18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy widzisz

Ow...........an • 2018-06-26, 22:42
że czyjeś jedzenie sra na ulicy


Chiny

S.T.U_Cummins

2018-06-26, 22:57
On jej nie uderzył za psa tylko że nie ma jej w kuchni przy garach!

Hrabia Drapula

2018-06-26, 23:52
najgorsze frajerzyny tak postępują, powinien być cwe*ony do utraty przytomności za takie coś

janlew

2018-06-27, 10:27
Hrabia Drapula napisał/a:

najgorsze frajerzyny tak postępują, powinien być cwe*ony do utraty przytomności za takie coś


Chyba ty. Miejsce psa jest w obejściu na łańcuchu, albo na talerzu w zależności od kontynentu. A nie jakieś łażenie po mieście z bydłem i nierogacizną niczym z członkiem rodziny i obsrywanie wszystkiego dookoła. Chore, poj***ne, czasy. I jeszcze pełno zjebów którzy tego bronią. Dostała w pysk bo ma rodzić dzieci, albo siedzieć w kuchni lub fabryce, a nie osrywać miasto z jakimś kundlem.

Wiewór

2018-06-27, 13:12
Po prosty chiński konserwatysta. Nie przywykł do widoku porcji rosołowej na smyczy.

htp

2018-06-27, 16:59
janlew napisał/a:


Chyba ty. Miejsce psa jest w obejściu na łańcuchu, albo na talerzu w zależności od kontynentu. A nie jakieś łażenie po mieście z bydłem i nierogacizną niczym z członkiem rodziny i obsrywanie wszystkiego dookoła. Chore, poj***ne, czasy. I jeszcze pełno zjebów którzy tego bronią. Dostała w pysk bo ma rodzić dzieci, albo siedzieć w kuchni lub fabryce, a nie osrywać miasto z jakimś kundlem.


Te wzorce to wyniesione z domu? Czy z domu dziecka?
Miałeś przej***ne dzieciństwo, nie zazdroszczę.

nelbox

2018-06-27, 22:18
@up
przecież to janlew, daj mu spokój. Jego matka była Żydówką a ojciec służył w SS.

normale

2018-06-27, 23:04
janlew zmuszany przez żonę do zmywania garów i tu wylewa swoje fantazje :D

janlew

2018-06-28, 11:50
htp napisał/a:

Te wzorce to wyniesione z domu? Czy z domu dziecka?
Miałeś przej***ne dzieciństwo, nie zazdroszczę.


Właśnie zajebiste, i nie przeszkadza mi to w gardzeniu zoofilami. Normalny dorosły człowiek kocha żonę i własne dzieci. Ja rozumiem jak dzieciak "kocha pieska" czy "kocha lalkę". Ale jak robi to dorosły, to w moich oczach jest pojebem.

feniks777

2018-07-01, 18:24
janlew ale ty masz silną psychike