18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy nie lubisz swojego sąsiada

~_Yarko_ • 2020-07-24, 17:12
Najlepiej go rozjedź, a dla pewności ...


Akcja od 00:15 s.

ivinnie

2020-07-24, 17:15
I cyk wyrok za morderstwo z premedytacją.

burunduk

2020-07-24, 17:51
Cytat:

I cyk wyrok za morderstwo z premedytacją.


Czasami sie zastanawiam czy ludzie zyja w swojej bance mydlanej myslac ze jak ktos da drugiemu w pysk to musi poniesc kare podobnie jak z tym morderstwem. Nie dziwie sie pozniej ze inteligentniejsi ludzie jebia glupszych. Skoro koles bez zawahania przejechal po nim drugi raz to znaczy ze to nie pierwszy raz ma kontakt z takimi czy podobnymi rzeczami.

Eknen

2020-07-24, 18:07
burunduk napisał/a:

koles bez zawahania przejechal po nim drugi raz to znaczy ze to nie pierwszy raz ma kontakt z takimi czy podobnymi rzeczami.



nie rozumiem twojej dedukcji ? jak do tego doszedłeś? I jakie "rzeczy " masz na mysli?

Payan

2020-07-24, 18:18
O sk***ysyn. Dawno nie widziałem takiej akcji.

KrokodylZaginacz

2020-07-24, 19:29
O k***a!!!!!! Wjeżdża 1000 piwek na miękko mocny materiał, gościu z premedytacją nak***ia żeby zabić.

Pablitto91

2020-07-24, 20:31
ivinnie napisał/a:

I cyk wyrok za morderstwo z premedytacją.



E tam od razu z premedytacją. Po prostu pechowiec. Jechał do sklepu, a koleś wpadł mu pod koła. Potem przypomniał sobie, że nie wziął z domu portfela, wraca a tu znowu ten sam przechodzień na drodze. Do tego dochodzi fakt, że nie zastosował się do przepisów przechodząc nie na pasach. Jak dla mnie gość ma spore szanse na uniewinnienie

:-D

Mors_Nigra

2020-07-24, 21:48
burunduk napisał/a:

Czasami sie zastanawiam czy ludzie zyja w swojej bance mydlanej myslac ze jak ktos da drugiemu w pysk to musi poniesc kare podobnie jak z tym morderstwem. Nie dziwie sie pozniej ze inteligentniejsi ludzie jebia glupszych. Skoro koles bez zawahania przejechal po nim drugi raz to znaczy ze to nie pierwszy raz ma kontakt z takimi czy podobnymi rzeczami.



Raz już go rozjechał, więc za drugim razem było łatwiej. Zgadza się.

raistpol

2020-07-25, 09:12
ale gość musiał kogoś solidnie wk***ić :DDD

enek

2020-07-25, 16:25
DuchCzempa napisał/a:

k***a, zajebiste



dzięki,bo bym pominął a tak Twój komentarz mnie skusił