18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibic do Smudy

Yq...........ll • 2012-06-16, 23:13
Po meczu z Czechami kibic wystosowuje apel do Smudy

Dzedaj87

2012-06-17, 00:12
trener jak trener teraz zacznie sie wylewanie czary goryczy ale tak naprawde to najlepiej przygotowana kadra ostatnich lat... no z tym ze ja zauwazylem, ze lewandowski jak pilki idealnie na szlachecka nozke nie dostal to nawet nie pofatygowal sie podbiedz... p*zda k***a szmata... "gwiazda"

Mi...........te

2012-06-17, 00:12
Koleś na prezesa PZPN !

czarny1962

2012-06-17, 00:15
Pięknie grali i to nie tylko dzisiaj,coś zaczęło się dziać w tej reprezentacji...
a gostek powinien dostać lepa na fejs.
Teraz pewnie będzie "kibicował" szwabom,po ch*j był na meczu?

Kortens

2012-06-17, 00:16
ch*j tam. Wk***ia mnie takie gadanie. To co Smuda zrobił z naszymi Orzełkami to mistrzostwo alchemii ! Może z tego drewna złota nie zrobił ale jakiś tam metal półszlachetny jest. Ale ch*j, teraz się nie udało, więc zmieniamy selekcjonera, bo przecież nowy najlepiej wie co poprawić i tak do mundialu. Zaraz ktoś powie, że Smuda odchodzi za porozumieniem stron czy coś, ale k***a jestem pewien, że on tak chętnie by jeszcze nie uciekał.

Sz...........jk

2012-06-17, 00:17
Ludzie, którzy krytykują kibica za niemieckie słowa powinni zrozumieć, że zostały one wypowiedziane z tego powodu, że Smuda ma niemieckie obywatelstwo!

mcmt

2012-06-17, 00:18
Widać, że mecze to całe jego życie... :facepalm:

Swoją drogą wszyscy ślązacy to niemcy przecie... ;)

psychofreak

2012-06-17, 00:19
Weźcie im lepiej k***a mimo przegranej podziękujcie bo grali zajebiście, a nie odwracacie się dupą.
Pozdrówka nara.

cycuhaha

2012-06-17, 00:20
k***a przez kilka tygodni ludzie skakali wokół tych nieudaczników, pierdoły miały co chciały i zaj***li. Nie wyszli z grupy która przynosi wstyd europejskiej piłce. Coś takiego jak Grecja nigdy nie powinno wyjść z grupy. Za takie coś należy im się wpie**ol. Nie ma nic za darmo, jeżeli gdy wygrasz chcesz być królem to musisz się liczyć z tym że gdy przegrasz będziesz ch*jem. TAK MA BYĆ! Trzeba po nich jeździć bo z Grecją i dzisiaj dali dupy.

Bobolino

2012-06-17, 00:23
Moim zdaniem smuda dobrze naszych wyszkolil. Pragne zauwazyc , ze jestesmy najmlodszym zespolem ktory gra(gral) w Euro2012. Wiec jak na tak mlodych pilkarzy i nie doswiadczonych zagralismy na prawde pieknie. Ja jestem dumny z tego ze jestem Polakiem i z tego jak zagralismy.

pyzraf

2012-06-17, 00:23
bo wiadomo, że Polska jest tylko "miszczem" Polski :D

stworek

2012-06-17, 00:29
I znów się zacznie, jak by Polska wyszła z grupy to trener by był k***a zajebisty, a że im się nie udało to trzeba na kogoś zwalić więc trener ch*jowy i niech wypie**ala..

Powinni się k***a uczyć postawy od Irlandzkich kibiców a nie pie**olić głupot.

FronTi

2012-06-17, 00:33
Brawo Smuda ? za co ku**a? za 3 defensywnych pomocników w meczu, który musieliśmy wygrać ? :rofl:

DemoneyesKyo

2012-06-17, 00:35
A tam pie**olicie! Polska zawsze będzie mistrzem Polski! NIGDY NIKT NAM TEGO TYTUŁU NIE ODBIERZE! DO BOJU ORŁY XDD

cycuhaha

2012-06-17, 00:39
stworek napisał/a:

I znów się zacznie, jak by Polska wyszła z grupy to trener by był k***a zajebisty, a że im się nie udało to trzeba na kogoś zwalić więc trener ch*jowy i niech wypie**ala..

Powinni się k***a uczyć postawy od Irlandzkich kibiców a nie pie**olić głupot.



No i bardzo dobrze że się zacznie. Zj***li swoją robotę to mają wpie**ol. Jak ci się nowe auto sp***oli to co? Wtedy też mówisz 'na pewno chłopaki w fabryce zrobili co mogli no ale nie wyszło, trudno' czy się wk***isz i wymagasz czegoś od producenta?

RuBu

2012-06-17, 00:39
Pierwszy raz mecz o wszystko był ostatnim meczem - więc były postępy.