18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy jesteś biedny...

~Velture • 2019-01-22, 09:28
... Ale filmowanie to twoja pasja 8-)


Nattttsjel

2019-01-22, 10:59
ALe powiem wam...efekt i tak fajny

nowynick

2019-01-22, 11:19
:roll:

fajny? Zajebiście im wyszło...

Miles87

2019-01-22, 11:24
W sumie spoko ale fajnie jakby też tak zrobili przy rzucie.

~Velture

2019-01-22, 11:51
Cytat:

fajnie jakby też tak zrobili przy rzucie





kolosasz

2019-01-22, 12:06
No dopsz, pośmialim się. A teraz czas na głos specjalisty. Czekam na post opisujący jak zrobiłby to zamożny Polak. Gdzie są specjaliści ? Czy nikt nie chce napisać posta wyjaśniającego kończącego się sakramentalnym "dziękuję, do widzenia"? A Specjaliści tu są! Bo jeśli ktoś ma bekę z tego gościa z kamerą, to znaczy, że wie jak zrobić to bez beki

~Velture

2019-01-22, 12:11
@up
Ty czytasz komentarze zanim coś sobie uroisz w głowie?

Alonso

2019-01-22, 12:22
Mi się podoba gdy biedni ludzie są pomysłowi i radzą sobie w życiu. Oczywiście gdy robią to zgodnie z prawem.

InnyName

2019-01-22, 14:47
Polacy robili tak :D



j***ny, dostawali kasę na teledyski, przepijali ją i filmowali jakieś gówno które teraz jest zajebiste na swój sposób i przedewszystkim oryginalne ;)

lvlaras

2019-01-22, 20:35
kolosasz napisał/a:

No dopsz, pośmialim się. A teraz czas na głos specjalisty. Czekam na post opisujący jak zrobiłby to zamożny Polak. Gdzie są specjaliści ? Czy nikt nie chce napisać posta wyjaśniającego kończącego się sakramentalnym "dziękuję, do widzenia"? A Specjaliści tu są! Bo jeśli ktoś ma bekę z tego gościa z kamerą, to znaczy, że wie jak zrobić to bez beki



Otóż proszę bardzo - wokół kręconej sceny rozstawionych jest wiele aparatów robiących zdjęcia w odpowiedniej sekwencji, a następnie zdjęcia te składane są w poszczególne klatki filmu. Po raz pierwszy efekt ten użyto w Matrixie i od nazwy tej sceny do dzisiaj nazywa się tą sztuczkę - Bullet Time Effect.
Edit.
Prawie bym zapomniał: Dziękuje do widzenia :)

Edit 2: Macie jeszcze filmik jak to zrobili:

kolosasz

2019-01-22, 20:39
.......... napisał/a:

@up
Ty czytasz komentarze zanim coś sobie uroisz w głowie?



Czytam: tytuł posta, opis i komentarze. Plan wykonuję więc w 300%.
A tytuł jest bekowaty.

No, ale dalej nie wiem, jak zrobić taki efekt na bogato. Ludzi z pasją do filmowania z pewnością tu nie brakuje. Milczą, bo nie mają pomysłu jak osiągnąc taki efekt w inny sposób. Są więc tak samo biedni jak twórca filmiku . Więc po co ten prześmiewczy tytuł?

~Velture

2019-01-22, 20:45
@up
k***a ty poj***ny jesteś jednak.

lvlaras

2019-01-22, 20:50
kolosasz napisał/a:

.... No, ale dalej nie wiem, jak zrobić taki efekt na bogato...


Zapraszam do zapoznania się z moim komentarzem powyżej.
Dziękuje do widzenia :D

edek.bajzel

2019-01-23, 00:14
przeciętny pederasta z hollysrud, powinien wylizać mu zasrane gacie

wyznania wiadomego