18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy czarni czekają na pociag...

Halman • 2020-06-16, 02:50

to się nie nudzą...

SKINHEAD

2020-06-16, 04:34
I takie filmy powinni oglądać właśnie zjeby popierający BLM. Czarnusze gówno zawsze pozostanie niecywilizowanym gównem bo przez cały czas wydaje im się że nadal są u siebie w dżungli pośród innych małp. j***ne szympansy... Te wszystkie kosmetyki i chemikalia które są nielegalnie testowane na zwierzętach powinni legalnie testowac na murzynach, jesli murzyn przeżyje to produkt otrzymuje certyfikat - Murzyn Tested :)

mazga50

2020-06-16, 04:57
Czarne ścierwa i tyle w temacie. W stadzie atakują bezbronnych białych, bo czują się silni i bezkarni. Sezon polowania na małpy czas zacząć.

gargamelna102

2020-06-16, 05:56
jeszcze będziem te pie**olone małpy zabijać !!!!!

żmij

2020-06-16, 06:46
mazga50 napisał/a:

W stadzie atakują bezbronnych , bo czują się silni i bezkarni.




Brzmi znajomo, prawda? Tak się zachowują:



A takiego czarnuszego gówna słuchają:




Lobo24

2020-06-16, 09:09
SKINHEAD napisał/a:

I takie filmy powinni oglądać właśnie zjeby popierający BLM.


To mrzonka. Te ćwierć-mózgi od razu zaczną bełkotać: "musimy zrozumieć ten gest", "broniły się przed przytłaczającą białą rasą".
Jeszcze rok temu jak pracowałem w szpitalu psychiatrycznym to takich "inteligentów" wiązałem do łóżek. Klepałem po ramieniu, mówiłem że będzie dobrze i wychodziłem. A teraz...
Normalni inaczej są gloryfikaowani za swoje odpały, chore ekscesy i wynaturzenia. Piętnuje się natomiast każdego kto nie tańczy im do rytmu. Już kiedyś pisałem. Przed większością świąt narodowych w psychiatrykach jest rewetes i szał bo duża część pacjentów kombinuje jak może żeby dostać przepustke na "antyfaszystowską kontrmanife" i wesprzeć szeregi antify w walce ch*j wie o co.

bugmenot7

2020-06-16, 09:22
Lobo24 napisał/a:

To mrzonka. Te ćwierć-mózgi od razu zaczną bełkotać: "musimy zrozumieć ten gest", "broniły się przed przytłaczającą białą rasą".
Jeszcze rok temu jak pracowałem w szpitalu psychiatrycznym to takich "inteligentów" wiązałem do łóżek. Klepałem po ramieniu, mówiłem że będzie dobrze i wychodziłem. A teraz...
Normalni inaczej są gloryfikaowani za swoje odpały, chore ekscesy i wynaturzenia. Piętnuje się natomiast każdego kto nie tańczy im do rytmu. Już kiedyś pisałem. Przed większością świąt narodowych w psychiatrykach jest rewetes i szał bo duża część pacjentów kombinuje jak może żeby dostać przepustke na "antyfaszystowską kontrmanife" i wesprzeć szeregi antify w walce ch*j wie o co.



''To mrzonka. Te ćwierć-mózgi od razu zaczną bełkotać: "musimy zrozumieć ten gest", "broniły się przed przytłaczającą białą rasą"
Dokładnie , dodatkowo możesz używać racjonalnych argumentów popartymi faktami a ''to coś'' dalej będzie przystawać przy swoim ,coś na zasadzie na charkasz prosto w ryj a powiedzą, że deszcz pada.

boo

2020-06-16, 09:36
Albo wypie**alamy czarnych do Afryki i odgradzamy od cywilizacji albo robimy czystke i zostawiamy ze 2 pary i zamykamy w zoo. Przeciez to gowno zachowuje sie gorzej niz zwierzeta. Wszystkich innych stojacych z nimi ramie w ramie zamykac w obozach albo traktowac jak kroliki doswiadczalne

ddss

2020-06-16, 09:47
Jak pisałem w innym temacie.

BFM

Black Fucking Monkey's

Yanush

2020-06-16, 10:05
No i dzięki takim zachowaniom zawsze będę Rasiolem, takie czarne, sniade, brudne ścierwo nigdy nie zasluzy na szacunek, tylko na Afrykańskie ukamienowanie wraz z podpaleniem na żywca po ówczesnym znieczuleniu i podcięciu ścięgien Achillesa. Miłego dnia Sadolki i Sadole.

jajkob

2020-06-16, 10:10
j***ne murzyny. BLM gówno a nie obchodzi. pie**olone szympansy. Powinni zutylizować murzynów. Od dziś będę ich nazywał fekaliomordy. Dlaczego KKK nie chodzi już na polowania na te czarne szczyny.

offline

2020-06-16, 10:34
Właśnie pokazałam ten filmik mojej mamie. Osobie o poglądach raczej lewicowych. Spytałam, co o tym sądzi? A ona na to: „Ale przecież nie wiemy co się stało wcześniej. Może się z nimi kłóciła. Może to wyrwane z kontekstu.” k***a, umarłam. Moja mama, osoba wykształcona, empatyczna.. odpowiedziała mi takie coś. Tracę resztę wiary w ludzi i w to, że ktoś w końcu powstrzyma bandę tych dzikich zwierząt. Jak biali lewacy na własne życzenie chcą wyniszczać i wybijać etnicznie spokrewnionych ludzi? Przecież to wbrew logice i naturze. P.s z mamą nie wchodzę już na te tematy, bo mogłabym powiedzieć jej o pare słów za dużo. Tragedia.
SKINHEAD napisał/a:

I takie filmy powinni oglądać właśnie zjeby popierający BLM. Czarnusze gówno zawsze pozostanie niecywilizowanym gównem bo przez cały czas wydaje im się że nadal są u siebie w dżungli pośród innych małp. j***ne szympansy... Te wszystkie kosmetyki i chemikalia które są nielegalnie testowane na zwierzętach powinni legalnie testowac na murzynach, jesli murzyn przeżyje to produkt otrzymuje certyfikat - Murzyn Tested


bugmenot7

2020-06-16, 11:18
Fazybum napisał/a:

Właśnie pokazałam ten filmik mojej mamie. Osobie o poglądach raczej lewicowych. Spytałam, co o tym sądzi? A ona na to: „Ale przecież nie wiemy co się stało wcześniej. Może się z nimi kłóciła. Może to wyrwane z kontekstu.” k***a, umarłam. Moja mama, osoba wykształcona, empatyczna.. odpowiedziała mi takie coś. Tracę resztę wiary w ludzi i w to, że ktoś w końcu powstrzyma bandę tych dzikich zwierząt. Jak biali lewacy na własne życzenie chcą wyniszczać i wybijać etnicznie spokrewnionych ludzi? Przecież to wbrew logice i naturze. P.s z mamą nie wchodzę już na te tematy, bo mogłabym powiedzieć jej o pare słów za dużo. Tragedia.



Urzekła mnie Twoja historia.

pnaj

2020-06-16, 11:20
Fazybum napisał/a:

Właśnie pokazałam ten filmik mojej mamie. Osobie o poglądach raczej lewicowych. Spytałam, co o tym sądzi? A ona na to: „Ale przecież nie wiemy co się stało wcześniej. Może się z nimi kłóciła. Może to wyrwane z kontekstu.” k***a, umarłam. Moja mama, osoba wykształcona, empatyczna.. odpowiedziała mi takie coś. Tracę resztę wiary w ludzi i w to, że ktoś w końcu powstrzyma bandę tych dzikich zwierząt. Jak biali lewacy na własne życzenie chcą wyniszczać i wybijać etnicznie spokrewnionych ludzi? Przecież to wbrew logice i naturze. P.s z mamą nie wchodzę już na te tematy, bo mogłabym powiedzieć jej o pare słów za dużo. Tragedia.



Od pewnego czasu większość starych ma zryty beret. Od powstania PO vs PIS społeczeństwo bardzo się podzieliło i zradykalizowało. Przed tymi partiami jeszcze było jako tako i tworzyli jednolite społeczeństwo. Z większością się nie da już gadać, plują jedni na drugich. Nie myślą tylko aktualizują swoje poglądy zgodnie z tym co usłyszą w telewizji, a reszta boi się powiedzieć co myśli. Dlatego będą wstanie wcisnąć nam tą dzicz przez granice, bo jest gorsza propaganda niż za komuny. Zabawne, że kiedyś rodzice zabraniali dzieciom oglądać za dużo telewizji. Teraz powinno się to zastosować w stosunku do starszych i wygonić na dwór.

bugmenot7

2020-06-16, 11:29
pnaj napisał/a:

Od pewnego czasu większość starych ma zryty beret. Od powstania PO vs PIS społeczeństwo bardzo się podzieliło i zradykalizowało. Przed tymi partiami jeszcze było jako tako i tworzyli jednolite społeczeństwo. Z większością się nie da już gadać, plują jedni na drugich. Nie myślą tylko aktualizują swoje poglądy zgodnie z tym co usłyszą w telewizji, a reszta boi się powiedzieć co myśli. Dlatego będą wstanie wcisnąć nam tą dzicz przez granice, bo jest gorsza propaganda niż za komuny. Zabawne, że kiedyś rodzice zabraniali dzieciom oglądać za dużo telewizji. Teraz powinno się to zastosować w stosunku do starszych i wygonić na dwór.



W sumie Twoja historia też mnie urzekła .