18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kici, kici, kurwa :)

CoJaTamKurwaWiem • 2019-07-13, 04:46
Hue, hue, hue :mrgreen:


poligon6

2019-07-13, 05:49
Ładnie w ch*ja sierściucha zrobili.

Jest też inny myk. Zagnieść w słoninie lub boczku troche ostrej papryki. Kot nie czuje smaku, ale odczuwa potem pragnienie, potrafi potem wypić tyle wody że zdechnie z powodu niewydolności nerek.

CoJaTamKurwaWiem

2019-07-13, 05:54
poligon6 napisał/a:

Ładnie w ch*ja sierściucha zrobili.
Jest też inny myk. Zagnieść w słoninie lub boczku troche ostrej papryki. Kot nie czuje smaku, ale odczuwa potem pragnienie, potrafi potem wypić tyle wody że zdechnie z powodu niewydolności nerek.



Jesteś pewien...?
Koty mają tak wydajne nerki, że mogą pić morską wodę - nerki i tak sobie poradzą z solą.

poligon6

2019-07-13, 06:06
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Jesteś pewien...?
Koty mają tak wydajne nerki, że mogą pić morską wodę - nerki i tak sobie poradzą z solą.



Daj im troche panadolu to sprawdzisz ich wydolność nerek :-) . A tu chodzi raczej o ilość pitej wody niz jej jakość. Nie wypowiem się bo nie testowałem w warunkach polowych, ale to jedna z porad na "forum działkowca", którą wielu potwierdziło.

Tu o panadolu, jak ktoś nie chce się babrać trutkami, jedna tabletka zagnieciona w kawalek makreli i po srajacym wam w ogródku sierściuchu.

https://animalhome.pl/2018/11/06/zatrucia-lekami-przeciwbolowymi-u-psow-i-kotow/

Na pieski dobrze dziala musztarda.

Gorczyca – one też zawiera olejki eteryczne i trujące glikozydy siarkocyjanowe. Nasiona spożyte w dużych dawkach mogą uszkodzić nerki i drogi moczowe, powodując krwiomocz i białkomocz, mogą spowodować uszkodzenie centralnego układu nerwowego, a także spowodować śmierć psa. Dlatego psom nie należy podawać musztard, sosów chutney.

Oczywiście bez sensu karmić psa musztardą, lepiej zapodać mu gabkę nasaczoną tłuszczem, ktorą połknie i zablokuje mu jelita.

P4GER

2019-07-13, 08:41
Up
Po co ktoś miałby wyganiać kota z działki, który odstrasza wszelkie gryzonie i łapie owady oraz ptaki, wszystko co zjada ci twoje uprawy? Dla mnie tylko debil.

Spar1988

2019-07-13, 10:13
Bo ludzie to debile, kot zakopuje swoje fekalia, łapie myszy itd ,ale zawsze jakiemuś zjebowi będzie przeszkadzał, mi przeszkadza jak słyszę-on nie gryzie

Stary_Wyjadacz_Konserw

2019-07-13, 10:21
Koty obszczywają teren, tak jak psy. Tylko w okresie godowym ta szczyna tak śmierdzi, że dzialkowiczom zapewne przeszkadza. Skuteczniejszy jest elektryczny pastuch i mniej "inwazyjny". Kiedyś słyszałem, jak starszej pani przeszkadzało, że pies chadza sobie między grządkami i jej podepta uprawy. Chciała psa zabić. Większej bzdury nie słyszałem. Działkowicze, to specyficzni ludzie. To taki rolnik, tylko z miasta, zatem bardziej zawistny i ma floł.

poligon6

2019-07-13, 10:51
P4GER napisał/a:

Up
Po co ktoś miałby wyganiać kota z działki, który odstrasza wszelkie gryzonie i łapie owady oraz ptaki, wszystko co zjada ci twoje uprawy? Dla mnie tylko debil.



Koty na dzialkach dokarmiają stare bab głosujące na PiS, przez co leniwce nic nie robia, tylko lataja po grządkach i sraja, wygrzebując nasiona i sadzonki. Roznoszą pasożyty, toksoplazmozę i wyja w nocy jak opetane odpie**alając swoje diaboliczne tańce. Do tego potrafia przegryźć dziecku tchawice jak spi. Lepiej uważać z tymi małymi k***iami.

loda_szmato

2019-07-13, 12:15
poligon6 napisał/a:

Do tego potrafia przegryźć dziecku tchawice jak spi



Hahahahahaa ale miszcz :D gościu ŻONDŹSZ!

Cos mi sie wydaje, ze jestes zwyczajnym debilem z dostepem do internetu. Wez lepiej siedz na tej swojej dzialce i wpie**alaj paracetamol z musztarda.

TB303

2019-07-13, 12:49
P4GER napisał/a:

Up
Po co ktoś miałby wyganiać kota z działki, który odstrasza wszelkie gryzonie i łapie owady oraz ptaki, wszystko co zjada ci twoje uprawy? Dla mnie tylko debil.


Spar1988 napisał/a:

Bo ludzie to debile, kot zakopuje swoje fekalia, łapie myszy itd ,ale zawsze jakiemuś zjebowi będzie przeszkadzał, mi przeszkadza jak słyszę-on nie gryzie


Hej... Popuściliście :amused:

cuurniprime

2019-07-13, 13:28
Mogę wiedzieć po co mam truć koty skoro kupiłem wiatrówkę? Na psy też działa, polecam :ok:

Mors_Nigra

2019-07-13, 14:10
Do wszystkich co się powyżej srają: Masz pie**olone zwierze to bierz za nie odpowiedzialność i trzymaj je na swoim terenie albo się licz z tym, że go więcej nie zobaczysz. A jak twój kot chodzi i sra i szcza po czyjejś posesji to powinno się go odj***ć a ciebie zesłać na chłostę, 50 batów na pusty głupi ryj.

Aureora

2019-07-13, 15:46
Wy wszyscy wyżej - jesteście w ch*j zdrowo pok***ieni.
Sami sie zatrujcie tak by uszkodzić układ nerwowy lub zablokować przewód pokarmowy.

Chore popie**ole i zjeby genetyczne, jak to czytam to k***a nóż mi się otwiera, ale nie na koty czy psy.

Leczcie się psychopaci j***ni.

mygyry

2019-07-13, 15:50
@up Haczyk, przynętą i już jeden złowiony

intermag

2019-07-13, 17:19
P4GER napisał/a:

Up
Po co ktoś miałby wyganiać kota z działki, który odstrasza wszelkie gryzonie i łapie owady oraz ptaki, wszystko co zjada ci twoje uprawy? Dla mnie tylko debil.



Co k***a robi? Lapie owady, moze jeszcze k***a przekopuje dzialke w poszukiwaniu turkucia podjadka. Kazdy wolnobigajacy kot powinien byc odstrzelony nic tylko sraja po piwnicach i klakach schodowych, o pchlach to nawet nie wspomne i smrodzie. Chcesz k***a sierscia bierz do domu i pilnuj. Tak wlasnie siersciuchy zabijaja pliszki, kosy, wrubke i sikorki ktore wpie**alaja robactwo z komarami łacznie