18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedyś się topiło...

Anosa20 • 2021-10-15, 09:34
A dzisiaj wyrzuca do śmieci
Obwód Tiumeń, rejon Jurgiński. Rosja.


Halman

2021-10-15, 09:37
bo ludzie to ch*je taka jest prawda...

Pralpunkt

2021-10-15, 10:00
Szsczun dla Panow Śmieciarzy!

janlew

2021-10-15, 10:08
Po ch*j szczury wyciągać ze śmietnika? Choćby szczekające. No chyba że planuje utopić, co w sumie powinien był zrobić właściciel.

Halman napisał/a:

bo ludzie to ch*je taka jest prawda...

Mów za siebie.
...no chyba że dla szkodników. Tak, dla szkodników, jesteśmy ch*jami. I to jest bardzo dobrze.

zwierzak30

2021-10-15, 10:18
Mimo tego,iż nie jestem fanem psów.
Mam nadzieję że sprawca tegoż czynu poniesie konsekwencje.
Choć nie wróżę szczeniakom długiego żywota.

~_Yarko_

2021-10-15, 10:41
janlew napisał/a:

Po ch*j szczury wyciągać ze śmietnika? Choćby szczekające. No chyba że planuje utopić, co w sumie powinien był zrobić właściciel.


Dlatego, że to jest wóz ze zgniatarką hydrauliczną.
Zabijanie, zabijaniem, ale po co do tego dokładać okrucieństwo.

sothis

2021-10-15, 11:00
janlew napisał/a:

Po ch*j szczury wyciągać ze śmietnika? Choćby szczekające. No chyba że planuje utopić, co w sumie powinien był zrobić właściciel.
Mów za siebie.
...no chyba że dla szkodników. Tak, dla szkodników, jesteśmy ch*jami. I to jest bardzo dobrze.



Mój ulubiony dziwak tego portalu znów przemówił :) Jak zwykle kaznodziejskim tonem feruje wyroki, blaskiem przekazywanej wiedzy otwiera ociemniałe oczęta nam wszystkim :D

Ciekawe, jaki to jest człowiek na żywo. Janku, ile masz lat? Kim ty jesteś? :D

tfujdiler

2021-10-15, 11:34
sothis napisał/a:

Ciekawe, jaki to jest człowiek na żywo. Janku, ile masz lat? Kim ty jesteś?



Z twarzy był podobny zupełnie do nikogo, szkodnik jakich mało bo spłodzony był nogą :)
A tak na poważnie jaką trzeba być krową żeby znęcać się nad zwierzętami,
Janlew wiesz co jest w tym najlepsze że gdyby żula nie wyprzedził pies na schodach
to żul byłby twoim ojcem :) Zapewne z tąd wynika twoja niechęć do piesków :)

JaTylkonaChwile

2021-10-15, 11:45
ok koty to ja rozumiem. Koty mozna a nawet powinno sie utylizowac ale nie pieski :/

C0C0JUMBO

2021-10-15, 12:29
JaTylkonaChwile napisał/a:

ok koty to ja rozumiem. Koty mozna a nawet powinno sie utylizowac ale nie pieski :/



Sam się k***a poddaj utylizacji... Nawet nie wiesz ile zawdzięczasz kociej rodzinie. Dawno by Twój ród został opie**olony przez myszy i szczury.

sothis

2021-10-15, 12:30
JaTylkonaChwile napisał/a:

ok koty to ja rozumiem. Koty mozna a nawet powinno sie utylizowac ale nie pieski :/



Koty są fajne :) przymilne pyrrrrrcie, przynoszą Ci złapane przez siebie szkodniki, bo myślą że jesteś takim frajerem, że sam polować nie umiesz i chcą ci pomóc nie zdechnac z głodu <3

Ale pieski też są fajne. Lubię zwłaszcza dobermany, kochane, wierne i cierpliwe kluchy. Oj cierpliwe. Za dzieciaka wyrywałem jednemu regularnie wąsy i próbowałem na nim jeździć :D

HermanVonSztolc

2021-10-15, 12:49
I zamiast oddac gdzies indziej.... to oddali wlascicielowi a jutro rano znowu to samo .XD

Piolho1987

2021-10-15, 15:05
Rugu86 napisał/a:

I zamiast oddac gdzies indziej.... to oddali wlascicielowi a jutro rano znowu to samo .XD



nie no, trzeba być debilem żeby powtórzyć ten błąd, tym razem utopi i wyrzuci martwe... zastanawiam się kto tutaj jest większym idiotą, ten kto wyj***ł te psiaki na śmietnik, czy ten śmieciarz oddający je w ręce oprawcy?

Krakus36

2021-10-15, 15:56
NIENAWIDZĘ kundli ale takie coś... kurestwo... a wy pso zjeby macie kundle puszczacie wolno nie pilnujecie srają, szczają jebią się a wy morda w telefonie, i ktoś cierpi przez was, a to dziecko złapie się ściany lub ławki a ona oszczana i potem dzieciak zdycha z bólu, a to ktoś w gówno wlezie i śmierdzi w aucie, a to wypie**oli kundelki do kosza .... WASZA WINA k***y niemyte!

Mariusz

2021-10-15, 16:06
Krakus36 napisał/a:

NIENAWIDZĘ kundli ale takie coś... kurestwo... a wy pso zjeby macie kundle puszczacie wolno nie pilnujecie srają, szczają jebią się a wy morda w telefonie, i ktoś cierpi przez was, a to dziecko złapie się ściany lub ławki a ona oszczana i potem dzieciak zdycha z bólu, a to ktoś w gówno wlezie i śmierdzi w aucie, a to wypie**oli kundelki do kosza .... WASZA WINA k***y niemyte!



Chyba masz jakąś traumę z dzieciństwa.