18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy musisz iść do pracy

~Sunday • 2019-03-29, 08:56
ale akurat trwają zamieszki i jeszcze autobus się spóźnia... :-/

kickyourheadoff

2019-03-29, 09:35


Czy to nasi zachodni sąsiedzi celebrują wolność jednostki ?

Gwardek

2019-03-29, 09:37
Podziwiam ludzi, których stać na fure a mimo to zapie**alają na autobus do roboty bo kupując miesięczny taniej im całość wychodzi. Ja bym tak nie mógł. Raz, że strata czasu w 2 strony autobusem (zależnie od farta) to jeszcze nie raz nie ma gdzie dupy posadzić z rana. Już pomijam fakt, że raz na jakiś czas się zdarzy, że wgl autobus nie przyjedzie albo jakiś kierowca frajer odjedzie 5 min wcześniej. Zgroza.

Hazio

2019-03-29, 10:10
Gwardek napisał/a:

Podziwiam ludzi, których stać na fure a mimo to zapie**alają na autobus do roboty bo kupując miesięczny taniej im całość wychodzi. Ja bym tak nie mógł. Raz, że strata czasu w 2 strony autobusem (zależnie od farta) to jeszcze nie raz nie ma gdzie dupy posadzić z rana. Już pomijam fakt, że raz na jakiś czas się zdarzy, że wgl autobus nie przyjedzie albo jakiś kierowca frajer odjedzie 5 min wcześniej. Zgroza.



Byłeś kiedyś w większym mieście?

Gwardek

2019-03-29, 11:04
Hazio napisał/a:

Byłeś kiedyś w większym mieście?



Mieszkam w 400 tysięcznym mieście, a co?

AK1942

2019-03-29, 11:12
Pracujac w centrum większego miasta szybciej i łatwiej dostać się do pracy komunikacja miejska ,przecież to logiczne

Gwardek

2019-03-29, 11:17
AK1942 napisał/a:

Pracujac w centrum większego miasta szybciej i łatwiej dostać się do pracy komunikacja miejska ,przecież to logiczne



Tak, bo każde miasto ma od zaj***nia bus pasów... Zapraszam do Lublina. Nigdzie szybciej autobusem nie dojedziesz ;) Poza tym, autobusy tracą dużo czasu na przystanki. Poza tym zanim dojdziesz na przystanek ja już będę w 1/4 drogi co najmniej. Zanim wsiądziesz do autobusu ja już będę pod robotą. Zanim z niego wysiądziesz ja będę kończył pić poranną kawkę. Nie wiem co bierzecie, ale bierzcie połowę.

ws...........33

2019-03-29, 15:50
Gwardek napisał/a:

Tak, bo każde miasto ma od zaj***nia bus pasów... Zapraszam do Lublina. Nigdzie szybciej autobusem nie dojedziesz Poza tym, autobusy tracą dużo czasu na przystanki. Poza tym zanim dojdziesz na przystanek ja już będę w 1/4 drogi co najmniej. Zanim wsiądziesz do autobusu ja już będę pod robotą. Zanim z niego wysiądziesz ja będę kończył pić poranną kawkę. Nie wiem co bierzecie, ale bierzcie połowę.


Dużo zależy od ilości miejsc parkingowych, zresztą może się zdarzyć, że raz dojazd autem a raz autobusem będzie szybszy. Mieszkam niedaleko Cieszyna, malutkie miasto i mało miejsc parkingowych, czasami lepiej zostawić auto na parkingu pod kauflandem i iść z buta niż tłuc się samochodem.

Gwardek

2019-03-29, 20:55
wsp233 napisał/a:

Dużo zależy od ilości miejsc parkingowych, zresztą może się zdarzyć, że raz dojazd autem a raz autobusem będzie szybszy. Mieszkam niedaleko Cieszyna, malutkie miasto i mało miejsc parkingowych, czasami lepiej zostawić auto na parkingu pod kauflandem i iść z buta niż tłuc się samochodem.



Tu się zgodzę, jeśli chodzi o miejsca parkingowe, może być problem i trzeba tracić czas na znalezienie go. Poza tym aspektem w takim Lublinie gdzie dopiero planowane są buspasy na większą skalę, póki co lepiej (szybciej) jest dojechać autem do pracy.


luki2106

2019-03-31, 19:35
co 10 post ma 10 lat przynajmniej