18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy chcesz ładny uśmiech

Dziad_Inżynier • 2017-08-30, 19:50
Kiedy chcesz ładny uśmiech, ale masz mało hajsu... Oglądać do końca.

kothletino

2017-08-30, 20:48
k***a to jest ohydne jak te rozj***ne psiochy niczym pokrowiec na skuter... Jak można się doprowadzić do takiego stanu k***a FUUU.

albazsanagycjib

2017-08-30, 21:01
Kamień chroni zęby przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Tak, jestem dentystą.

nurgiel

2017-08-30, 21:22
@albazsanagycjib

Kamień może prowadzić do próchnicy, potem do zapalenia miazgi zębowej a potem do leczenia kanałowego które jest cholernie drogie.

Tak, jestem bezrobotny.

Dziad_Inżynier

2017-08-30, 21:32
albazsanagycjib napisał/a:

Kamień chroni


:xalpalm:
Fachowiec miljon

Wolowytylek

2017-08-31, 00:15
nurgiel napisał/a:

@albazsanagycjib

Kamień może prowadzić do próchnicy, potem do zapalenia miazgi zębowej a potem do leczenia kanałowego które jest cholernie drogie.

Tak, jestem bezrobotny.



100% prawdy
Dodam od siebie, że dziąsło pod kamieniem jest w ciągłym stanie zapalnym co widać nawet po usunięciu złogu (zaczerwienienie śluzówki) Długotrwały stan zapalny dziąsła oraz kamień powoduje pojawienie się bakterii wywołujących zapalenie przyzębia co może spowodować nawet rozchwianie a następnie wypadanie zębów.

Ktoś się zaraz zaśmieje, że zaraz można i od tego umrzeć - a można ;) Próchnica w słabym organiźmie może doprowadzić nawet do sepsy i uszkodzenia wsierdzia. U osób z wszczepionymi sztucznymi zastawkami itp. próchnica zębów może być zabójcza.

Pomijając już w/w czarne scenariusze taki syf powoduje niemiłosierny smród z japy.
A żeby temu wszystkiemu zapobiec wystarczy 2x dziennie myć zęby odpowiednią techniką. Dla zainteresowanych: poczytajcie o metodzie "roll" oraz technice Stillmana. Jak do tego dodamy nitkowanie 1x dziennie to już nie ma ch*ja, że rozwinie się Wam próchnica.

cervgda

2017-08-31, 13:57
Jaki k***a kamień? Przecież to opatrunek jest, fleczer. A filmik to nic innego jak usuwanie opatrunku przed ciągiem dalszym leczenia.