18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kibice Śląska napadli na Biedronkę

analnyrycerz • 2017-03-06, 23:02
Kibice Śląska Wrocław postanowili zrobić zakupy w Biedronce w Horodnianach, jednak chcąc odreagować wynik meczu (4:1) i awarie jednego z autobusów postanowili ją zrabować.

:idzwch*j:

"Podczas przejazdu kibiców na dworzec kolejowy zepsuł się jeden z autobusów. Drugi zatrzymał się za nim. Z obu wysiadła grupa sympatyków Śląska Wrocław i rozpoczęła szturm na Bogu ducha winny dyskont. Podczas harców w Biedronce najwyraźniej doszli do wniosku, że płacenie za towar to kapitalistyczny, zachodni wynalazek. W związku z tym doniosłym odkryciem postanowili opuścić sklep bez płacenia.

Świadek zdarzenia kiboli określił mianem "stada dzikich bestii". "







źródło: http://www.poranny.pl

~DMT

2017-03-06, 23:06
analnyrycerz napisał/a:

Bogu ducha winny dyskont.



Nie wnikam którego, ale Państwu Polskiemu, to powinni być winni całkiem niezła sumkę, za podatki których nie płacą... :evil:

igorektgk

2017-03-06, 23:48
Za ten wyzysk pracowników przez lata raz na jakiś czas im się należy.j***ć kierownictwo biedronki.

mygyry

2017-03-06, 23:55
@up Ja to się wcale nie zdziwię, gdy kierownictwo obciąży stratami ekspedientki...

jaksiemasz_

2017-03-07, 08:39
Zachowują się dokładnie tak samo, jak małpy w USA, które widzieliśmy tu na wielu filmach. Widać kibole, to takie nasze, rodzime, białe małpy.

liana

2017-03-07, 08:45
To są "wyklęci" żołnierze PIS-uaru

Ma...........ke

2017-03-07, 09:52
MaszAyahuaskę napisał/a:



Nie wnikam którego, ale Państwu Polskiemu, to powinni być winni całkiem niezła sumkę, za podatki których nie płacą... :evil:



Ta nie płacą 23% wartości dodanej Vat paragon otrzymujesz zawsze jak uważasz że nie płacą zgłoś to gdzie trzeba ale h*ja zrobisz bo akurat płacą. Każdy pracownik to PiT od prezesa do zamiatacza 17 czy tam 19% nie wiem jak jest w Polsce. 2% bodajże podatku handlowego niedawno wprowadzonego. CiT nie wiem czy płacą ale sprawdź sobie stawki za m2 podatku od firm to jest dopiero kurestwo polskiego rządu.
Parę lat temu w Polskich miejscowościach granicznych z Czechami widziałem mnóstwo tych lidli albertów biedronek stonek i innych takich. Ostatnio widzę że parę ich polikwidowali znaczy się już im przestaje to kalkulować. A Dyskonty jak Biedronka Kaufland i tak dalej rodzą dookoła siebie często sieci mniejszych sklepików tak jest w mniejszych i większych miejscowościach.

qnsl

2017-03-07, 10:07
Prewencja tam akurat zakupy robiła czy na tyle jebnięci byli żeby konsumować zrabowane bułki na miejscu?

~DMT

2017-03-07, 10:45
Maupajoke, czy Ty tego nie rozumiesz, to nie oni to płacą, pomimo tego, że płacą, tylko klienci i jest to wliczone w cenę produktów? I jeszcze takie małe podsumowanie tego, co zrobiły platfusy, w kwietniu tamtego roku. I ty mi powiesz, że nikt za to nie wziął pod stołem kontenera pieniędzy i żadne lobby nie miało w tym udziału? Proszę Cię...


Ma...........ke

2017-03-07, 11:48
@~MaszAyahuaskę
Odkrywczy jesteś pracodawcy mają pieniądze od klientów i to oni płacą podatki.
Gówno mnie obchodzi platfus czy nie wiem co tam masz na myśli. Przestałem się interesować polityką na poważnie 3 lata temu kiedy to państwo przestało mnie obchodzić. Piszę co widziałem a widziałem że zamykają hipermarkety. Na Węgrzech po tym jak Urban przeforsował swoją partią ustawę o podatkach od hipermarketów też zaczęło ich ubywać zostały tylko w dużych miejscowościach.
A hipermarkety jak to prywatne przedsiębiorstwa nie ważne czy Portugalskie Niemieckie czy Brytyjskie kombinują bo polskie prawo jest zagmatwane i pełne luk.
Poza tym tylko dodam że hipermarkety oferują niskie ceny klientów nie obchodzi to że wykończą polską firmę czy zagraniczną każdy chce mieć tani produkt bo polacy są biedni i nie stać ich w większości na dobry produkt i użeranie się ze sprzedawcą.
Osobiście uważam że gdyby wprowadzić dla wszystkich pracodawców takie warunki jak miały hipermarkety w Polsce już dawno byłoby tu lepiej ale polacy wolą skoro sami mają źle dopie**olić reszcie tak żeby wszyscy mieli jeszcze gorzej.

ganji

2017-03-07, 12:41
@ Finansjera sadistica :D

ch*j w te podatki akurat w tym temacie (chociaż to bardzo ważny i ciekawy temat w odniesieniu do stanu gospodarki i społeczeństwa).

Te j***ne niestety nasze bydło nie potrafi się zachować i pragnę dla nich soczystego wpie**olu żeby wybić im te głupoty w głów.

Al...........go

2017-03-07, 16:50
Kwiat polskich narodowych zwierząt. A policja zamiast strzelać to tylko stoi. Mieliby trening na żywym celu.

Siberian_Meat_Grinder

2017-03-07, 17:42
Sebix wyklęty w Biedronce przez psy zwinięty :)


(a tak na poważnie to chcieli skorzystać z promocji i podziękować w ten sposób sponsorowi reprezentacji)

Krak

2017-03-07, 18:10
No ale nikt nie pisze, że ci kibice przebrali się za policję.