18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowco zwolnij!

~Velture • 2017-09-23, 10:25
Mam nadzieję, że polska zgapi pomysł od Duńczyków i wkrótce wejdzie to do nas :krejzi:



krzyks

2017-09-23, 10:28
Velture napisał/a:

Mam nadzieję, że polska zgapi pomysł od Duńczyków i wkrótce wejdzie to do nas :krejzi:



Polska z małej, ale już Duńczycy z dużej :-/

Nie chce mi się wklejać złotej koparki.

~Velture

2017-09-23, 10:44
Autokorekta mi Duńczyków dała z dużej i tyle. Nie przywiązuję wagi do wielkości literek. Jak mi autokorekta da z dużej to zostawiam. Tylko niemców zawsze poprawiam aby z małej było.

Tafariel

2017-09-23, 11:17
Velture napisał/a:

Tylko niemców zawsze poprawiam aby z małej było.





:wodka:

elfis

2017-09-23, 16:05
szwecja i białe cycki,
chyba do czasu

ritu4l

2017-09-23, 16:57
Najlepsza metoda na tworzenie korków :D

aaaaaaaaaaaaaa

2017-09-23, 17:03
Ja bym k***a nie zwolnił...
Ja bym się k***a zatrzymał, possał suta, dostał w ryja (chyba, że hostessa by lubiała mieć ssanie suta na ulicy).

Tarab85

2017-09-23, 17:07
Znając Polskę, to pewnie przy kopiowaniu tego pomysłu stwierdziliby, że to świetna praca dodatkowa dla emerytek, bo chodzić dużo nie trzeba.

radek225

2017-09-23, 17:36
krzyks napisał/a:



Polska z małej, ale już Duńczycy z dużej :-/

Nie chce mi się wklejać złotej koparki.



Pisze się małą literą i wielką literą analfabeto. Jak chcesz kogoś poprawiać, zacznij od siebie, potem poprawiaj innych baranie.

Proszę bardzo, co na to sjp.

https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/;443

Velture napisał/a:

Autokorekta mi Duńczyków dała z dużej i tyle. Nie przywiązuję wagi do wielkości literek. Jak mi autokorekta da z dużej to zostawiam. Tylko niemców zawsze poprawiam aby z małej było.



Kolejny debil :homer: .

Hranipex napisał/a:

Ja bym k***a nie zwolnił...
Ja bym się k***a zatrzymał, possał suta, dostał w ryja (chyba, że hostessa by lubiała mieć ssanie suta na ulicy).



Gówno byś zrobił, bo masz taką żonę i na dodatek to ona prowadzi. Mógłbyś co najwyżej kątem oka popatrzeć w okularach przeciwsłonecznych.


~Velture

2017-09-23, 18:01
radek225 napisał/a:



Kolejny debil :homer:



Zdanie kończymy kropką profesorze.

Chciałeś doj***ć i zj***łeś zamiast tego.

b0r000

2017-09-23, 18:02
Dla takich widoków to bym jechał te 30km/h po Wierzbowej :D

radek225

2017-09-23, 18:40
Velture napisał/a:


Zdanie kończymy kropką profesorze.

Chciałeś doj***ć i zj***łeś zamiast tego.



Wielkie litery są?
Są.

Diakrytyki są?
Są,

Poprawność gramatyczna zachowana?
Zachowana.

Interpunkcja jest?
Jest.

A to, że mi kropki nie wbiło, to nie oznacza, że jestem "profesorem". Klawiatura na której piszę pamięta chyba czasy, gdy Jezus chodził po Jerozolimie i nauczał, więc czasem ma coś prawo nie wskoczyć. Piszę poprawnie gramatycznie, a brak pojedynczego znaku interpunkcyjnego nie oznacza, że jestem analfabetą. Za to Ty tak. "Z wielkiej litery" - mówiłem tak jeszcze w 4 klasie szkoły podstawowej, dopóki babka nie zajęłą połowy lekcji tym tematem.

elfis

2017-09-23, 18:52
Velture napisał/a:


Zdanie kończymy kropką profesorze.

Chciałeś doj***ć i zj***łeś zamiast tego.



coś słabo przyjmujesz krytykę, odpuść sobie troszkę

Gizmolka

2017-09-23, 20:06
A dla kobiet co będzie? Na cycki się codziennie napatrzę, bo mam swoje. A może by mnie coś skłoniło żeby zwolnić.

elfis

2017-09-23, 20:25
Gizmolka napisał/a:

A dla kobiet co będzie? Na cycki się codziennie napatrzę, bo mam swoje. A może by mnie coś skłoniło żeby zwolnić.


piszesz jak facet albo narcyz