18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowniku, chciałem prosić o podwyżkę...

~DMT • 2019-01-09, 04:46
Z lewej, czy z prawej kieszeni mam Ci wyciągnąć?


solltys

2019-01-09, 05:17
Muzyka co najmniej jakby mu buty spadły.

Salieri16000

2019-01-09, 10:11
Ale j***na parówa z tego "szefa"! Wyj***ł chłopaczynie torpedę z partyzanta, gdy tamten trzymał ręce w kieszeni- nie ładnie, oj, w ch*j nie ładnie...

lysout

2019-01-09, 11:27
k***a, kierownik też trzymał ręce w kieszeni.
Miał mu zaproponować wyjęcie rąk z kieszeni, bo chyba mu zaraz przyjebie?
Już nie przesadzajcie z tym "partyzantem"

nowynick

2019-01-09, 12:27
rzecz miała miejsce ładne parę lat temu w nieistniejącej już sieci DIY - NOMI. Na tamten czas właścicielem był King Fisher (obecnie wykupił Castoramę) - angielska spółka. Jeden z wielkich dyrektorów - lordów przysłanych tu na zsyłkę pojechał do sklepu do Radomia. Do wszystkiego zaczął się przypie**alać a pracownicy centrali i sklepu w pół zgięci zapie**alali spełniać zachcianki. Temu było mało, bo przy kolejnym rozdarciu mordy kopnął pracownicę sklepu w brzuch. Jakimś cudem go tam nie roznieśli, ale wieść oczywiście do centrali w Warszawie dotarła a tam byliśmy my. To że napisaliśmy jeszcze tego samego dnia do centrali w Londynie to oczywiste, ale Anglicy się specjalnie nie przejęli, więc postanowiliśmy zasugerować mu, że ma wypie**alać w podskokach do siebie. Tak ze dwa tygodnie później poszedł się przypie**alać do wzorcowni (testowanie ułożenia kategorii). Kiedy przechodził obok pięciometrowego na wysokość regału z samego szczytu koledze "wymsknęła" się ceramiczna umywalka, przeleciała z 5 centymetrów od ryja Anglika i z hukiem rozj***ła się na drobne kawałki trafiając go odłamkami w nogi. John usłyszał tylko "sorry John" i śmiech dookoła. sp***alał z tego magazynu aż się kurzyło, niecały tydzień później był już w samolocie.

Wiewór

2019-01-09, 13:14
No i dostał garść więc o co c'mon? :-D

nwonigers

2019-01-09, 14:22
chcialbym tak dostac od poprzedniego kierownika w robocie.

miskolargol

2019-01-09, 15:47
Nie wiem jak w Polsce ,ale na zachodzie sytuacja marzenie.odszkodowanie jak sk***ysyn plus symulacja u psychologa,ze uraz na psychice i rok w domciu na dupie.
Nigdy w takiej sytuacji nie oddajesz jeśli są świadkowie lub kamery NIGDY!

InnyName

2019-01-09, 16:05
@miskolargol
Taaaa, nie oglądasz za dużo durnych filmów?

LaChupacabra

2019-01-09, 16:31
Przecież to nie pracownik.

batiolo

2019-01-09, 17:13
Trzeba przyznać, że szybko i sprawnie ten cios wyprowadził.

AN...........or

2019-01-09, 17:56
tak sie k***a rozmawia z pracownikami w naszym wspaniałym kapitalizmie

htp

2019-01-09, 18:55
Ja myślę, to nie pracownik, tylko ktoś się przyznał, że mu r*cha żonę.

lysout

2019-01-09, 19:53
@up Też mi się tak skojarzyło. Takiej plomby nie daję się za prośbę o podwyżkę, czy dzień wolny w pracy.