18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy pańcia pyta kto jest dobrym pieskiem

~Sunday • 2019-07-01, 18:41

Nie dzisiaj 8-)

kolosasz

2019-07-01, 23:01
ktoś dziś nie por*cha

Bedejot

2019-07-01, 23:03
Miałem też takiego małego wyglądu jak lis, skubany trawił tylko mnie, innych domowników gryzł po kostkach jak zbliżyli się bliżej jak 1.5 metra ode mnie. Matka na sam jego widok ciarek dostawała ze strachu.

picolo

2019-07-01, 23:47
Psa się tak nie łapie za szyje do przytulania, to nie dziecko. Instynkt k***a...

YebaneDigidongi

2019-07-02, 00:37
Czekamy na sposoby radzenia sobie z psami od wielkiego poligon6

Krypt0

2019-07-02, 06:40
benqu napisał/a:

psy nienawidza takiego usciskiwania , kazdy kto ma psa wie o tym, ze to dla nich ogromny stres, dobrze, ze jej nie ugryzl



dobrze że nie ugryzł? właśnie szkoda, było by przynajmniej co oglądać

poligon6

2019-07-02, 08:31
Śmiesza mnie debile rozmawiające z psami. Chciałem was poinformować, pies wam nie odpowie, tak jak nie odwdzięczy uczuc. To co bierzecie za przejaw inteligencji czy odwzajemniania uczuć to efekt ewolucji zbieznej, w toku której pies wykształcił porzadane przez człowieka zachowania.

A że zaczeło sie lato to zjeby wyległy ze swoimi pchlarzami na ulice, plaże i jeziora. I zaczynaja swoje dialogi z bezrozumnymi byleciami. Równie dobrze mozecie porozmawiać z wymyslonym bogiem, efekt bedzie taki sam!

adam33x

2019-07-02, 08:43
poligon6 napisał/a:

Śmiesza mnie debile rozmawiające z psami. Chciałem was poinformować, pies wam nie odpowie, tak jak nie odwdzięczy uczuc. To co bierzecie za przejaw inteligencji czy odwzajemniania uczuć to efekt ewolucji zbieznej, w toku której pies wykształcił porzadane przez człowieka zachowania.
A że zaczeło sie lato to zjeby wyległy ze swoimi pchlarzami na ulice, plaże i jeziora. I zaczynaja swoje dialogi z bezrozumnymi byleciami. Równie dobrze mozecie porozmawiać z wymyslonym bogiem, efekt bedzie taki sam!



Nie do końca taki sam, bo pies przynajmniej istnieje ;p

Anper

2019-07-02, 09:14
Do uśpienia.

poligon6

2019-07-02, 09:38
Anper napisał/a:

Do uśpienia.



Kolega widze nie na czasie. Kiedys w normalnych czasach jakieś 10-15 lat temu, mogłeś isć do weta dać 80 dyszek, powiedzieć że pies jest agresywny i ci go grzecznie uspił, jak był w porzadku to nawet nie pytał o powody, usypiałes, zakopałes pod jabłonka i po sprawie.

Dzis zj***ne wety nie chca uspic nawet chorego czy starego psa, o agresywnym nie wspominając. Bardziej opłaca im sie leczyć psa który i tak za 8 miechów zdechnie w męczarniach. O szczeniakach nie wspomne, kiedys było morma przyjezdzał wet i usypał.

Dlatego ludzie powracaja do tradycji topienia psów lub zaj***nia ich kołkiem.

adsgdsg

2019-07-02, 10:02
crossdressphyxia napisał/a:

Psiary czy kociary to taki sam rak jak koniary. Nunununu piesiu mój kochany jejejejejej piesiunio i nic tylko pie**oli o swoim czworonożnym przyjacielu, bo to szczyt jej inteligencji, dzisiaj miał taką i taką kupkę, a humorku nie miał, a może kupić mu jakieś ubranko? A jak się wk***ia, jak jej rzucisz, czy tej psiej pały między nogi przyjąć by nie chciała? Fuuuu jak możesz, ohydny jesteś! Jak ktoś przesadnie kocha zwierzęta, to gardzi ludźmi. Złota zasada.



mnie jeszcze wk***ia u takich ludzi jak np: ojojjo pieski kotki o k***a! kocham je a ludzie tfu i inne gatunki to juz ch*j . i niby takie dobre dla zwierzatek a jak osa , pajak czy inne zyjatko napotka to juz zapie**ala kapciem

feniks777

2019-07-02, 11:15
pies jest taki jakim go wychowasz, tu babka nie ma pojecia o mowie ciala psa, pies naprezony jak struna a ta mu dmucha w nos i chce sie przytulic ...
Nie wiem czy z wytrenowanym psem bym zaryzykowal taka sztuczke

W1ru2

2019-07-02, 18:27
@poligon6
„Śmiesza mnie debile rozmawiające z psami”

Hahaha! To chyba ty jesteś debil skoro słyszysz ludzi rozmawiających z psami. Ja słyszałem jak ludzie mówią do psów ale, żeby pies mówił do człowieka to nie słyszałem.

poligon6

2019-07-02, 19:00
W1ru2 napisał/a:

Hahaha! To chyba ty jesteś debil skoro słyszysz ludzi rozmawiających z psami. Ja słyszałem jak ludzie mówią do psów ale, żeby pies mówił do człowieka to nie słyszałem.



Ale to nie mój problem debilu co sie ludziom wydaje. niektorzy rozmawiaja sami ze soba.

emka1990

2019-07-03, 14:06
mygyry napisał/a:

Pies by jej ryj pocharatał a ona się cieszy, ot mentalność zidiociałych wielbicieli pchlarzy



wolę 100x bardziej pchlarza niż Ciebie głupia zakłamana ludzka pipko.

elkelk

2019-07-04, 17:05
Po prostu nie dmucha się psu w nos. Jak ktoś nie wieży, niech sprawdzi.

Czy nikt na prawdę nie sprawdził i nikt nie nawymyślał mi za wieży?