18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy szybcy się wściekli

~Velture • 2018-03-29, 22:02
Kanapeczka z człowieczka 8-)

Gość z bmw to widać, że zaprawiony fan tej marki bo pierwsza reakcja na zabicie człowieka to spuszczanie wpie**oli typowi co mu auto zniszczył :krejzi:


Argeusz

2018-03-29, 22:18
k***a, tak przypie**olił, że gościu wyparował :D

C0...........BO

2018-03-29, 22:46
BMW, przypadek? nie sądzę

milanixxx3

2018-03-29, 23:29
Powinien bardziej obić japę temu typowi z ciężarówki.

Seksiaczek

2018-03-30, 04:08
k***a myślałem,że mi telefon dzwoni..

Piotru70

2018-03-30, 11:36
Niebieskie samochody zabijają ludzi, trzeba zdelegalizować jak broń palną.

szuo

2018-03-30, 14:00
Gwoli ścisłości to kierowca pojazdu ciężarowego jest współwinny zdarzeniu za nie zachowanie szczególnej ostrożności podczas manewru skrętu w prawo. Co do kierowcy bmw to już wszystko chyba było powiedziane.

Jędrula

2018-03-30, 21:59
@up
Cytat:

Gwoli ścisłości to kierowca pojazdu ciężarowego jest współwinny zdarzeniu za nie zachowanie szczególnej ostrożności podczas manewru skrętu w prawo. Co do kierowcy bmw to już wszystko chyba było powiedziane


Raczej wymuszenie pierwszeństwa podczas włączania się do ruchu(w tym przypadku zawracania). Kierowcy BMW ew. za przekroczenie prędkości(choć ciężko stwierdzić ile jechał) i pobicie, ale to ostatnie akurat się należało

Mojzeszowy

2018-04-30, 19:30
Jędrula napisał/a:

@up

Raczej wymuszenie pierwszeństwa podczas włączania się do ruchu(w tym przypadku zawracania). Kierowcy BMW ew. za przekroczenie prędkości(choć ciężko stwierdzić ile jechał) i pobicie, ale to ostatnie akurat się należało




Też bym sie wk***ił jakbym zabił człowieka przez to że gość mi wyj***ł na środek drogi.. nie było skrzyżowania do zawracania? nie można sie obejżeć na droge że coś zapie**ala?