18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy ona się orientuje...

T3RMINATOR • 2018-08-20, 00:20
...że to jednak nie był dobry wybór partnera na całe życie.
tsss to znaczy on źle wybrał swoją połowice :facepalm2:

Tryper

2018-08-20, 00:36
Ja pie**ole to babsko zachowuje się na własnym weselu jak po 20 latach małżeństwa. Co ten biedny facet może teraz zrobić ?

r061071

2018-08-20, 00:56
to jakies polskie wesele poznaje po balonikach

Budrys2000

2018-08-20, 02:01
on jeszcze nie wie, jak sp***olił sobie zycie

robur69

2018-08-20, 04:20
Ja tam za ch*ja nie moge zrozumiec co ona wykrzykuje...

DzidaZawodnik

2018-08-20, 06:23
Przecież to jakiś debil ze wsi, co się hajtną tylko dla tego, że w promieniu 10km nie było nikogo w podobnym wieku dla niej i teraz wychodzi z niej frustracja z braku możliwości.

Wiewór

2018-08-20, 07:48
DzidaZawodnik napisał/a:

Przecież to jakiś debil ze wsi, co się hajtną tylko dla tego, że w promieniu 10km nie było nikogo w podobnym wieku dla niej i teraz wychodzi z niej frustracja z braku możliwości.


Na wsi się hajta z jednego powodu. Małolata zaszła w krzakach po dyskotece w OSP. Nie pamięta z kim to mówi ostatniemu, który ją j***ł na trzeźwo, że to jego. Hajtać się trzeba bo na wsi panna z dzieckiem to wstyd.

gazowany_spirytus

2018-08-20, 08:04
^Up

Uff, dobrze, że u mnie na wsi wszystkie panny tak przećpane, że ich macice przypominają pewnie deltę rzeki Niger :-D

~Velture

2018-08-20, 10:20
@upy
Amatorzy. U mnie na wiosze to jedna nie dość, że na "brzuch" złapała kolesia to jeszcze kilka tysiaków od niego szarpnęła na "aborcję" a potem się śmiała do wszystkich psiapsiółek jaki frajer jej się trafił a ona nie była w ciąży nawet.

To już wyższa szkoła karyniarstwa.

dashadow

2018-08-20, 10:37
najpierw idiotka trzyma ręce pod spodem żeby złapać, a jak już złapała to jebnęła na talerz do góry nogami. co za tępa dzida

Moby_Dick

2018-08-20, 10:50
Wolę ch*jem mieszać ciasto, niż z Velture wyjść na miasto. On mieli podobny przekaz :amused:

pierdylion83

2018-08-20, 10:52
Erutlev napisał/a:

@upy
Amatorzy. U mnie na wiosze to jedna nie dość, że na "brzuch" złapała kolesia to jeszcze kilka tysiaków od niego szarpnęła na "aborcję" a potem się śmiała do wszystkich psiapsiółek jaki frajer jej się trafił a ona nie była w ciąży nawet.

To już wyższa szkoła karyniarstwa.



Kiedyś zastanawiałem się do czego może posłużyć kobiecie pozytywny test ciążowy, który kupisz na allegro (taki "wypełniony" z wynikiem pozytywnym). Interes podobno kwitnie.
Miejcie się na baczności! :kop:

intermag

2018-08-20, 12:43
Uczcijmy kolesia los minuta ciszy

~Velture

2018-08-20, 13:16
pierdylion83 napisał/a:



Kiedyś zastanawiałem się do czego może posłużyć kobiecie pozytywny test ciążowy, który kupisz na allegro (taki "wypełniony" z wynikiem pozytywnym). Interes podobno kwitnie.
Miejcie się na baczności! :kop:


No a ty myślałeś, że po co ktoś to sprzedaje? Tak samo jak zdjęcia usg też sprzedają.
Baba ściemnia, że w ciąży a potem albo sianko na rzekomą aborcję przytula albo płacz, że poroniła ale gość już złapany.
Te cwańsze co chcą chłopa złapać na bachora to odpie**alają jeszcze numer, że w ciąży niby, testy pokazują więc chłop może już bez gumy z nią lecieć skoro i tak jest w ciąży i wtedy właśnie zachodzą w prawdziwą ciążę. Pełno takich przypadków było.

Nie jestem pewien czy tutaj ktoś wrzucał czy wyczytałem gdzieś indziej ale laska odj***ła też akcję gdzie właśnie kupiła pozytywne kilka testów i tak bez gumy zaczęła jechać z chłopem ale bez efektów a czas ograniczony aby kłamstwo się nie wydało to się na boku r*chała z innym aby zajść i z nim zaszła a typek pierwotny okazało się, że bezpłodny był.

Jak ci jakaś nowo poznana albo wątpliwa dupa pie**oli, że jest w ciąży i chce na aborcję to idziesz do apteki i samemu kupujesz test ciążowy i niech przy tobie robi.

redu9

2018-08-20, 15:29
On jeszcze nie wie ale rogi już na jego głowie zaczęły rosnąć.