18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kierowca Bombowca

InnyName • 2018-09-15, 14:17
Samochód piszczy i gwizda, ale co z tego skoro kierowca to p*zda


dziobak90

2018-09-15, 20:12
Szkoda auta, mimo wszystko :(

ixoyc

2018-09-15, 20:18
Wow - to jedna BMW mają kierunkowskazy.

InnyName

2018-09-15, 20:58
Po angielsku to ja ni znaju

werther

2018-09-15, 21:17
InnyName napisał/a:

Po angielsku to ja ni znaju



Jeśli już to я не понимаю по-английски.
Uważam, że w obecnych czasach nieznajomość przynajmniej angielskiego to kalectwo.

Budrys2000

2018-09-15, 21:24
Średnio rozgarnięty człowiek 40 tyś powinien odłożyć w rok, maksymalnie dwa lata. I to bez przesadnego oszczędzania.

InnyName

2018-09-15, 22:55
Budrys2000
Jak mieszasz sam 1500 leci na mieszkanie, 500 na opłaty, 1000 na żarcie, jak palisz to kolejne 200, paliwo, oc, tuleje wahacza 600~, telefon, net i inne bajery kolejne 2 stówki. Z 2 razy na browara kolejne 1-2 stówki i już się zbliżamy do 5 tysiaczków, zawsze coś sie sp***oli, zawsze coś wyskoczy, a to urodzinki, a to OC, a to ch*je muje dzikie węże. I odkładasz 400zł.

A teraz jak z mamą mieszkasz, nic 0zł, nic 0zł, nic 0zł, czasem też nic 0zł, mama wyjedzie do babci i musisz kupić kebsa na mieście 12zł, ale jebłeś też cole wiec 17zł, nic 0zł, o k***a odłożyłem 5tys

ale jesteś kozak.

idejakprzecinak

2018-09-16, 00:01
InnyName napisał/a:

k***a panowie serio?
To my zarabiamy po 5tys zł netto, to nas stać na takie auto po 3 latach życia i odkładania, ale do ch*ja zobaczcie sobie ile takie auto kosztuje w Szwajcarii, potem porównajcie już nawet średnią krajową, albo lepiej.
Anglia i ich zarobki w porównaniu do cen aut z kierownicą po prawej stronie. Oni sobie k***a kupują takie auta po 5 wypłatach... To my i ukraińcy jebiemy pół życia na auto

Już się nawet wysilę i wyliczę.

Audi A8 2007r
Polska 60tys~ a jest nawet za 90tys zł
UK 6tys funtów - 30tys zł

Za prawie to samo auto

Średnia krajowa w Polsce 900 funtów BRUTTO
Płaca MINIMALNA w UK £1634.90 BRUTTO
Minimalna k***a. Średniej nie mogę znaleźć, ale on za minimalną po 4 miesiacach kupują sobie audi a8 z 2007r, a my?


Więc nie pie**olcie, że synek tatusia, bo nawet młodzi Polacy którzy pojadą na kontrakt do norwegi na 3 miesiace wracają i kupują sobie auto za kilkadziesiąt tysięcy... i potem lata koleś 22 lata Mercedesem za 80tys



Wiesz, nie wiem jak ty ale ja zarabiam te 5k netto. Jebie mnie to, że w Anglii mogą zarabiać więcej. Tu nie mamy tego całego gówna co oni. A jakim autem jeżdżę? A takim właśnie trupem jak to ktoś wyżej napisał za 20000zł bo nie przywiązuję uwagi do samochodu. Dla mnie jest to środek transportu z A do B i nic więcej. Rzecz nabyta. Ocenianie kogoś po posiadanym samochodzie to czyste wieśniactwo (nie mylić z ludźmi mieszkającymi na wsi).

harcowniklesny

2018-09-16, 00:20
InnyName napisał/a:

k***a panowie serio?
To my zarabiamy po 5tys zł netto, to nas stać na takie auto po 3 latach życia i odkładania, ale do ch*ja zobaczcie sobie ile takie auto kosztuje w Szwajcarii, potem porównajcie już nawet średnią krajową, albo lepiej.
Anglia i ich zarobki w porównaniu do cen aut z kierownicą po prawej stronie. Oni sobie k***a kupują takie auta po 5 wypłatach... To my i ukraińcy jebiemy pół życia na auto

Już się nawet wysilę i wyliczę.

Audi A8 2007r
Polska 60tys~ a jest nawet za 90tys zł
UK 6tys funtów - 30tys zł

Za prawie to samo auto

Średnia krajowa w Polsce 900 funtów BRUTTO
Płaca MINIMALNA w UK £1634.90 BRUTTO
Minimalna k***a. Średniej nie mogę znaleźć, ale on za minimalną po 4 miesiacach kupują sobie audi a8 z 2007r, a my?


Więc nie pie**olcie, że synek tatusia, bo nawet młodzi Polacy którzy pojadą na kontrakt do norwegi na 3 miesiace wracają i kupują sobie auto za kilkadziesiąt tysięcy... i potem lata koleś 22 lata Mercedesem za 80tys


niska cena samochodów w Anglii to jedno ale lepiej zobacz sobie ich ubezpieczenia . Jak siedziałem na wyspach to znajomy kupił sobie jaguara z 4 litrowym silnikiem ale żadna firma nie chciała mu go nawet ubezpieczyć bo takie mają kryteria chore. Wiec sorry wole u nas zapłacić więcej ale przynajmniej sobie pojeżdżę

bravoteampolska

2018-09-16, 04:12
Parę miesięcy później pojawi się w Polsce jako igła za gruby hajs

radek225

2018-09-16, 04:37
ordinarymortar napisał/a:

"A masz 30-40 tyś? Mało kto posiada tyle wolnej gotówki. 3/4 polskiego społeczeństwa jeździ trupami za 2000-15.000 zł."

Jeżdżę samochodem za 2000, a mogę kupić 2x takie bmw za gotówkę.
niech ci gula chodzi skoro oceniasz ludzi po autach. znam takich co mają dobre samochody i robią wszystko na pokaz, a tyłek obsrany w kredytach i debet na koncie



A ja jeżdżę seatem za 4000 zł, jeszcze niepelnoletnim. Nawet mam climatronic i to nabity, bez wycieków. Łaaaał. Czego to dowodzi? Tego, że pracując uczciwie w Polsce dorobisz się garba albo nerwicy. Ja akurat pracując po po 10h dziennie dorobilem sie lekkiego skrzywienia w odcinku szyjnym, neuralgii międzyżebrowej i otyłości 1 stopnia. I pokaż mi, gdzie w powyższej wypowiedzi oceniam ludzi po samochodzie...

Fauler

2018-09-16, 09:23
40k zł oszczędnościw jeden rok? Albo dwa? Chyba z dawania dupy tyle :D

Budrys2000

2018-09-16, 09:39
InnyName napisał/a:

Budrys2000 ale jesteś kozak.



Nie tyle kozak, co po prostu jestem zaradny. A przede wszystkim byłem bardzo pracowity na studiach. Tego brakuje młodym Polakom. Studia to dla większości wyrwanie się z domu i chlanie. Strata czasu. A potem płacz, że na wypłatę dwa tysiące.
Odłożyć kilka tysiecy nie jest problemem. Problemem jest mentalność, leniwość, bylejakość i przekonanie o tym, że mi się należy.

tets

2018-09-16, 10:20
Ja nie wiem po ch*j,na anonimowych kontach się spierać o zarobki?W takiej sytuacji możecie sobie nawet latać w kosmos nikt tego nie zweryfikuje...Ja nie bujam się betOm,bo to dobre samochody,ale wszyscy maja cię za dilera narkomymyków.Nie wiem czy w tym modelu,żeby driftowac nie trzeba wyłączyć czasem ESP??Niechy sie jakis diler wypowiehehe

chudy005

2018-09-16, 19:47
BMW zobowiązuje do akrobacji....