topic

Kibic oddany drużynie

Belweder • 2019-10-09, 01:06

Młody rymuje z babcią futbolową "pieśń" przeciwko Millwall. Na koniec dodaje "you fucking black cunts" po czym babcia pęka z dumy. Sprawą zajęła się policja.

~Velture

2019-10-09, 01:55
Takich ludzi uczących dzieci od małego nienawiści do kogoś/czegoś powinno się ustawowo poddawać eutanazji.
To dziecko ch*ja wie o świecie i o tym co pie**oli ale widzi, że babci/mamusi/tatusiowi/rodzince/kolegom się podoba więc jest zadowolone nie mając pojęcia co właściwie robi.

Mnie nikt nie uczył żadnych uprzedzeń względem kogokolwiek a wszystkie moje obecne uprzedzenia są w 100% podyktowane moimi własnymi przeżyciami oraz tym z jakim zachowaniem spotkałem się od poszczególnych grup społecznych/etnicznych/wyznaniowych.

swampman

2019-10-09, 02:40
~Velture napisał/a:

Takich ludzi uczących dzieci od małego nienawiści do kogoś/czegoś powinno się ustawowo poddawać eutanazji.
To dziecko ch*ja wie o świecie i o tym co pie**oli ale widzi, że babci/mamusi/tatusiowi/rodzince/kolegom się podoba więc jest zadowolone nie mając pojęcia co właściwie robi.
Mnie nikt nie uczył żadnych uprzedzeń względem kogokolwiek a wszystkie moje obecne uprzedzenia są w 100% podyktowane moimi własnymi przeżyciami oraz tym z jakim zachowaniem spotkałem się od poszczególnych grup społecznych/etnicznych/wyznaniowych.

a kochajaca rodzina ulatwia mu zycie oszczedza czas i przyspiesza proces ktory ty przechodziles przez cale lata zanim do ciebie dotarlo :D raczej ni widze zeby babcia pekala z dumy bo film sie urywa wrecz przeciwnie raczej chyba chciala go opie**olic za to co powiedzial

Aikawa

2019-10-09, 03:09
Sprawą zajęła się policja? Ja tam widzę że już na miejscu jest

Putikonto

2019-10-09, 09:20
k***a młody w policji, szacun

ziajos

2019-10-09, 11:56
"you fucking black cunts". Jak ja szanuję jego rodzinę za to, że uczą go od małego jak powinno sie nazywać murzynów :)

Tylko że w Millwall F.C. gra mało murzynów, więc nie wiem o co macie ból dupy. :D

nieubezpieczony

2019-10-09, 12:47
No tak, w UK plaga kradzieży, gangów, gwałtów, napadów z bronią, morderstw z użyciem noży, przy czym niedofinansowani, niezbrojeni , niewykształceni i niewyszkoleni policjanci są wysyłani głównie do wszelkich przejawów rasizmu.

Belweder

2019-10-09, 19:19
Velture napisał/a:

Daj piwo, nie pie**ol :krejzi:

Takafura

2019-10-09, 21:15
~Velture napisał/a:

Kumpel mieszka z 10 lat w Berlinie - legalna praca, żona, córeczka. Nie miał najmniejszych problemów z multi kulti - sam był ausländer. Do czasu jak w domu naprzeciwko zakwaterowano nowych "uchodźców". Nie tylko w 24 godziny został rasistom ale też wyprowadza się do droższej dzielnicy.

lucilla

2019-10-11, 22:26
"został rasistom" - kim k***a?