18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy twoje koszmary się ziszczają...

CoJaTamKurwaWiem • 2018-04-30, 22:12
... a do wyjścia jest ponad 50 metrów w tłumie...


rycho97

2018-05-01, 04:03
Chyba bym przefrunął nad tym tłumem, żeby tylko stamtąd wypie**alać

tralala101

2018-05-01, 07:45
Tak, tak, wszyscy "oh my God", a i tak widzi się później taką obleśną maciorę pchającą dziecięcy wózek i człowiek się zastanawia, kim był desperat, który postanowił włożyć w nią kuśkę.

masonski-cyklista

2018-05-01, 08:17
Co w tym złego gruba chcę, zaliczyć przynajmniej próbuje. Wiadomo że tutaj sami z BF na poziomie 8%.

Ghoscik8

2018-05-01, 08:47
Wygląda mi na feministkę która chce powiedzieć "Napalajcie się na mnie ale i tak ja o wszystkim decyduje".

karakal

2018-05-01, 14:48
Luksus40percent napisał/a:

No ta bo lepiej walic przed kompem!



Ty pewnie z tych co "kto wybrzydza ten nie r*cha" Więc powiem Ci tak, takie obleśne świnie mają wyj***ne na swój wygląd, zapach i ogólnie na wiele rzeczy, które przystojną zadbanemu człowiekowi. Locha cieszy się za każdym razem, jak ktoś ją chce wyr*chać, a Ci co chcą r*chać takie lochy, sami też nie świecą przykładem jeżeli chodzi o ogładę. Więc jak nie masz szacunku do siebie to pchaj w co ci się podoba, tylko licz się z tym że maciory lubią się głośno chwalić tym, że ktoś je tyknął i nie masz już co liczyć pózniej na fajne dupeczki.

banerr

2018-05-01, 16:37
@karakal Ty te mądrości to chyba wyssałeś z mlekiem ojca? Higiena jest zależna od człowieka i gruba laska może być pachnąca i zadbana. Tak samo wystrzałowa szprycha może walić na odległość. Ale co ty tam możesz wiedzieć kiedy tylko trzepiesz przy kompie i łykasz od kumpli stereotypy.