18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedyś, nie zorientujesz się w porę.

Gdzio90 • 2018-02-05, 17:03
Do wirtualnego konkursu na najpiękniejszą Kazaszkę zgłosiło się wiele pięknych pań. Wśród nich znalazła się brunetka o zmysłowych ustach, niejaka Arina Aljewa, która jak inne kandydatki przesłała swoje zdjęcia i poddała się ocenie internautów. Gdy okazało się, że doszła do finału, postanowiła wyjawić zaskakującą prawdę na swój temat.

Arina Aljewa okazała się być 22-letnim mężczyzną. Eli Diagiliew przyznał, że wystartował w konkursie dla żartu. Przebierając się za kobietę i pozując zmysłowo do zdjęć w peruce i pełnym makijażu, postanowił spróbować swoich sił w konkursie przeznaczonym dla pań.

Gdy okazało się, że dotarł do finału, stwierdził, iż sprawa zaszła za daleko i postanowił ujawnić prawdziwą tożsamość. Potem wyjaśnił powód tego żartu. Dzięki niemu chciał zwrócić uwagę na to, jak sztuczne są obecne kanony piękna. Mężczyzna tłumaczył: – Zawsze opowiadałem się za naturalnym pięknem. Obecnie ma się wrażenie, że wiele kobiet wygląda tak samo – podobnie się malują, ubierają i są przekonane, że są piękne, jeśli podążają za trendami. Gdy 22-latek wyjawił prawdę, organizatorzy Miss Virtual Kazachstan zdyskwalifikowali Kazacha i zastąpili go inną uczestniczką.

niedługo pewnie napłynie masa filmów z udziałem takich wynaturzeń. Współczuje ofiarom.

"It's a trap!"

źródło: shareinfo.pl

nowynick

2018-02-06, 12:58
Jaczuro napisał/a:

Niestety dla niego, facet okazał się porządnym, myślącym człowiekiem a nie zj***nym roszczeniowcem.
Gdyby do konkursu dołączył lewostronny zjeb posądziłby organizatorów, w imię poprawności, o dyskryminację, bo gender i równość. Musiałby wygrać, stałby się gwiazdą europy i USA a swoją historię jak bardzo pragnie być i jest kobietą sprzedałby lewackim szmatłacom za grube banie. Wywiady, TV, reportaże, pokazy mody i kupa szmalu go ominęła.



tak na pewno w Kazachstanie by ktoś potraktował niczym Szwecja :D Następny niech spróbuje być roszczeniowym u Ruskich albo u nas :mrgreen: . Tutaj się każdy w głowę popuka i powie dyplomatycznie (albo wprost) żeby wypie**alał...

głest

2018-02-06, 15:28
Gdzio90 napisał/a:


Gdy okazało się, że dotarł do finału, stwierdził, iż sprawa zaszła za daleko i postanowił ujawnić prawdziwą tożsamość. Potem wyjaśnił powód tego żartu.



Tia... drag quenn wymiata :ok***a:


100Burned

2018-02-06, 16:43
Przebrany za kobietę trochę przypomina młodą Belucci. Tyle że Belucci nigdy nie była od pasa w dół, ekhm.. ch*jowa.

Hi...........po

2018-02-06, 17:44
Trochę podobny do Belluci Moniki.

htp

2018-02-06, 18:23
janlew napisał/a:

ch*ja prawda. Może i bym uwierzył w normalnego chłopa, który robi sobie tak beke z blachar ...ale nic tak jak różowa koszula nie zdradza cwe*a w duszy.



ellsworth

2018-02-06, 18:51
Brawa dla niego. Obnażył idiotyzm takich konkursów i ogólnie współczesnej mody na tapetowanie i szpachlowanie kobiet. Nic nie może się równać z naturalnym pięknem dziewczyny! Pamiętajcie, na pierwszą randkę do aquaparku/basenu/na plażę. Od razu poznacie z kim macie do czynienia.

Mors_Nigra

2018-02-06, 19:19
@htp nie przejmuj się, to tylko jęki kryptopedała który szuka byle pretekstu do malowania innych jako odmieńców, by od siebie samego wszelkie podejrzenia oddalć.

Gdzio90

2018-02-06, 19:26
każdy kto poddaje wyzwaniu umysł mężczyzny i jego zmysłów w kontekście wynaturzeń społecznych czy anmalii płciowych zasługuje na wygnanie. jest jedna p*zda i jeden ch*j bez tego zycia nie ma.

No...........95

2022-01-30, 20:19
siwybis napisał/a:

Zj***ł akcje. Ja bym postarał się wygrać ten konkurs i podczas dekoracji, koronacji czy jak to się tam nazywa, na oczach milionów telewidzów, pokazał pytonga:)



Wyborny żart. Uśmiał bym się po pachy zapewne.


St...........on napisał/a:

@ janlew, ch*j tam, dla mnie może być sobie pedałkiem, ale pięknie trafił w sedno! Dzisiejszym kobietom kopletnie się popie**oliło w głowach- im bardziej plastikowa, tym bardziej myśli że jest piękna, a najlepsze jest to że to nie faceci wyznaczają trendy piękna kobiet tylko baby babom! To samo z dzisiejszą spedaloną młodzieżą- chłopakach, im bardziej zniewieściały tym bardziej myśli że podoba się dziewczynom...obcisłe rurki, makijaż, torebka("nerka" na klacie) i spedalona fryzurka na"Biebera"...



Tylko prawilny łysy sebix w adiksach jest mężczyzną, reszta jest zniewieściała.

;-)