18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiblarz trąca dziecko

Pantilion • 2018-09-30, 18:33
Potrącając dziecko pan kiblu traci przytomność i ch*j wie jeden wielki co z nim


Wełzew

2018-09-30, 19:16
liść od asfalta :D

nowynick

2018-10-01, 08:21
kolejny dowód, że dzieci są nieśmiertelne. Mój wyrżnął wczoraj, że dorosły by kręgosłup złamał, a ten wstał i pobiegł dalej nawet specjalnie nie płacząc...


oczywiście jak się celowo przyk***i z impetem dzieckiem z niezrośniętym ciemiączkiem o rant progu (tzw. śliski kocyk) to jest się w stanie zabić, mówię o normalnych upadkach nie morderstwie z premedytacją

Ne...........ro

2018-10-01, 22:30
nowynick napisał/a:

kolejny dowód, że dzieci są nieśmiertelne. Mój wyrżnął wczoraj, że dorosły by kręgosłup złamał, a ten wstał i pobiegł dalej nawet specjalnie nie płacząc...


oczywiście jak się celowo przyk***i z impetem dzieckiem z niezrośniętym ciemiączkiem o rant progu (tzw. śliski kocyk) to jest się w stanie zabić, mówię o normalnych upadkach nie morderstwie z premedytacją

Istnieje przekonanie, że nad dziećmi stoi anioł stróż, ale tylko tymi dobrymi, które nie ukręciły kotkowi główki. Czasami też duch czuwa do końca życia.

seremak1987

2018-10-02, 09:25
To Chiny, nikt nawet nie pójdzie sprawdzić co z nim. Jak się zacznie rozkładać za kilka dni to wyrzucą do śmietnika, żeby nie cuchnialo na ulicy.

grauper

2018-10-02, 16:44
Pantilon - nie sil sie na opisy wiadomo kogo bo ci k***a nie wychodzi.