18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy czekasz na wyjście Tomasza Komendy...

~LegendarnyZiom • 2018-03-16, 23:31


Ale wychodzi Albert z Symetrii. :amused:

Thos

2018-03-16, 23:48
Prawie 20 lat za kratami, ze swiadomoscia ze jest sie niewinnym, przej***ne

StaryIdiota

2018-03-17, 00:24
Jegomość nie wygląda na ponad 40 lat, więc dzięki niemu znamy odpowiedź na pytanie dotyczące wiecznej młodości- wystarczy nie pracować. Teraz powinien podziękować pani, która niby go rozpoznała na portrecie pamięciowym sprawcy, dobrze, że ja jestem podobny do nikogo, to nie muszę się tego obawiać. Mam nadzieje, że dostanie wysokie odszkodowanie z naszych podatków, niech chociaż to w jakimś stopniu zwróci mu stracone lata.

Grze

2018-03-17, 01:22
Borys szyc jak malowany...

yeahbakka

2018-03-17, 06:37
Przecież to zwykły cygan...

aaaaaaaaaaaaaa

2018-03-17, 08:42
Przez chwilę myślałem że z reklamówki wyciągnie siekierę i komuś przypie**oli.

patryk12300000

2018-03-17, 11:58
Staradupanakanapie napisał/a:

Jegomość nie wygląda na ponad 40 lat, więc dzięki niemu znamy odpowiedź na pytanie dotyczące wiecznej młodości- wystarczy nie pracować. Teraz powinien podziękować pani, która niby go rozpoznała na portrecie pamięciowym sprawcy, dobrze, że ja jestem podobny do nikogo, to nie muszę się tego obawiać. Mam nadzieje, że dostanie wysokie odszkodowanie z naszych podatków, niech chociaż to w jakimś stopniu zwróci mu stracone lata.




Z twarzy podobny zupełnie do nikogo :mikolaj:

zonk

2018-03-17, 12:03
W pierdlu sami niewinni siedzą a tylko jemu się udało wyjść.

tranzystor

2018-03-17, 12:24
Thos napisał/a:

Prawie 20 lat za kratami, ze swiadomoscia ze jest sie niewinnym, przej***ne



W więzieniach wszyscy siedzą za niewinność

a2711817

2018-03-17, 13:06
Thos napisał/a:

Prawie 20 lat za kratami, ze swiadomoscia ze jest sie niewinnym, przej***ne



Pamiętam przypadek gdzie facet dostał 70 tys. za rok niesłusznej odsiadki. Licząc po tej stawce, Pan Tomasz powinien otrzymać prawie 1,5 miliona złotych. Moim zdaniem należy mu się to jak psu micha.

Ale...

Jak nawet dostanie odszkodowanie to z podatników, czyli z naszych kieszeni. A sędzia, prokurator i wszyscy inni, którzy zj***li śledztwo i życie Panu Tomaszowi, nawet premii nie zabiorą. Co za prawo...

Riox

2018-03-17, 13:24
Odszkodowania odszkodowana... Ja tam podchodzę do tego z dystansem i nie wiem czy on też nie był w to zamieszany. W aktach było napisane że sprawca nie działał sam. Każdy go broni a nie wiadomo czy ta historia nie ma drugiego końca. Z tych pięciu set osób która bawiła się na sylwestrze nie wybrali od tak "Komendy" żeby go zmusić i wrzucić za kraty, mieli jakieś informacje, ale ze starej gwardii i nawet z nowej o wyższym stopniu oprócz Błaszczaka nikt się nie wypowiada.

BajecznyKrzysztof

2018-03-17, 14:16
jeśli ziomek siedział i to za gwałt na nieletniej (przy czym był niewinny....), to ja pie**olę, ale mu niezazdroszczę. Przecież go przer*chali na wszystkie fronty, zgnębili, zniszczyli psychikę, po czym znów wyr*chali. Żadne pieniądze mu nie zwrócą tego co przeszedł. O ile jest niewinny.