18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kibic do Smudy

Yq...........ll • 2012-06-16, 23:13
Po meczu z Czechami kibic wystosowuje apel do Smudy

opson

2012-06-17, 08:10
Ja tam drużynie zawsze bede kibicował , zawiodłem sie no ale bywa trudno. Smudy nie trawiłem od samego poczatku i nigdy nie będe trawił.
Polacy nie grali dobrej piłki na tych mistrzostwach grali byle co z byle kim . Sądze , że Irlandia w naszej grupie zabiegałaby wszystkich i wyszła z pierwszego miejsca. Smuda odnosił najwieksze sukcesy w latach 90 tych i za czasów największej korupcji w lidze , więc jego zasługi są hmm mocno naciągane. Tomaszewskiego nienawidze , ale ma racje z farbowanymi lisami, po co na chama wciskać do kadry przeciętniaków z pl paszportem . Wzoruje się na niemcach czy co? Benisch czy jak mu tam grał okropnie całe mistrzostwa szczególnie ostatni mecz , po pierwszej połowie powinien być zmieniony. Obraniak powiedzmy 5/10 , eugen nawet się pokazywał.
2 zgrupowania niby rewelacyjne przygotowanie , a tak naprawde kicha w każdym meczu max 35 min szybkiej piłki. Z grekami cud , że nie przegraliśmy, z ruskimi to samo od początku tylko obrona , a ruskie same się zabiegały zobaczcie od początku sytucje gola z ruskiemi jak 3 naszych stalo obok siebie i poprostu stali jak kontra wychodzila. Z czechami tak naprawde 20 min pilki na poziomie , a potem klapa. Z grekami 0 zmian z ruskimi w sumie jedna po druga z musu , a czechami 1dna nic nie wnosząca skoro chlopak z silami nie ma zkim grac.
mamy kadre na lata , ale ich trzeba trenowac , a nie pierdziec w stolek. Nie mozna grac archaicznego futbolu skupionego na stalych fragmentach i polegac na inwencji graczy, oni musza miec wycwiczone zagrania i wejscia. Jak przez wiekszosc meczu jest 3ech z przodu na 7-8 to po co ogladac takie cos skoro wiadomo , ze zaraz stracimy pilke. Skoro nie ma asekuracji partnerow to nie dziwne , ze obronca tylko biegnie obok przeciwnika , bo woli przeszkadzac niz zaryzykowac odbior , bo wie ze jak przegra to na neigo bedzie , ze byl gol. To nalezy do trenera i nie mowcie , ze smuda byl dobry i kibice mu jada. byl tragiczny , a najladniejsza pilke gralismy za LEO tylko mistrzostwa nie wyszly, ale nei dzwine skoro byla taka krytyka kadry w czsie gdzie grala dobrze. Teraz krytyki nie bylo byl czas i mozliwosci przygotowania sie i byla kupa. Z takiej grupy powinnismy wyjsc na pierwszym miejscu z kompletem punktow. Jakos niedawno potrafilismy w towarzyskim meczu z nimcami zagrac ladnie , a teraz calej polowy nikt nie jest w stanie biegac to co sie stalo? Albo przygotowanie bylo slabe albo za ostre. Przemeczeni zawodnicy sezonem i mocnymi treningami nie dali rady lub obijali sie na treningach i zgubili kondyche i forme proste.
Wezmy trenera z zagranicy zaplacmy mu dobrze i niech wycisnie z naszych chlopakow co sie da nauczy czegos nowoczesnego i bedzie lepiej napewno. Z grekami fuks z ruskimi fuks z czechami szcescia zabraklo i tyle.
Ale neidlugo eliminacje i moze spiszą się chlopaki wyjdziemy na MS :) Do boju.

Beyoczek

2012-06-17, 08:10
Po staropolsku - Siła by już mogli mieć ,tylko oni mało chcieć.
Ogólnie nasi grali z Grecją i Rosja bardzo ładnie ,tylko w tym meczu już nie zabłysneli.
Smuda nie jest złym trenerem jednak te jego zmiany czasami łamią system np. Obraniaka który ładnie grał zdjął z boiska 2 min przed końcem meczu.

.:...........:.

2012-06-17, 08:11
Alle literków. :shock:

Ciekawe ilu psychofanów to przeczyta. Nie chodzi mi o cioty co tylko napiszą, że przeczytały. :lol:

zonk

2012-06-17, 08:14
Kelt napisał/a:

Z tym "deutschland..." to chodzi tu k***a barany o Smude... Podpowiem wam że nie jest Polakiem, domyślacie się już o co chodzi?

A ja się cieszę że odpadliśmy, FUCK EURO


Jest polakiem ale skoro ma możliwość mieć obywatelstwo niemieckie to dlaczego ma nie korzystać ? Jednak polaczki nigdy tego nie zrozumieją.

pa...........66

2012-06-17, 09:46
ZnawcaDzemu napisał/a:

jakby to byla Smudy wina że zj***liśmy lol. kota szczekać nie nauczysz...


k***a czego ty czlowieku nie pojmujesz przejzyj kadre zobacz ilu nie gralo w klubach a zostali powolani!!!!!!!!!!! ten pie**olony pseudo trener mial ponad 2 lata roszad zabaw co chcial by zlozyc zespol.

k***a powolal moze z 8 zawodnikow na jakimkolwiek poziomie

przez dwa lata kazdy moglby sie w trenera pobawic i jeszcze zrobic pieprzona licencje ktorej smuda nie ma.


Wiec k***a nie gadaj bzdur ze nagle nie umiemy strzelic w meczu wiecej niz jednej bramki skoro madry trener obcina nam skrzzydlo beniszem z nadwaga i obraniakiem tylko na wolne.........................

Sagetsu

2012-06-17, 11:35
k***a mać.
Jak przegrywają, to szukają przyczyny.
k***y, nie kibice.
Franciszek nie odchodź, poprowadź Polskę przez klasyfikację MŚ !!
Bierzmy przykład z Irlandczynów..
Każdy głupi jest za drużyną jak wygrywa...
Pozdrawiam...A ten pijany sk***ysyn na filmiku, to ch*ja wie farbowany niemiec.

Ka...........in

2012-06-17, 12:34
Sagetsu napisał/a:

k***a mać.
Franciszek nie odchodź, poprowadź Polskę przez klasyfikację MŚ !!





Tak wygląda nowoczesna piłka. Franz chciał zagrać brzydko ale skutecznie a'la grecy z '04. Problem tkwił w tym, że Grecy do takiej gry mieli predyspozycję (genialną obronę), czego o nas niestety nie można powiedzieć.

Na filmiku 3 gole Lewego, ponadto asystowali- Piszczek i Błaszczykowski. Trzeba było ustawić cały zespół pod te trio a nie grać max defensywnie i liczyć na kontry.

Skid17

2012-06-17, 13:11
Wszystko fajnie pięknie, gdyby nie końcówka tego filmiku, sp***alaj do Niemiec jak sie nie podoba w Polsce Polaczku j***ny

pa...........66

2012-06-17, 13:14
Sagetsu napisał/a:

k***a mać.
Jak przegrywają, to szukają przyczyny.
k***y, nie kibice.
Franciszek nie odchodź, poprowadź Polskę przez klasyfikację MŚ !!
Bierzmy przykład z Irlandczynów..
Każdy głupi jest za drużyną jak wygrywa...
Pozdrawiam...A ten pijany sk***ysyn na filmiku, to ch*ja wie farbowany niemiec.


synu idz do gimnazjum a franciszka powinno sie wyjebac ponad rok temu

pawu95

2012-06-17, 14:22
biceps napisał/a:

jak mi takich ludzi szkoda , może niech sam zostanie trenerem i zaprezentuje nam swoje umiejętności



W dupie byles i gowno widziales czlowieku. Czlowiek z twoim rozumowaniem nie moze na nic narzekac - niech zrobi to sam lepiej. Kiedy taki glab jak ty skuma, ze jeden jest od ustawiania taktyki reprezentacji, a kto inny piecze chlebek czy leczy ludzi. Bezmozgie gowno.

ptak

2012-06-17, 15:26
skid07 napisał/a:

Wszystko fajnie pięknie, gdyby nie końcówka tego filmiku, sp***alaj do Niemiec jak sie nie podoba w Polsce Polaczku j***ny



Sam sp***alaj
Jak nasza drużyna ma grać i wygrywać jak przyjdzie jeden z drugim polaczkiem (Ty i tobie podobni) i pie**oli że nasi pięknie grają a kto krytykuje, że za granicą lepiej to ma sp***alać.
Ja rozumiem że jesteście zadufanymi w sobie idiotami, co krytyka to atak na Polskę (jak bym słyszał wyborców PiS o ataku na czarną mafie) ,ale jak nie będziemy krytykować i zmieniać się na europejski poziom to niedługo nawet przepie**olimy sami ze sobą i ch*j polska nie będzie już mistrzem polski.

Ja w 70 minucie mój szalik polski chowałem i powiedziałem koniec, moje nerwy już tego nie zniosą, znów nasi piłkarze biegali jak stare baby za różańcem, niech wygra lepszy bo szmat nie wolno awansować z powodu że to Polacy i mają dużo kibiców.
Ale nie, brak k***a godności ani honoru ,jak przej***li niech choć powiedzą "ch*je z nas i daliśmy dupy" ale cóż.

Sagetsu

2012-06-17, 17:29
pavel666 napisał/a:


synu idz do gimnazjum a franciszka powinno sie wyjebac ponad rok temu


pie**olisz aż głowa boli...

LICH0

2012-06-18, 00:45
Co za kretyn! Chyba już zapomnieliście jak było za czasów Leo i wcześniej!

Clematis

2012-06-18, 03:08
@pawu95

Ty za to 17latku dużo widziałeś.


poza tym krytykować powinni ludzie ktorzy sie na czymś znają. Ja nie krytykuje piekarza ktory robi ch*jowy chleb, bo ja nawet nie wiem k***a czy ten chleb naprawde jest ch*jowy, czy ja jestem miastowy i nie wiem jak prawdziwy chleb smakuje.
Gość na filmiku raczej rozgarniety nie jest, gdyby dziennikarz zapytał się co poszło nie tak to najprawdopodobniej beknąłby i powiedział jeszcze raz coś po niemiecku, więc twierdze że gowno wie o piłce i pie**oli tak, bo wynik nie taki jak mu nachlany kolega zapowiadał.

tigerqaz

2012-06-18, 22:27
Na ch*j się do Franka przyczepiają jak jest jednym z nielicznych którzy doprowadzili drużynę tak daleko. A inne drużyny które trenował ile osiągnęły jak Tomaszewski tak Frania nie lubi to niech sam pokaże co potrafi zobaczymy dokąd nas to zaprowadzi. Za taką wstawkę piwa nie ma nawet kapsla nie powąchacie he he.