18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedyś to były konkursy...

Krak • 2018-02-22, 11:39
Przedwojenny konkurs dla czytelników :)
Niestety nie mam wszystkich typów do odgadnięcia.

Proszę nie przesyłać odpowiedzi, konkurs rozstrzygnięty.
Odpowiedzi są w jakimś późniejszym numerze. Zainteresowani mogą szperać w bibliotekach cyfrowych.

janlew

2018-02-22, 11:54
Konkurs rasistowski to chyba w XX wieku wygrali zdecydowanie Niemcy.

W XXI wieku o palmę pierwszeństwa w konkursie Rasistowskim, walczą:
- Żydzi ze swoim "Holokaustem Palestyńczyków"
- Murzyni ze swoim "Black Lives Matter"

PS. Muzułmanie i "mordowanie niewiernych", startują w innej kategorii, bo Islam to nie rasa. I są zdecydowanymi faworytami.

nowynick

2018-02-22, 12:00
:roll:

żydzi to też nie rasa

PS jak Kimowi do reszty odpie**oli to może bardzo szybko wyjść na prowadzenie w obu kategoriach...

janlew

2018-02-22, 12:06
nowynick napisał/a:

:roll:
żydzi to też nie rasa


Dokładnie to jest tak że
- "Żydzi" to rasa
- "żydzi" to nie rasa.
Chyba nie myślisz że Szechter(Michnik) do synagogi chodzi? A Polakiem chyba trudno go nazwać, skoro ma nagrodę z NY "Jew of the Year" i polakożerstwo we krwi.

nowynick

2018-02-22, 12:14
janlew napisał/a:


Dokładnie to jest tak że
- "Żydzi" to rasa
- "żydzi" to nie rasa.
Chyba nie myślisz że Szechter(Michnik) do synagogi chodzi? A Polakiem chyba trudno go nazwać, skoro ma nagrodę z NY "Jew of the Year" i polakożerstwo we krwi.



kto jak kto, ale Ty z pewnością wiesz, że prawdziwe żydowskie rody przeszły w większości na islam. To co się ostało to Chazarzy (ludy kaukaskie, które przyjęły Judaizm jako swoją religię. ch*j mają wspólnego z narodem wybranym i puszą się z tego tytułu zupełnie nienależnie (abstrah*jąc od prawdziwości ich czy naszej religii). Jedynie Żydzi sefardyjscy i mizrachijscy wywodzą się od prawdziwych starożytnych Izraelitów (ci pierwsi zamieszkują głównie półwysep Iberyjski, tych drugich garstka jest na bliskim wschodzie, ale z pewnością nie tylu żeby mogli realnie brać udział w Twoim konkursie na rasizm XXI wieku).

mygyry

2018-02-22, 12:18
Ej ej nr 2 to Tarczyński, co wygrałem :amused:

janlew

2018-02-22, 13:09
nowynick napisał/a:

kto jak kto, ale Ty z pewnością wiesz, że prawdziwe żydowskie rody przeszły w większości na islam...


Oczywiście że ja to wszystko, wiem. Ale ani ty decydujesz, kto do waszego narodku należy ani ja, a już najmniej muzułmanie z Palestyny. Teraz też chrześcijaninem nazywamy byle heretyckiego odszczepieńca protestanta, który 500lat temu płonął by wesoło na stosie za swe brednie. Takie czasy.

Co do samego Narodu Wybranego, to z teologicznego punktu widzenia, wybrany był on głównie do przyjęcia syna Bożego na ziemi. Co też uczynił, i stał się Chrześcijański. Jakieś tam talmudyczne parchy i inne faryzeusze, które się Boga wyrzekły, przez 2000 lat są za to karane, włącznie z ostatnią karą wymierzoną przez wujka Adolfa. No ale cóż, nikt im nie kazał próbować zamordować Boga, dla szekli. Tyle w kwestii teologii.

Ale finalnie czy to nie zabawne Izrael, państwo złożone z rusko-azjatyckich khazarów, przyuczonych do starego testamentu, teraz wyżyna owych faryzeuszy, co przeszli na islam i próbuje zrobić im holokaust. Dość ciekawe, jak to się psie krwie ze sobą żrą.

hfbnmiuytp

2018-02-22, 13:48
Spoko inicjatywa, pokazuje że negatywne nastawienie do cudzoziemców "bo tak" to debilizm. Co innego być podejrzliwym z jasno określonych powodów np. historycznych.

Baqunia

2018-02-22, 14:06
No ale mi konkurs rasowy. Wszyscy wymienieni to taka sama rasa biała. Mogliby dać po jednym z każdej rasy to bym każdego odgadła.

Podstawowe rasy to Caucasoid, Negroid, Mongoloid które tylko dzielą się na inne podgrupy. Semici to moim zdaniem żadna rasa tylko ludzie zarażeni pewną ideą i wierzeniem.

No ale nie będę się tam czepiać. W końcu gazeta sprzed wojny albo jeszcze się badania nad rasami i DNA Nazistów nie ukazały.

Podsumowując: Kolor skóry jest nieistotny, bać się należy chorych ideologii.

The_Generat

2018-02-22, 15:44
nie jestem rasistą, wszystkich równo do dołu i zalać wapnem

poligon6

2018-02-22, 18:09
Cytat:

Podstawowe rasy to Caucasoid, Negroid, Mongoloid które tylko dzielą się na inne podgrupy. Semici to moim zdaniem żadna rasa tylko ludzie zarażeni pewną ideą i wierzeniem.



Coś jak komunisci, socjaliści i lewacy ta zaraza nie zna rozgraniczeń.

-są Felacze czyi czarni Żydzi

-sa biali żydzi czyli Żydzi aszkenazyjscy

-są śniadzi Żydzi czyli mieszkający na miejscu od lat

-są koczowniczy żydzi czyli hazarzy

-są też żydzi pochodzący z Birmy czy Bangladeszu, ale danych nie przytocze bo nie chce mi sie szukać. Po prostu jakieś plemie uznało się za żydów i zażadało repatryiacji. W/g prawa nie moga odmówić bo żydem jest się poprzez wiarę

ho...........zo

2018-02-22, 18:28
Stare, dobre czasy.

spinaczel

2018-02-22, 18:28
do 19 kwietnia, jeszcze zdążę

dddt

2018-02-23, 12:10
janlew napisał/a:

Konkurs rasistowski to chyba w XX wieku wygrali zdecydowanie Niemcy.

W XXI wieku o palmę pierwszeństwa w konkursie Rasistowskim, walczą:
- Żydzi ze swoim "Holokaustem Palestyńczyków"
- Murzyni ze swoim "Black Lives Matter"

PS. Muzułmanie i "mordowanie niewiernych", startują w innej kategorii, bo Islam to nie rasa. I są zdecydowanymi faworytami.



przeczytaj jeszcze raz ziomek...ten konkurs nie polega na tym kto jest "najbardziej rasistą". 30 piw?! ludzie?!

janlew napisał/a:


Oczywiście że ja to wszystko, wiem. Ale ani ty decydujesz, kto do waszego narodku należy ani ja, a już najmniej muzułmanie z Palestyny. Teraz też chrześcijaninem nazywamy byle heretyckiego odszczepieńca protestanta, który 500lat temu płonął by wesoło na stosie za swe brednie. Takie czasy.

Co do samego Narodu Wybranego, to z teologicznego punktu widzenia, wybrany był on głównie do przyjęcia syna Bożego na ziemi. Co też uczynił, i stał się Chrześcijański. Jakieś tam talmudyczne parchy i inne faryzeusze, które się Boga wyrzekły, przez 2000 lat są za to karane, włącznie z ostatnią karą wymierzoną przez wujka Adolfa. No ale cóż, nikt im nie kazał próbować zamordować Boga, dla szekli. Tyle w kwestii teologii.

Ale finalnie czy to nie zabawne Izrael, państwo złożone z rusko-azjatyckich khazarów, przyuczonych do starego testamentu, teraz wyżyna owych faryzeuszy, co przeszli na islam i próbuje zrobić im holokaust. Dość ciekawe, jak to się psie krwie ze sobą żrą.



ja jebie...co ja czytam...kto to jest?

TB303

2018-02-23, 17:04
dddt napisał/a:

ja jebie...co ja czytam...kto to jest?


Zwyczajny schizofrenik.