18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibice Arki świętują mistrzostwo Gdyni

nikolaj • 2019-09-01, 15:44


Na boisku jest kałuża ,
a z kałuży sie wynurza
wszyscy mysla ze to swinia ,
a to k***a Arka Gdynia

:amused:

I mały bonus aby dupa nikogo nie piekła




:ok***a:

Cryo

2019-09-01, 20:14
Legenda mówi, że na jakimś kibolskim forum, któregoś Sebika śmieszą takie suchary

impressa88

2019-09-01, 20:49
sp***alac jeszcze trawę kosić na boisku

werther

2019-09-01, 20:59
T0B1 napisał/a:

Może to trochę niepatriotyczne ( ), ale za każdym razem jak polska drużyna zbiera wpie**ol od drużyn pokroju Dudelange czy Astana to czuję się jakiś taki spełniony. Cytując pewnego Ukraińca - z czego się śmiejecie? z siebie samych się śmiejecie!





T0B1 napisał/a:

Może to trochę niepatriotyczne ( ), ale za każdym razem jak polska drużyna zbiera wpie**ol od drużyn pokroju Dudelange czy Astana to czuję się jakiś taki spełniony. Cytując pewnego Ukraińca - z czego się śmiejecie? z siebie samych się śmiejecie!



Jakiego Ukraińca? Przodkowie Mikołaja przyznawali się do polskich, szlacheckich korzeni Gogol-Janowski.

Rubaszny

2019-09-01, 21:02
Ale sie uśmiałem hehehe :D

syulung

2019-09-01, 21:11
Rubaszny napisał/a:

Ale sie uśmiałem hehehe



A i tak powiedzo że żydzew. hue hue ale ja nie znam sie

glesner1910

2019-09-01, 21:41
donkapusta napisał/a:

O co chodzi z tymi animozjami między klubami?
Dla normalnego człowieka to absurd.



Normalni ludzie mają swoje pasje. Dla Ciebie pasją może być gra w szachy z kolegą nago, albo bicie kapucyna do filmików na sadolu, dla innych mogą to być bierki, dla jeszcze innych piłka nożna i bicie się po mordach. To lewacki świat zrobił Ci wodę z mózgu i wyprał z Ciebie ostatnie resztki agresji, a teraz pewnie jeździsz na brudstok i tatuujesz sobie pacyfki, żeby koledzy wiedzieli, że lubisz w dupsko.

Verano

2019-09-01, 21:50
Za taki chłam dla stulejarzy co się spuszczają nad klubem to powinna być gorąca sraka na ryj dla upamiętnienia ich zj***nych łbów! Ave!

glesner1910 napisał/a:

Normalni ludzie mają swoje pasje. Dla Ciebie pasją może być gra w szachy z kolegą nago, albo bicie kapucyna do filmików na sadolu, dla innych mogą to być bierki, dla jeszcze innych piłka nożna i bicie się po mordach. To lewacki świat zrobił Ci wodę z mózgu i wyprał z Ciebie ostatnie resztki agresji, a teraz pewnie jeździsz na brudstok i tatuujesz sobie pacyfki, żeby koledzy wiedzieli, że lubisz w dupsko.



Weź sp***alaj z tym gównem. Napie**alanie się dla klubu to jak napie**alanie się za wymyślonego Boga....jeden ch*j. Normalni ludzie mają pasje i nie jest to napie**alania się po Ryjach w imię ch*j wie czego. Żyj w swoim zj***nym świecie ze swoimi zj***nymi kolegami a normalnych ludzi zostaw w spokoju.

PieronJasnySzlag

2019-09-01, 22:25
Obstawiam że autorowi tego watpliwie śmiesznego tematu jakiś kibic Arki wyr*chał żone. A że Arkowiec był niezłym bykiem to autor zamiast ośmieszyć przy męskiej solówce, wybrał popularne ostatnio odgryzienie się na forum zakładając tak ch*jowy temat.
Brawo, odgryzłeś mu się. Męski honor odzyskany!

Presty

2019-09-01, 22:46
Jak łatwo sterować tłuszczą.
Klub, albo pińcetplus...

Pogrom

2019-09-01, 22:48
Tyle gimbo-gówna się od jakiegoś przewala przez Sadola i jeszcze - k***a - brakowało spedalonego kibicostwa. Idź w ch*j.

Jakey

2019-09-02, 02:13

T0B1

2019-09-02, 06:53
werther napisał/a:

Jakiego Ukraińca? Przodkowie Mikołaja przyznawali się do polskich, szlacheckich korzeni Gogol-Janowski.


Nie no, to już czyni go 100% rodakiem Polakiem. Co z tego, że urodził się na Ukrainie i tam dorastał, co z tego, że potem żył w Rosji, co z tego że pisał po rosyjsku.
No chyba, że nawiązujesz jakoś do tego utwory:

nowynick

2019-09-02, 08:29
mówcie co chcecie ale kibice Legii z tą piosenką odj***li mistrzostwo świata :D

silwerbalk

2019-09-02, 12:11
nikolaj napisał/a:

Cracovii i Wiśle



Wisła wisła z ch*ja wytrysła...