18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy jeszcze nie doszedłeś...

TT4 • 2017-02-28, 05:33
...a suka próbuje odejść bez pożegnania 8-)


Noside

2017-02-28, 08:10
Doszedł, doszedł. Zawału dostał :amused:

_B...........r_

2017-02-28, 09:20
coś mi się wydaje że to już nie pieseł tylko zwłoki

KrisCFC

2017-02-28, 09:50
Co to k***a ma być?! :amused:

Gizmolka

2017-02-28, 13:04
Pusia :D bawi sie z pieskami.

flaszka

2017-02-28, 14:43
szczepione dupami

Autystyczny

2017-02-28, 15:50
-Panie doktorze,panie doktorze!!! Psy mnie pogryzły!!!
-A szczepione były?
-Tak,dupami.

Meffiu1

2017-02-28, 16:48
Na sztywny hol ją wziął :D

DerFels

2017-02-28, 20:45
Jak to jest, że pies nie może wyciągnąć czasem swojego ch*ja?

cannonn

2017-03-01, 10:59
@up Jak pójdziesz do podstawówki to się dowiesz

BigCohones

2017-03-09, 13:05
"Druga faza samego aktu to tzw. faza zakleszczenia, która następuje po osiągnięciu pełnego wzwodu i wydaleniu frakcji nasiennej. Część psów usiłuje w tym momencie wycofać prącie, choć w tym momencie jest to niemożliwe ponieważ prącie w pełnym wzwodzie jest większe niż obwód szpary sromowej suki. Równocześnie dochodzi do zagięcia prącia. Próby rozdzielania w tym momencie pary mogą się zakończyć zranieniem zarówno psa, jak i suki. Jeśli nasz reproduktor zaczyna się niecierpliwić, możemy mu pomóc przekładając jego tylną nogę nad grzbietem suki i umożliwić mu obrócenie się i stanięcie tyłem do suki. W tym czasie dochodzi do wydalenia trzeciej frakcji ejakulatu pochodzącej z gruczołu krokowego - frakcja ta ma największą objętość, a jej wydalenie może trwać od minuty do kilkudziesięciu minut. Wraz z końcem wydalenia trzeciej frakcji ustępuje wzwód. Za wystąpienie fazy zakleszczenia (szczepienia) odpowiedzialny jest zarówno pies jak i suka. Nawet jeśli nie doszło do sczepienia a została wydalona druga frakcja ejakulatu może dojść do zapłodnienia suki, choć płodność jest w takim wypadku zazwyczaj obniżona. Często można się spotkać ze stwierdzeniem, iż im dłuższy czas zakleszczenia, tym większe prawdopodobieństwo że suka zajdzie w ciążę choć nie jest one prawdziwe, podobnie jak nie ma istotnych związków pomiędzy długością fazy zakleszczenia czy samego aktu krycia a liczbą szczeniąt." Artykuł pochodzi z magazynu Klubu Hodowców ARION.