18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowca osobówki

Salieri16000 • 2019-05-18, 17:08
...sprawcą śmiertelnego wypadku w którym zginął motocyklista. Śmiało od 12-tej sekundy:



Zapewne i kierowca samochodu poniósł śmierć w tym zderzeniu.

banerr

2019-05-18, 17:09
No i ch*j z nim.

pierdylion83

2019-05-18, 17:21
Dostał strzała od strony drzwi kierowcy, więc jest spora szansa, że własną głową ze ten błąd zapłacił.

Salieri16000

2019-05-18, 17:21
banerr napisał/a:

No i ch*j z nim.



Nie myślałbyś tak, gdyby to był Twój ojciec, brat, syn czy kolega...

bakus1233

2019-05-18, 18:09
Salieri16000 napisał/a:

Nie myślałbyś tak, gdyby to był Twój ojciec, brat, syn czy kolega...



Skąd wiesz?

MgrMajster

2019-05-18, 18:58
Salieri16000 napisał/a:

banerr napisał/a:
No i ch*j z nim.


Nie myślałbyś tak, gdyby to był Twój ojciec, brat, syn czy kolega...



W czwartek przyjechał do mnie do pracy (do NL) kierowca, by rozładować jedną paletę. Pytał się, czy nie ma może u nas pracy dla jego 24letniego syna. Oznajmiłem, że powinien umieć jeździć na wózkach, czy to reachtrucku, heftrucku, albo chociaż crown.
Oznajmij mi, że jego syn to tylko umie na motocyklu jeździć i nic więcej. Że jego drugi syn i córka skończyli studia, mają dobrą pracę i rodzinę, a ten wyrodny tylko motocykle. leń w domu, leń do pracy. Zaproponowałem, by go wysłał do pracy w kopalni, co skwitował, że pod ziemią to by on go najchętniej zakopał.
Tyle w temacie ludzi uwielbiający motocykle. Tylko to chcą robić, mimo, że wielu nawet nie potrafi.

tarcer123

2019-05-18, 19:30
Up na faktycznie jezeli ktos lubi motocykle to kusi byc tumanem...

Gratuluje logiki.

MacheteKills

2019-05-18, 20:32
k***a ten motocykl to chyba z grafenu zrobiony, jak tak rozj***ł auto a tylko flaka ma sk***iel

pr...........ny

2019-05-18, 22:39
Salieri16000 napisał/a:

Nie myślałbyś tak, gdyby to był Twój ojciec, brat, syn czy kolega...



Oni nie jeżdżą motorami, bo mają mózgi.

Dannybow

2019-05-18, 22:59
I to w ogóle jest błąd w prawie drogowym. Samochód z większą dozą prawdopodobieństwa został by zauważony. A motop*zda nie. A ona mają się za nieśmiertelnych bo prawo im sprzyja.
Moja znajoma skręcała do domu o 22:30 na pustej wiejskiej drodze i tylko z daleka widziała światełko. Sk***iel jechał 220 km/h w zabudowanym. Jej wina. Szmaciarz zginął. Dostała wyrok.
Od zawsze podkreślam, że szanuję Harley'owców czy nie przeszkadzają mi zbytnio skutery. Ale te k***y w ścigaczach trzeba ubijać jak policja w niektórych krajach.

rdaneel

2019-05-19, 00:08
"sprawcą śmiertelnego wypadku w którym zginął motocyklista"

Jasne, a motor jechał przepisowe 50 km/h..

Loaloa

2019-05-19, 00:15
Ciekawe kiedy motop*zdy odkryją, że w ich wehikułach są hamulce.

LaChupacabra

2019-05-19, 01:24
MgrMajster napisał/a:

W czwartek przyjechał do mnie do pracy (do NL) kierowca, by rozładować jedną paletę. Pytał się, czy nie ma może u nas pracy dla jego 24letniego syna. Oznajmiłem, że powinien umieć jeździć na wózkach, czy to reachtrucku, heftrucku, albo chociaż crown.
Oznajmij mi, że jego syn to tylko umie na motocyklu jeździć i nic więcej. Że jego drugi syn i córka skończyli studia, mają dobrą pracę i rodzinę, a ten wyrodny tylko motocykle. leń w domu, leń do pracy. Zaproponowałem, by go wysłał do pracy w kopalni, co skwitował, że pod ziemią to by on go najchętniej zakopał.
Tyle w temacie ludzi uwielbiający motocykle. Tylko to chcą robić, mimo, że wielu nawet nie potrafi.



Zródło: "Mówię serio stary!"

gumstg

2019-05-19, 07:30
Loaloa napisał/a:

Ciekawe kiedy motop*zdy odkryją, że w ich wehikułach są hamulce.



Moze i nie ale to osobowka zaczela nie prawidlowy manewr. I nie ma napisane w jakim to kraju i moze tam nie jest obowiazkowe 50km/h

MgrMajster

2019-05-19, 09:07
LaChupacabra napisał/a:

Zródło: "Mówię serio stary!"


Źródło własne, kolego. Żadnego zmyślonego.


tarcer123 napisał/a:

Up na faktycznie jezeli ktos lubi motocykle to kusi byc tumanem...

Gratuluje logiki.



Nie napisałem, że każdy jest tumanem. Ale na pewno część. I na pewno taką sobie opinię robią w świecie. To tylko jeden z iwelu przykładów, gdzie motocykliści to tumany.
Do jeżdżących motorami, czy to harleye, czy turystyczne nic nie mam, pełna kultura z ich strony, przepisowość w jeździe. Ale dawcy zawsze będą tępakami. Jak chcą kilkukrotnie przekraczać dozwoloną prędkość to na tor lepiej niech jadą.