18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kiedy czarni czekają na pociag...

Halman • 2020-06-16, 02:50

to się nie nudzą...

lukasz9119

2020-06-18, 00:40
Aż się nóż w kieszeni otwiera... j***ne ścierwo

polakwrocek

2020-06-18, 21:25
Młoda i tak pewnie zagłosuje na demokratów bo "Orange-man bad."

Elektro-Mech

2020-06-22, 19:43
dr.goebbels napisał/a:

Co by się nie działo to nic nie usprawiedliwia lania po ryju tej łaski, była kłótnia czy nie, to nie ma znaczenia. Jak się z kimś pokłocisz to lejesz kogoś po ryju?
Laska jak by się postawiła to by została pobita przez stado takich oszołomów którzy czują, że mają społeczne przyzwolenie na robienie szamba.
O jakim uwstecznianiu piszesz? Zejdź na ziemię! Robienie ogólnego rozpie**olu to postęp? Ładnie masz w domu w takim razie.



Uogólnianie, czyli nienawiść do całej grupy społecznej na podstawie wykroczeń pojedynczych jednostek to uwstecznianie się, historia chyba uczy, do czego to prowadzi, nie? Tak, pranie tej dziewczyny na nagraniu, co by się nie działo, jest złe, ale by lepiej ocenić całą sytuację, potrzebny jest kontekst.

dr.goebbels

2020-06-24, 17:03
Elektro-Mech napisał/a:

Uogólnianie, czyli nienawiść do całej grupy społecznej na podstawie wykroczeń pojedynczych jednostek to uwstecznianie się, historia chyba uczy, do czego to prowadzi, nie? Tak, pranie tej dziewczyny na nagraniu, co by się nie działo, jest złe, ale by lepiej ocenić całą sytuację, potrzebny jest kontekst.



nie potrzeba żadnego kontekstu! Widzisz agresję? Nie widzisz. Nawet jeśli była to została zakończona i nie podstawy do dalszych zachowań ofensywnych. Czy tylko takie lanie po ryju na zaś?
Tu nie ma nic z uogólniania- to są fakty, które możesz wyszukać w necie czy zobaczyć w tv. Jaki koń jest każdy widzi.

T3RMINATOR

2020-07-08, 14:51
8 osobniczek homo sapiens nigrus atakuje przedstawicielke rasy homo sapiens sapiens.

AntyJudon

2020-07-08, 14:56
no już hitler mówił do gazu k***y, to nieeee nieee nazista... to macie k***a, ja mówię Wam że 10, 20, 100 lat i biały człowiek nie wytrzyma i bedzie holokaust ale taki że już żaden sk***ysyn czarny nie zwieje z komory

offline

2020-07-08, 15:01
I dlaczego ja mam słuchać tych wszystkich pseudo celebrytek, piosenkarek Lady Gag i innych szmat, Facebooka, youtuba, Garniera, Formuły 1 itd., ze BLM? Są statystyki, filmy i relacje białych ludzi - które znaczą jako dowody CZARNO k***a na białym, że to ci podludzie stanowią niebezpieczeństwo dla innych, a nie na odwrót. Wk***iam się niemiłosiernie po obejrzeniu każdego takiego filmu.

janlew

2020-07-08, 15:02
Blacks Like Monkeys

Carolina_Reaper

2020-07-08, 15:09
Jej jak ja bym się chętnie w nich tam wypie**olił jak bym to zobaczyl OIOM murowany.

maderfakermen

2020-07-08, 15:09
Maczetą łapy poupie**alać przy łokciach. Brudne ścierwa.

T3RMINATOR

2020-07-08, 15:16
Carolina_Reaper napisał/a:

Jej jak ja bym się chętnie w nich tam wypie**olił jak bym to zobaczyl OIOM murowany.



OIOM twój czy ich?