18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kierowniczka z kałdi

Reyser • 2020-02-10, 10:29
Podobno zginęła na miejscu


Bohdansk

2020-02-10, 11:08
Piękny przykład jazdy na zderzak, co nie zmienia faktu że kierowca Audi do piachu za taką jazdę

dennissliwa

2020-02-10, 11:29
Jak na Babe dobrze popierniczała ale zabrakło umiejętności :D

bercisko

2020-02-10, 11:29
Spotkali się w trasie choć trwało to chwilę
Tutejsza idotka z miejscowym kretynem
Tutejsza idiotko , rzekł kretyn miejscowy
Zróbmy z tej trasy tor wyścigowy
Miejscowy kretynie, odrzekła idiotka
Szans ze mną nie masz, mam Audi , ty Opla
Niestety ich wyścig przerwała bariera
Idiotka zginęła.
Kretynie! Co teraz?


Taka luźna parafraza Tuwima mnie dopadła.

Juzwa

2020-02-10, 12:03
Bohdansk napisał/a:

Piękny przykład jazdy na zderzak, co nie zmienia faktu że kierowca Audi do piachu za taką jazdę



Poszedł w piach, jakby cię usłyszał.

Asuritta

2020-02-10, 14:02
-1 jeszcze 309.908.890 debili za kierownicami

mr-dupa

2020-02-10, 14:19
dennissliwa napisał/a:

Jak na Babe dobrze popierniczała ale zabrakło umiejętności




Co to za sztuka wcisnąć pedał do końca (pewnie w automacie).
Takich kobiet sporo jeździ -królowe prostej do pierwszego zakrętu....

FloriXx_00

2020-02-10, 14:44
mr-dupa napisał/a:

Co to za sztuka wcisnąć pedał do końca (pewnie w automacie).
Takich kobiet sporo jeździ -królowe prostej do pierwszego zakrętu....



wydawało mi się, że proste nie mają zakrętów ;)

ra0mir

2020-02-10, 14:45
Nie dała się męskim szowinistycznym świniom? Nie dała!
Damska duma nie ucierpiała, kobiety jeżdżą lepiej od mężczyzn!!!

Ca...........on

2020-02-10, 15:33
Znaczek paraolimpijski zobowiązuje...

Lee225

2020-02-10, 18:46
k***a to jest jakaś mania wyższości. Z jakiś rok temu jechałem w stronę Gdańska... nie pamiętam teraz jaka to była miejscowość dokładnie ale po prawej stronie była taka ala restauracja, a z 1 może 2 km dalej przejazd kolejowy gdzie zginął maszynista bo koleś wjechał na przejazd ciężarówką... ale mniejsza o to. Jechałem Fiestą MK7 ST... spotkaliśmy się jakoś 20-30km drogi przed tą restauracją i tak sobie wyprzedzam, jednego, drugiego... patrzę w lusterko białe Audi A4 nak***ia za mną, no to ja pyk dwa naraz wyprzedziłem... patrzę znowu jedzie no to redukcja i ogień (ciężarówka kilka osobówek) akurat był fajny odcinek także poszło jak w masło... patrzę leci znowu za mną... w tym momencie wiedziałem ,że mam do czynienia z j***nym idiotą i będzie cisnął na trzeciego aż się rozk***i. Dojeżdżamy do zakrętu patrze k***a redukuje wachluje, wyjeżdża lewo prawo... mówię k***a koniec żartów odstawiam pajaca. Jak postanowiłem tak zrobiłem gaz w p*zdę wyprzedziłem ciąg aut schowałem się, a samochód był może 100m przede mną... patrzę w lusterko i nie dowierzam... pajac z audi nie dał za wygraną i wyprzedza ale jego wyprzedzanie długo nie trwało bo jak tylko wyjechał z za samochodów które chciał wyprzedzić wpie**olił się w rów bo z naprzeciwka jechał samochód. Wyglądało mega komicznie jak próbował mnie tym gonić, a było widać ,że miał jakąś dupę na furce i mu odj***ła palma. Po tym pałka mu zmiękła i dalej jechał spokojnie. Jedyne szczęście jego takie ,że rów nie był aż tak głęboki i jak wleciał to zaraz wyjechał dlatego ,że był wjazd akurat w leśną drogę. :-D Jak dobrze pamiętam to blachy GKA i białe kombi jakby ktoś poznał swojego znajomego rajdowca.

ZaSwojePiję

2020-02-10, 21:37
FloriXx_00 napisał/a:

wydawało mi się, że proste nie mają zakrętów



Skonczysz 15 lat to moze zrozumiesz co to znaczy "mistrz prostej".
Sprobuje ci podpowiedzieć, jest to taka osoba ktora ma sie za dobrego kierowce, a jest to tak na prawde gamon, ktory umie wcisnac gaz do oporu i jechac tak szybko jak auto pozwala.
Jednak jeśli pojawią sie nieprzewidziane zdarzenia na drodze, zakrety, trudne warunki pogodowe itp, to okazuje sie, ze ten mistrz kierownicy to zwykla p*zda ktora nie "czuje" samochodu, ani nie ma refleksu, wyobrazni i calej gamy umiejetnosci czyniacych z czlowieka dobrego kierowce.

kalcifer

2020-02-11, 08:29
Cztery zera na atrapie piątek zero za kierownicą. Wczoraj też miałem doczynienia z takim zerem, niewiele brakło a by zepchnął mnie do rowu. Sk***ielowi się śpieszyło i przy takich tragicznych warunkach atmosferycznych wyprzedzał 3 auta. Niestety przecenił swoje umiejętności i zajebistość audi.

Ca...........on

2020-02-11, 08:32
@Lee225 Nie będę ci mówił, żebyś wstawał, bo się zesrałeś, bo umazany gównem będziesz lepiej wyglądał :) Tylko wal w drzewo, o ile przez sen zdołasz, a nie w innego uczestnika ruchu drogowego.

kalcifer

2020-02-11, 10:01
Cztery zera na atrapie piątek zero za kierownicą. Wczoraj też miałem doczynienia z takim zerem, niewiele brakło a by zepchnął mnie do rowu. Sk***ielowi się śpieszyło i przy takich tragicznych warunkach atmosferycznych wyprzedzał 3 auta. Niestety przecenił swoje umiejętności i zajebistość audi.