18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedyś feministki również były w formie

TargiMysli • 2020-07-13, 10:52
Stary materiał o historii feminizmu



Halman

2020-07-13, 10:55
Wszystkie te baby mają niewyjściowe mordy co skutkuje brakiem bolcowania w związku z czym nienawidzą facetów.
Historia feminizmu w jednym zdaniu.

janlew

2020-07-13, 11:08
Wszystkie te ataki feministek, żydów, pederastów, czarnych są bezdennie głupie. Nawet jakby jakimś cudem zaczęli zwyciężać z cywilizacją białych, chrześcijan, to zaraz ruszy na nich cywilizacja ciemnawych islamistów. A oni jako że mają do wyżej wymienionych podobny stosunek co hitler, to nie będą z nimi nawet gadać.

Eknen

2020-07-13, 11:58
janlew napisał/a:

jakimś cudem zaczęli zwyciężać z cywilizacją białych, chrześcijan



Ehmm... ch*ja wiesz o historii cywilizacji białych a się wymądrzasz

Olisadebe

2020-07-13, 13:12
No faktycznie nowe info,że banda od katolickich bigotów do k***a różnych innych lewackich takich sekt się napędzą.Nam się wydaje że Arabia Saudyjska to fundamentalistyczny kraj,bo taki jest,ale nawet w tym kraju jest 12% jeszcze bardziej skrajnych tępaków religijnych i jakby przyjąć ich punkt widzenia na cały kraj,to powstałaby kolejna grupa 12% o jeszcze bardziej skrajnych poglądach.Pytanie po co??No bo jak jesteś nic nie wartym śmieciem i nic nie znaczysz,to jak możesz wyróżnić się w społeczeństwie?Musisz przebić swoich jebniętych kolegów i pie**olić jeszcze bardziej jebnięte rzeczy,bo jakiś inny debil może zwróci na ciebie uwagę,a wtedy przez chwile może ci się wydawać,że jesteś w centrum uwagi,że twój głos cos znaczy,ktoś cie słucha.Ludzie i tak zapomną,a tacy ludzie i tak będą w większości przezroczyści,to zawsze będzie margines.Normalni ludzie nigdy nie będą przebijać się na skrajności,tylko nie zdiagnozowane chore jednostki psychicznie.

OpenStreetMaps

2020-07-13, 13:36
Masz piwo, ale zapamiętaj sobie wyraźnie autorze tego tematu że nie używa się innej nazwy o tym zlewaczałym wysrywie pijanego ćpuna chorego na kiłę z robakami w mózgu jak Feministyczne świnie

korowiow777

2020-07-13, 15:41
Olisadebe napisał/a:

No faktycznie nowe info,że banda ...ciach...ciach... o nie zdiagnozowane chore jednostki psychicznie.



Ale dogłębna psychoanaliza :) łap piwko.


Reisedreth

2020-07-13, 15:45
Zabawne, że Ci przeciwnicy feminizmu wyglądają jakby brali crack.
Zabawne jest też to, że gdyby w ten sposób na ulicę wyszli mężczyźni i krzyczeli, że kobiet trzeba się pozbyć to byłoby wszystko git.

Niezależnie od wszystkiego - jeśli stajesz się agresywny wobec kogoś tylko ze względu na swoje poglądy to jesteś bydłem, nie człowiekiem.
Dotyczy to feminazistek, inceli i innych tego typu jednostek nie dostosowanych do życia w społeczeństwie.

Krak

2020-07-13, 16:04
Samiec twój wróg!


botspam

2020-07-13, 16:42
Reisedreth napisał/a:

Zabawne, że Ci przeciwnicy feminizmu wyglądają jakby brali crack.
Zabawne jest też to, że gdyby w ten sposób na ulicę wyszli mężczyźni i krzyczeli, że kobiet trzeba się pozbyć to byłoby wszystko git.
Niezależnie od wszystkiego - jeśli stajesz się agresywny wobec kogoś tylko ze względu na swoje poglądy to jesteś bydłem, nie człowiekiem.
Dotyczy to feminazistek, inceli i innych tego typu jednostek nie dostosowanych do życia w społeczeństwie.



Podaj mi przykład gdzie ruch mężczyzn dąży do unicestwienia kobiet, twierdząc przy tym, że walczy o prawa mężczyzn. Przecież to jest nielogiczne i na takie coś mogły wpaść tylko kobiety.

sard

2020-07-13, 17:32
I przyszły murzyny i muslimy i nagle te feministki jakoś zniknęły z ulic...

ProVVe

2020-07-13, 18:26
Grupa chłopów rozpędziłaby te baby w 5 minut... Dobrze po pyskach by dostał i po femipie**olamento... Jakoś nie widziałe, żeby chciały unisexu w sportach walki czy innych zawodach

wilkoala

2020-07-13, 18:35
Ciekawi mnie jaki pomysł na realizacje swoich planów miały takie feminazistki jak Valerie Solanas (swoją drogą ciekawa postać, kiedyś próbowała zastrzelić Andy'ego Warhola bo nie oddał jej scenariusza)?
Jak w praktyce te jamochłony chciały "przejąć władzę nad światem i wyeliminować mężczyzn"?
Nie to że nie wierzę w "girl power", ale prawdopodobnie skończyłoby się to dla nich i reszty kobiet srogim wpie**olem, oraz zmarginalizowaniem ich roli do stanu sprzed feminizmu 1 fali.
Może trochę przesadzam, ale nie bardzo.