2016-07-27, 10:13
",, Nie widzę w tej chwili różnicy między kalifatem islamskim, a Polską""

Tu nawet nie ma sensu pytać czy powariowali. Tu trzeba pytać ile wzięli i kto im zapłacił. A że odpowiedź na to pytanie jest prawie oczywista to pozostaje zadać drugie pytanie: dlaczego jeszcze nie uzasadniają swoich wypowiedzi i źródeł dochodów przed sądem?

The_Generat

2016-07-27, 10:28
teraz się nie muszą tłumaczyć ale wydaje mi się, że będą mieli tak zwane "ostatnie słowo" w wolnej Polsce

nowynick

2016-07-27, 10:29
Renata Dancewicz (aktorka )
,, Nie widzę w tej chwili różnicy między kalifatem islamskim, a Polską"

Pani Renato, polecam odwiedzić kalifat islamski i tam spróbować publicznie promować pani poglądy, gwarantuje, że szybko przekona się pani o pewnych różnicach kulturowych m.in w kwestii możliwości wyrażania jakichkolwiek opinii przez kobiety.

W Polsce czeka panią publiczne wyśmianie, w kalifacie publiczna chłosta (w najlepszym dla pani wypadku).

~olivier

2016-07-27, 10:37
A tu Beatka Kempa :D

Cytat:

Powiem jasno i odważnie: mamy zawarty pakt z Ojcem Świętym Janem Pawłem II, który od początku patronuje temu wielkiemu świętu młodych ludzi


Jak widać idioci są po obu stronach :ok: