18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kierowca BMW dokonał samosądu.

impressa88 • 2020-01-08, 12:29
Mężczyzna popełnił samobójstwo, po tym jak spowodował poważny wypadek w Rybniku. Podejrzewa się, że 27-latek targnął się na swoje życie przez hejt, który go dotknął po w tym wydarzeniu. Nie zostawił żadnej wiadomości, ani listu pożegnalnego.

"Mężczyzna popełnił samobójstwo poprzez powieszenie. 27-latek nie zostawił po sobie żadnej wiadomości, listu pożegnalnego – powiedziała Marta Pydych, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim."

Link do całego artykułu
Link do źródła

Jak myślicie zachował się honorowo jak na sytuację przystało? :samoboj:

PieronJasnySzlag

2020-01-08, 17:41
radek225 napisał/a:

Lata '90, jedzie napakowany, nasolaryzowany koks beemą piątką, okularem w AMG, albo Celicą, a ktoś w Kadecie GSI albo Astrze GSI kojarzącej się z emerytem jadącym do kościółka wypie**ala go na światłach jak Trynkiewicz dziecko.


Wow, objechać na światłach małym ścigaczem limuzyne z gangusami. Wow, szacunek. Niezły wariat jesteś, taki odważny i pewny siebie. I bardzo ambitny. Normalnie podziwiam bo to nie lada wyczyn ledwo tonową rajdówką objechać 2 tonowego wieloryba. Wow. No uwierzyć nie moge, normalnie szaleństwo :D

lilmuzynio

2020-01-08, 17:58
Przyczyna jest nieistotna. Wazne ze pula szkodliwych dla otoczenia genow zostala wyeliminowana.

~DMT

2020-01-08, 18:03
adi_k0 napisał/a:

Czyli nie miałeś bo jakbyś miał to wiedziałbyś że to R5 20V. Poza tym to kibel na kołach, kilka mało znaczących zwycięstw w grupie B. Choćby Pug 205T16 robił to jak chciał, nie wspominając o Lancii Stratos.



Miałeś, miałeś.... Słusznie zauważyłeś, wybacz mój błąd, trochę naj***ny jestem... Miałeś i sprzedałeś do Rzeszowa, z tym że chłopaki zakończyli karierę na Pogórskiej Woli (3szt) Poszukaj sobie... KMY.... blachy miała.

ProVVe

2020-01-08, 18:47
radek225 napisał/a:

Przyznam szczerze, że pierwszy raz słyszę o takim kanale. Ale obejrzę . Może i ma ch*jowa rozkład mas, ale to coś innego w świecie sportowych aut. 300 modeli Ferrari, 400 modeli Porsche, 100 sportowych modeli BMW, 150 sportowych modeli od Mercedesa, a tu 1 model od marki, po której byś się nigdy tego nie spodziewał. To tak jakby FSO wypuściło auto, które wpie**oliłoby porządny łomot Lambo Aventadorowi. FSO tego nie zrobiło, a Oplowi się udało. I to jak:) . Sleeper z krwi i kości - lotus omega.



W NeedForSpeed-dzie szału nie robił :D

impressa88

2020-01-08, 18:58
Dodam od siebie że podatnicy się cieszą że jeden ich więzień opuścił

radek225

2020-01-08, 19:16
bakus1233 napisał/a:

Dlaczego to takie drogie? W tej cenie można kupić mercedesa klasy S albo inne fajne samochody.
Co do Lotus Omega, to w czym jest lepszy od przykładowo M5 e34? Bmw bez ogranicznika prędkości ma podobny vmax.



Chodzi o ilość. Takich Astr, Kadettów GSI powstało łącznie 20.000-30.000 sztuk, a S klas wyprodukowano miliony.

JednorękiBandyta

2020-01-08, 19:16
Nie ma w tym nic honorowego wręcz przeciwnie tchórzostwo i słaba psychika, po tym jak to go męczyło sumienie że aż się zabił wnioskuje ze byłby już wzorowym kierowcą po takiej nauczce (albo wgl już nie wsiadać za kółko) , nie powinien słuchać pie**olenia ludzi tylko z PRAWDZIWYM HONOREM wziąć na klatę to co zrobił wnieść coś do społeczeństwa, zadośćuczynić poszkodowanej rodzinie, prosić o wybaczenie, ewentualnie oddawać krew na ofiary wypadków w przyszłości albo wpłacać datki na takie bądź inne cele, uświadamiać społeczeństwo na swoim przypadku nawet to najbliższe jest dużo sposobów na poskromienie wyrzutów sumienia i przynajmniej w jakimś stopniu zadośćuczynienie, myślę że po jakimś czasie mógłby w ten sposób uczynić wiele więcej dobrego niż złego uczynił tym wypadkiem, ale nie ,,honorowo'' się powiesił teraz rodzina przygnębiona za pogrzeb też trzeba zapłacić i z takiego wisielca nawet nerki pewnie nie wytną dla kogoś idiotyzm i poddanie się, 360 stopni od bycia honorowym...

radek225

2020-01-08, 20:41
DMT napisał/a:

, jak już się przenieśliśmy w tamte czasy...
Miałem tego namiastkę, Audi 80 b3 coupe quattro ze zdrowym i troszkę usprawnionym serduszkiem Audi 200 2.2T 5V 20v...
pie**olony szatan, na samo wspomnienie ciary wracają...
M3, M5 czy 190 EVO 2 wciągała jak chciała, a trzymanie w zakrętach (przód -60, dupa +40) czasem przeczyło prawom fizyki....
Chyba właśnie złożyłem sam sobie postanowienie noworoczne... Tak, zdecydowanie tak.



Ty głupku, Ty idioto.... Czemu sprzedałeś taką perłę? Dziś warta by była majątek.

Ober18

2020-01-08, 20:43
Nie jestem specjalistą od samobójstw, ale może już gdy z niewiadomych przyczyn skręcił prosto w Toyotę, to próbował się zabić...

R2-D2

2020-01-08, 20:45
Moim zdaniem samobój z czołówką nie wypalił, więc się powiesił i sukces :mrgreen:

Mathek

2020-01-08, 21:33
Polecam Hajzerowi to samo

grauper

2020-01-08, 22:16
Jednego debila mniej :3

coincrush

2020-01-08, 22:22
A mnie się najbardziej tytuł podoba: Kierowca BMW dokonał samosądu. Tak brzmi nieco apokaliptycznie. Biblijnie nieco.

xmen

2020-01-08, 23:03
A mnie śmieszą czasami reklamy w artykułach.