topic

Kiedy Seba spotka Karyne.

PieronJasnySzlag • 2018-07-29, 09:46
Seba jak to Seba ale Karyna wyjątkowo agresywna. Choć sądząc po drżącym głosie na końcu to majtki miała obsrane. Trafił swój na swego.


avic

2018-07-30, 18:31
Chciałbym mieć w życiu tylko takie problemy i dylematy jakie mają główni autorzy tego żenującego przedstawienia na filmie. Sebuś co mu za wolno i Karyna co jej wolno :D

Umówmy się - jazda 50 tką w mieście lewym pasem bo za 5 skrzyżowań skręcam =/= ok. Jazda lewym bo skręcam niedługo = ok.

Co do damskiego boksera - zwróćcie uwagę, że to Karyna pierwsza go łapię, a on tylko ogarnia się jak od muchy.

Niemniej...chciałbym zobaczyć zdziwioną minę Karyny, która bezrefleksyjnie puściła materiał do internetu szukając poklaksu, a tu ZONK, bo ludzie jej wytykają, że inteligencją dorównuje Sebastianowi :D

Wiewór

2018-07-30, 22:10
Dwoje polaczków o mentalności homo sovieticus. Czym się podniecać. Dzień jak co dzień w Republice cebulowej.

t1ger_delta

2018-07-31, 08:19
https://www.facebook.com/PeterKayClips/videos/1992648104119279/

Picza jeździ właśnie tak

AntosiuTakiJeden napisał/a:

pie**olone kmioty powinny płącić za wjazd do miasta. Nie płacą podatków na utrzymanie infrastruktury, z której korzystają, ale korkują Wro, jeżdżą jak chcą i parkują gdzie popadnie.A do tego co drugi to szeryf w swoim gównie poniemieckim z 15-to letnim tdi pod maską. Oni i folksdojcze na OPO blachach. Ulżyło mi z ranaOczywiście mowa o pedalarzach. Bo każdy kierowca płaci podatek drogowy, obojętnie skąd jest. A Karna z filmu pewnie świeża, miastowa "kierowczyni" co Sebie z wiochy daje wykład o hamowaniu (sama korkuje lewy pas i w dupie to ma). Od takich zbieraj kasę na drogi we Wro ;)

pve11 napisał/a:

k***a, serio ktoś broni tego patola? Przecież babka miała 100% racji. Seba potrzebuje żeby mu kiedyś ktoś wpie**ol spuścił ewidentnie.


Jeżeli wiążesz typ muzyki z typem człowieka, to nie jesteś zbyt inteligentny.Ta baba to patol blokujący lewy pas. Pieprzony szeryf korkujący miasto. To jest patola która nie rozumie, że od ślimaczenia się jest prawy pas, która będzie blokować karetkę bo nie ogarnia że trzeba zjechać jak ta jedzie. Ona wyskoczyła do gościa z łapami - więc jest patologią gorszą od kolesia. A ty jej bronisz bo ma p*zdę. No k***a genialne. Biedna k***a księżniczka i jej pieprzony rumun na koniu

KrwawyEric napisał/a:Dokladnie. Po miescie mozna jezdzic ktorym pasem chcesz, bo to nie autostrada i sa mozliwe skrety w lewo. Malo tego, na takich drogach mozna wyprzedzac od prawej - ale takie kmioty jak seba tego nie wiedza i on mysli, ze uczy miasto jak sie jezdzi. Zalosne.Nie k***a nie można. Oddawaj prawo jazdy bo przepisy poszły w te twoje silikonowe cycki. Trzymanie się prawej strony nie oznacza jechania zawsze prawą stroną. Jeśli prawy pas prowadzący w tym samym kierunku co lewy jest wolny - masz obowiązek zjechać. Miasto, wiocha, autostrada... Przepisy są jasne a ty k***a ich nawet nie przeglądasz amebo ;)

Sanitarjusz

2018-07-31, 09:14
Pełno takich śmieci jeżdżących lewym pasem gdy prawy jest pusty... A potem pretensje i filmy w necie

Arsen

2018-07-31, 10:20
Jako, że akcja rozgrywa się na trasie, którą jeżdżę, ul. Dluga/Starogloblowa, dodam, że pas lewy od zawsze jest chętniej wybierany przez kierowców, bo nawierzchnia prawego - bez znaczenia jest kierunek - jest zwyczajnie zniszczony.

AntosiuTakiJeden

2018-07-31, 23:44
@t1ger_delta oczywiście miasto Wrocław dostaje na utrzymanie ulic i pargingów podatek drogowy z siana zapłaconego przez pajaca w Piździszewie Mniejszym, zawarty w odbarwianym oleju opałowym. "Oczywiście mowa o pedalarzach. Bo każdy kierowca płaci podatek drogowy, obojętnie skąd jest." Ciekawe czy wiesz robaczku, że budowa ulic, chodników itp jest finansowana z podatków pochodzących również od "pedalarzy". I ci właśnie "pedalarze" nie muszą opłacać podatku drogowego, bo nie niszczą infrastruktury, jak tabun januszy, sebusiuf i karynek, wszystko z jednej wiochy, ale jażde w oddzielnym ałdi, golfie czy oplu. k***a po południu na którejkolwiek wylotówce widać 80% blach ze zbyt dużą ilośćią liter na początku i nie ma jak wyjechać z miasta normalnie. :idzwch*j:

URAGE

2018-08-17, 01:10
t1ger_delta napisał/a:

https://www.facebook.com/PeterKayClips/videos/1992648104119279/

Picza jeździ właśnie takOczywiście mowa o pedalarzach. Bo każdy kierowca płaci podatek drogowy, obojętnie skąd jest. A Karna z filmu pewnie świeża, miastowa "kierowczyni" co Sebie z wiochy daje wykład o hamowaniu (sama korkuje lewy pas i w dupie to ma). Od takich zbieraj kasę na drogi we Wro ;)Ta baba to patol blokujący lewy pas. Pieprzony szeryf korkujący miasto. To jest patola która nie rozumie, że od ślimaczenia się jest prawy pas, która będzie blokować karetkę bo nie ogarnia że trzeba zjechać jak ta jedzie. Ona wyskoczyła do gościa z łapami - więc jest patologią gorszą od kolesia. A ty jej bronisz bo ma p*zdę. No k***a genialne. Biedna k***a księżniczka i jej pieprzony rumun na koniuNie k***a nie można. Oddawaj prawo jazdy bo przepisy poszły w te twoje silikonowe cycki. Trzymanie się prawej strony nie oznacza jechania zawsze prawą stroną. Jeśli prawy pas prowadzący w tym samym kierunku co lewy jest wolny - masz obowiązek zjechać. Miasto, wiocha, autostrada... Przepisy są jasne a ty k***a ich nawet nie przeglądasz amebo ;)Dam Ci radę, przestań brać te dopalacze, bo z mózgu zostało Ci już tyle co temu sebixowi z filmu. Zapewne zrobiłbyś to samo co on i nie widział w tym nic złego. Babka jedyne co zrobiła źle to zachowanie w stylu Karyny i prowokowanie, szarpanina z tym patusem zamiast telefonu na policję, bo od tego są służby, aby takich debili karać. Zdania bez k***y nie ułożysz, więc nie oczekuję, że zasady ruchu w mieście zrozumiesz, także dalej co do tego powtarzać się nie będę. Najlepiej zrób światu przysługę i pie**olnij sobie w łeb.