18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibic do Smudy

Yq...........ll • 2012-06-16, 23:13
Po meczu z Czechami kibic wystosowuje apel do Smudy

Milan397

2012-06-17, 00:40
UP Niemcy mają najmłodsza kadre,my zaraz po nich,i jak grają szwaby a jak my,co to ma do rzeczy?Najbardziej przeraża to że chłopaków mieliśmy prawie najmłodszych a nie wytrzymaliśmy kondycyjnie nawet całej pierwszej połowy :(

Su...........cz

2012-06-17, 00:42
W sumie to Smuda przez 4 lata lata zrobił więcej dla polskiej piłki, niż cały PZPN przez ostatnie 20 lat...

cycuhaha

2012-06-17, 00:44
RuBu napisał/a:

Pierwszy raz mecz o wszystko był ostatnim meczem - więc były postępy.



Na ostatnim Euro mecz o wszystko też był ostatnim meczem więc nie pie**ol jak nie masz pojęcia.

konek3

2012-06-17, 00:47
My tu gadu gadu a generał Petelicki zabity.

Fakerę

2012-06-17, 00:50
cycuhaha napisał/a:



Na ostatnim Euro mecz o wszystko też był ostatnim meczem więc nie pie**ol jak nie masz pojęcia.



Ci się chyba dyscypliny popie**oliły koleżko ;)

Ostatnie Euro 2008:
Niemcy-Polska 2-0 Pierwszy mecz.
Austria-Polska 1-1 MECZ O WSZYSTKO PAJACU!
Chorwacja-Polska 1-0 Mecz o honor.

Pozdrawiam futbolowy znawco !!!!!!!!!

cycuhaha

2012-06-17, 00:54
TY ZJEBIE! Gdybyśmy w ostatniej kolejce pokonali Chorwatów odpowiednio wysoko, a Niemcy przej***li z Austrią to z 4 pkt i lepszym stosunkiem bramek bylibyśmy drudzy przed kolejno Austriakami i Niemcami.

hardbot

2012-06-17, 01:00
Szkoda mi tych zajebistych akcji... no k***a szkoda. Gdyby dobrze wykorzystali je wtedy pewno było by jakie 5:0 dla nas no dobra 5:1 z tą Czeską bramką ;)
Co do Smudy to nie mam jemu za złe przecie k***a zmienił teraz 3 naszych czego tu więcej chcieć?

Spartan78 Kce

2012-06-17, 01:06
Wiadomo.. Zawsze winien trener..

blade87

2012-06-17, 01:56
Ma rację, a wy przestańcie pie**olić, albo zdejmijcie klapki z tych pie**olonych oczu. Za co mam dziękować teimu pajacowi smudzie? Za to, że zgodnie z jego k***a mać genialną taktyką atakowaliśmy w każdym meczu przez 20 minut, a potem sił starczyło na jakieś proste wrzutki na Lewandowskiego? Że te k***a kaleki nie pokazały choćby minimalnej chęci wygrania meczu? Że liczyli na jakieś remisy i fuksiarską wygraną z Czechami, którzy po usłyszeniu wyniku drugiego meczu zabrali się do roboty i kwestią czasu była bramka dla nich? Nasza reprezentacja to dno i nie pie**olcie, że kibice to polaczki, bo akurat w tym przypadku polaczkowatym pie**oleniem jest to j***ne "nic się nie stało". Jasne k***a, nic się nie stało. Zarabiajcie dziesiątki tysięcy euro, a potem spacerujcie po boisku mając kibiców w dupie. pie**olę taką reprezentaję, która nie umie walczyć i postarać się zagrać agresywniej i z sercem. Bo tam gówno było, a nie serce. Te 2 punkty to i tak o 2 punkty za dużo.

Fakerę

2012-06-17, 02:01
cycuhaha napisał/a:

TY ZJEBIE! Gdybyśmy w ostatniej kolejce pokonali Chorwatów odpowiednio wysoko, a Niemcy przej***li z Austrią to z 4 pkt i lepszym stosunkiem bramek bylibyśmy drudzy przed kolejno Austriakami i Niemcami.



Tak, wiem jak było ale ja realnie patrzałem na tamtejsze wydarzenia. To tak jakbyśmy dzisiaj zamiast Czechów mieli zwyciężyć z Niemcami co najmniej trzema bramkami. Mało realne, prawda ??

A zjebem nazywaj swoich kolegów. Więcej kultury, jeśli masz coś do powiedzenia to konstruktywnie mi pojedź.

torca99

2012-06-17, 02:20
weź mi tego nieudacznika Brożka z przed oczu to talentu zero Smuda nie dał pograc warszawiakom Franc nie lubi (L) Z Grecją zmarnowane 2 pkt meczu z Rosią cudem 1 pkt i skład bez zmian zacieramy sie panika Paweł B nie odpalił zal brak zwyciestwa nie dosyt sznsa zmarnowana bez stylu

mateuszowy

2012-06-17, 02:25
Jak zwykle polska została wyj***na, standard do ch*ja. Nic nie potrafimy ugrać tak jest zawsze... Gdyby nie to, że jesteśmy gospodarzami to nawet byśmy się nie dostali do tego euro :) Taka jest prawda, mamy wielu wybitnych zawodników, gdzie grają w 2 giej lidze bo oczywiście znajomości :) JUŻ ZA 4 LATA MOŻE wyjdziemy z grupy jak się dostaniemy :)

GO GO ESPANOL

Dusz

2012-06-17, 03:14
Z tym "deutschland..." to chodzi tu k***a barany o Smude... Podpowiem wam że nie jest Polakiem, domyślacie się już o co chodzi?

A ja się cieszę że odpadliśmy, FUCK EURO

ogurx

2012-06-17, 03:18
Dobrze powiedział, rekreacja k***a a nie gra to była za takie pieniądze co dostają powinni połamani zapie**alać, nic nie pokazali podczas meczu, gówno. Każdy wie ,że taka sytacja zdarza sie raz na kilkadziesiąt lat a im sie biegać nie chciało :-/

Ka...........in

2012-06-17, 07:37
"trener jak trener teraz zacznie sie wylewanie czary goryczy ale tak naprawde to najlepiej przygotowana kadra ostatnich lat..."

Widzę, że dużo mitów się narobiło:

Mit nr 1: "Tytoń super bramkarz"- przeciętniak, który obronił karnego. Nie popełnił większych błędów ale nie miał też niesamowitych interwencji.

Mit nr 2: "Świetny mecz z Rosją"- znowu, z ruskimi mecz był przeciętny. Rosja, poza szpilem z Czechami, nie pokazała niczego na tym turnieju, czego polski zespół mógłby się obawiać. Polacy zatrzymali kilka prostopadłych podań a Błaszczykowski (klasa z BVB) strzelił naprawdę niezłego gola, poza tym nic szczególnego.

Mit nr 3: "Najlepiej przygotowana kadra ostatnich lat". Bzdura totalna. Owszem, poziom zawodników jest najwyższy od kilkunastu ostatnich lat, głownie za sprawą trio z BVB. Natomiast kadra była przygotowana fatalnie pod względem fizycznym, taktycznym i psychicznym. Taktyka, defensywne ustawienie niwelujące nasz główny atut- Piszczek- Błaszczykowski- Lewandowski z BVB. Zobaczcie, że Lewandowskiego w ogóle nie było widać na tym turnieju Przygotowanie fizyczne, koszmar! Pokazał to mecz z grekami, pierwsza połowa- szybka gra, dużo sytuacji, mocny pressing. Druga połowa totalny brak sił. Popatrzcie na Hiszpanów, czy Angoli. Nie mówi o umiejętnościach ale o kondycji, grają nowoczesną piłkę, cała drużyna bierze udział w konstrukcji akcji, po 90 minutach schodzą z boiska i widać na ich twarzach, że grali na maxa itp. Przygotowanie psychiczne, kolejny koszmar! Radość po remisie z Rosją, który kompletnie nic nam nie dawał (de facto cieszyliśmy się z remisu z drużyną, która przerżnęła eliminacje), brak woli walki, gra na remis, więcej kalkulacji i liczenia, kto jak może zagrać niż samego skupienia się na grze. Dochodzi jeszcze jeden element, Polacy nie nauczyli się grać pod presją. Od 30 lat tego nie potrafią i Smudzie niestety nie udało się tego zmienić. :(

Bardzo wielka szkoda tego euro. Mieliśmy ogromną szanse, nasza publiczność, przeciwnicy na średnim poziomie, i najlepszy skład od wielu, wielu lat. Szkoda, że zostało to wszystko zmarnowane. Od września zaczynają się eliminacje MŚ. Jesteśmy w grupie z Ukrainą i Angolami. Tyle kasy poszło na stadiony, infrastrukturę itp. to można jeszcze trochę wydać na dobrego trenera, uczącego nowoczesną piłkę. Trzymam kciuki... :)