topic

kierowca autobusu vs imigrant

~TT4 • 2016-07-21, 11:36
Szwecja. Kierowca autobusu nie chciał wpuścić imigranta z Syrii na pokład jednak ten jak przystało na imigranta przechytrzył kierowcę i wślizgnął sie jakoś do autobusu. Niezadowolenie kierowcy sięgneło zenitu i postanowił rozprawić się z niechcianym pasażerem. "Biedny" mustafa został rzekomo pozostawiony zakrwawiony oraz wymagający pomocy medycznej... ta jasne.

Fifka

2016-07-21, 11:38
Dobrze. Jeszcze by mu wybuchł w autobusie.

nowynick

2016-07-21, 12:03
Rozumiem ktoś uciekał przed wojną, nie zna kultury zachodu, nie wie do czego służy sedes, ale k***a w Syrii autobusy przed wojną jeździły i za darmo nie były...

~KIERR3

2016-07-21, 12:27
A mógł zabić, niech zna łaskę pana.

Regendorf

2016-07-21, 13:15
Trochę szkoda, że kierowca nie miał jeszcze gazu pieprzowego, to by dopiero było solidne combo :D

Velturek

2016-07-21, 13:39
Jeśli dobrze pamiętam szwedzki pisany to kierowca autobusu wk***ił się bo typ nie chciał zapłacić za autobus ani z niego wyjść i upierał się aby za frajer jechać.

bhendzioh

2016-07-21, 14:38
Bił go i kopał po ryju a wiadomo, że pięć palców już nikomu nie jest potrzebne, nigdzie. To tylko pozostałość po tym jak jeszcze byliśmy rybami. No bo po co nam tyle palców? Nie potrzebujemy otwierać słoików, nie potrzebne nam w sumie do tego palce. Pisać na klawiaturze? No na ch*j jak mamy dotykowe ekrany po których jeździmy swoim upie**olony w łoju palcem wskazującym w ten sposób pisząc. Wszystkie czynności które wykonujemy można było by wykonywać równie dobrze z użyciem 3 palców, a te których się nie da to tylko efekt przystosowania sposobu wykonywania do nadmiernej liczby palców.

NO POWIEDZCCIE MI NA ch*j KOMU TYLE k***A PALCÓ

farah398

2016-07-21, 16:19
Kierowca stracił już pracę? Jakieś info o odszkodowaniu dla imigranta? Jaki metraż mieszkania? Które piętro?

Velturek

2016-07-21, 18:34
farah398 napisał/a:

Kierowca stracił już pracę? Jakieś info o odszkodowaniu dla imigranta? Jaki metraż mieszkania? Które piętro?


Dostał 245m2 penthouse w mariocie oraz 5tyś euro dożywotniej renty za straty moralne oraz odszkodowanie 10mln euro.

YeBunnY

2016-07-21, 18:51
bhendzioh napisał/a:

Bił go i kopał po ryju a wiadomo, że pięć palców już nikomu nie jest potrzebne, nigdzie. To tylko pozostałość po tym jak jeszcze byliśmy rybami. No bo po co nam tyle palców? Nie potrzebujemy otwierać słoików, nie potrzebne nam w sumie do tego palce. Pisać na klawiaturze? No na ch*j jak mamy dotykowe ekrany po których jeździmy swoim upie**olony w łoju palcem wskazującym w ten sposób pisząc. Wszystkie czynności które wykonujemy można było by wykonywać równie dobrze z użyciem 3 palców, a te których się nie da to tylko efekt przystosowania sposobu wykonywania do nadmiernej liczby palców.

NO POWIEDZCCIE MI NA ch*j KOMU TYLE k***A PALCÓ


:idzwch*j:
Jak tak Ci te palce przeszkadzają to je sobie upie**ol. Tylko nie zapomnij tego nagrać i wrzucić tutaj.

hellbwoi

2016-07-21, 19:43
To szwecja taka zacofana? Był tu reportaż z niemiec chyba, jak to biednych migrantów taksówkami woża za darmochę.

Koomoodoo

2016-07-21, 20:28
On pobić człowieka czarna skóra on być bardzo zła biała rasista.
:trollencjusz: