18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kierowca samochodu ucieka przed potrąceniem przez ciężarówkę

roger888 • 2022-01-04, 16:19
wydarzyło się w stanach zjednoczonych podczas burzy śnieżnej


baronturbina

2022-01-04, 16:56
Hamburgery dostają małpiego rozumu jak śnieg spadnie, bo tam jedynie na koniach potrafią jezdzic.

Halman

2022-01-04, 17:11
Bourbonable napisał/a:

ojejejejej no niesamowite.



może materiał wałsny?

Folur

2022-01-04, 17:45
baronturbina napisał/a:

Hamburgery dostają małpiego rozumu jak śnieg spadnie, bo tam jedynie na koniach potrafią jezdzic.



na koniu to ja bym sam pojeździł, dorodnym
amerykanie mają dorodne konie i obrzezane, nie to co polaczki...zmurszałe mikrusy!

CoJaTamKurwaWiem

2022-01-04, 17:50
Folur napisał/a:

na koniu to ja bym sam pojeździł, dorodnym
amerykanie mają dorodne konie i obrzezane, nie to co polaczki...zmurszałe mikrusy!




dumad

2022-01-04, 18:22
filmik z burzy śnieżnej z 2020 roku z tego co pamiętam. tam wtedy chyba ponad setka aut się najechało

baronturbina

2022-01-04, 18:26
Folur napisał/a:

na koniu to ja bym sam pojeździł, dorodnym
amerykanie mają dorodne konie i obrzezane, nie to co polaczki...zmurszałe mikrusy!


Wiesz że to troszkę źle zabrzmiało ;-)

TylerPL

2022-01-04, 20:00
k***a, tylko mnie uczyli, że jak jest karambol to się ewakuuje jak najszybciej z pojazdu i sp***ala daleko za barierki im dalej od drogi tym lepiej, później dzwonimy po służby? A nie czekamy na ch*j wie co, czy może kręcimy TikToka jak to właśnie jestem uczestnikiem wypadku w śnieżyce.

mrokussw

2022-01-04, 20:48
baronturbina napisał/a:

Hamburgery dostają małpiego rozumu jak śnieg spadnie, bo tam jedynie na koniach potrafią jezdzic.



Polacy moga lizac grzyba ze stop amerykanow pod kazdym wzgledem

PabllosSantoDaSilva

2022-01-04, 20:55
TylerPL napisał/a:

k***a, tylko mnie uczyli, że jak jest karambol to się ewakuuje jak najszybciej z pojazdu i sp***ala daleko za barierki im dalej od drogi tym lepiej, później dzwonimy po służby? A nie czekamy na ch*j wie co, czy może kręcimy TikToka jak to właśnie jestem uczestnikiem wypadku w śnieżyce.



Przypominam - mamy tu obrazek z Hameryki. Nie oczekuj za wiele, szczególnie w śniegu.

mrokussw napisał/a:

Polacy moga lizac grzyba ze stop amerykanow pod kazdym wzgledem



Każdym? Na pewno nie, bo nie mają wśród swojej populacji takich mend które plują przy każdej okazji ja swój naród. Chyba żeś ze wschodu lub z „braci starszych”.

Noemi1998

2022-01-04, 20:56
Ciekawe ile polacy dzis samochodow i rowerów Niemcom ukradli?

elutek

2022-01-04, 21:08
Widać,że chyba to nie był jego dzień aby pójść w zaświaty. Gdyby został,nic by mu się nie stało... Ale postanowił wyjść i gdyby się nie wypieprzył to jego drzwi by go pewnie zgarnęły pod koła ciężarówki

KrystekKrystek

2022-01-05, 02:02
Jaki wysyp ojkofobii i antypolonizmu w komentarzach... Niech każdy ten sk***ysyn nauczy się języka i niech wypie**ala !