18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowca z Iranu jedzie na przebój

fantastico • 2016-10-12, 12:19
Przeniesienie agresji drogowej na wyższy poziom. Miejsce Iran.


idejakprzecinak

2016-10-12, 12:42
ćwiczy przed przejazdem we francji


(specjalnie z małej bo to co teraz jest tym krajem nie powinno się nazywać Francja)

Japanes

2016-10-12, 16:20
chyba jest już gotowy na zamach w Europie

Essent

2016-10-12, 18:43
01:57 Się k***a wystraszyłem!

quraaq

2016-10-12, 23:12
Motyw z Benny Hilla by tu pasował jak ulał :)

kalijanek

2016-10-13, 01:14
czasami też mam ochotę tak zrobić

nowynick

2016-10-13, 14:07
kalijanek napisał/a:

czasami też mam ochotę tak zrobić



Coś w tym jest, tym bardziej, że na kamerze "nr 2" wyraźnie widać znak zakazu postoju a samochodów naj***ne ile tylko się da. Może to wcale nie jest jednokierunkowa i ten człowiek żeby wrócić normalnie do domu codziennie musiał się przepychać i mijać na styk przez 40 minut. W końcu odwaliło, ale czy na pewno niesłusznie?

Sam mam ochotę czasem wziąć jakiś młot czy piłę spalinową i upie**alać wszystko co wystaje poza wyznaczone miejsca do parkowania utrudniając wszystkim innym korzystanie z parkingu pod moim blokiem...

muKoSC

2016-10-13, 18:07
Ja tam GTA widzę.

__Tux__

2016-10-13, 21:58
nowynick napisał/a:



Coś w tym jest, tym bardziej, że na kamerze "nr 2" wyraźnie widać znak zakazu postoju a samochodów naj***ne ile tylko się da. Może to wcale nie jest jednokierunkowa i ten człowiek żeby wrócić normalnie do domu codziennie musiał się przepychać i mijać na styk przez 40 minut. W końcu odwaliło, ale czy na pewno niesłusznie?

Sam mam ochotę czasem wziąć jakiś młot czy piłę spalinową i upie**alać wszystko co wystaje poza wyznaczone miejsca do parkowania utrudniając wszystkim innym korzystanie z parkingu pod moim blokiem...



Właśnie też zastanawiałem się co tam się odj***ło, ale rozumiałbym to co napisałeś. Ja nieraz jak wracałem do domu, to wszystkie miejsca na osiedlu: parkingi, chodniki i jezdnie były zaj***ne samochodami, a ja za ch*ja nie miałem gdzie stanąć. Jak mogłem, to stawałem blisko delikwenta, co zajął moje miejsce (opłacone), że musiał się giąć z otwarciem drzwi od kierowcy. Mój ma 20 lat i tak jest zarysowany, to jeden ch*j czy by mi przyrysował. Gorzej dla niego, jak nowiuśki.

capoeiramen

2016-10-14, 01:51
O k***a! @Fantastico napisał normalny opis :D

Apakalolo

2016-10-14, 07:22
Bombę wiezie, a zegar tyka... tik tak, tik tak...

Tekwondo

2016-10-14, 18:49
naj***ny jak szpadel albo go pojeablo doszczetnie