18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kierowniczka z kałdi

Reyser • 2020-02-10, 10:29
Podobno zginęła na miejscu


Chasm

2020-02-13, 20:56
Grzegorz Turnau Tutejsza idiotka z tutejszym kretynem polecam tak jak Grzegorz Turnau - Bracka

No-idea

2020-02-13, 21:42
Lee225 napisał/a:

nak***ia za mną, no to ja pyk dwa naraz wyprzedziłem... patrzę znowu jedzie no to redukcja i ogień



Lepiej żeby cie ciulu po drodze drzewo spotkało, byle nie inne auto z bogu ducha winnymi w środku. Jak lubisz zapie**alać to idż sobie na tor albo kup sobie 2 hektary i wyasfaltuj, a nie rżnij najszybszego we wsi na publicznych drogach. Się k***a pochwalił pajac.

Lee225

2020-02-14, 01:54
No-idea napisał/a:

Lepiej żeby cie ciulu po drodze drzewo spotkało, byle nie inne auto z bogu ducha winnymi w środku. Jak lubisz zapie**alać to idż sobie na tor albo kup sobie 2 hektary i wyasfaltuj, a nie rżnij najszybszego we wsi na publicznych drogach. Się k***a pochwalił pajac.



Nie zesraj się, jak ktoś jest p*zdą to i na rowerze się rozjebie. Trzeba po prostu wiedzieć kiedy, gdzie można i na ile danym samochodem możemy sobie pozwolić. Jakbym bym był idiotą i wyprzedzał rządek aut w ch*jowej pogodzie na trzeciego to nie pisałbym tego komentarza. Nie pie**ol ,że stówą jedziesz poza zabudowanym. Chyba, że lanosem albo tiko jeździsz to bym się nie zdziwił. :lol: